Zdałeś egzamin na prawo jazdy w naszym ośrodku? Pomóż zdać go innym!

Zostaw swoją opinię i ułatw innym osobom marzącym o prawie jazdy znalezienie dobrej szkoły.

piątek, 7 maj, 2021

Zdane za pierwszym razem, polecam gorąco, najlepsza szkoła w Bytomiu ( mam porównanie). Pozdrowienia dla Pana Krzysztofa, przygotował mnie na wszystko, nawet na stres podczas egzaminu, który bez problemu opanowałem ;-)

czwartek, 1 kwiecień, 2021

Po jazdach z panem Grzegorzem egzamin zdany za pierwszym razem, a po kursie w innej szkole kilkanaście egzaminów oblanych. Dziękuję panie Grzegorzu.

czwartek, 1 kwiecień, 2021

Polecam z całego serca ośrodek szkolenia kierowców Fenix! Świetne przygotowanie do egzaminu!

środa, 17 luty, 2021

Polecam serdecznie, egzamin państwowy zdałam za drugim razem. Pan Grzegorz świetnie mnie do niego przygotował :)

poniedziałek, 30 listopad, 2020

Pan Damian Przewodnik -najlepszy instruktor :-), wymagający ale zarówno cierpliwy.Myślałam ze prawo jazdy nie będzie w moim zasięgu. Ale dzięki niemu zdałam. Polecam ośrodek Feniks i Pana Damiana.

środa, 25 listopad, 2020

Fenix dla mnie to nr.1 Wspaniala obsluga, zyczliwi i komunikatywni ludzie. Pan instruktor Damian Przewodnik cierpliwy, wyrozumialy a zarazem konkretny. Prowadzi wyklady tlumaczac nawet najmniejsza watpliwos, do kazdego kierowcy podchodzi indywidualnie i pamieta jego niedoskonalosci???? nad, ktorymi pracuje az do skutku!!! Pelen profesjonalizm!!! Ogolne moje wrazenie jest bardzo pozytywe i polecam ta szkole z czystym sumieniem! A zeby bylo malo to cena jest konkurencyjna???? Dziekuje bardzo to byl fajny czas w moim zyciu????

poniedziałek, 12 październik, 2020

Polecam ten ośrodek! Wszystko zdane za pierwszym razem, nie fart, a umiejętność zdobyta dzięki Fenixowi.

wtorek, 29 wrzesień, 2020

Bardzo Polecam ten osrodek.

czwartek, 24 wrzesień, 2020

Super ośrodek oraz podejście instruktora do kursanta. Polecam! :))

wtorek, 15 wrzesień, 2020

Polecam Bardzo ten osrodek.Caly kurs bardzo sprawnie i szybko.Wykłady miałam z Panem Stanisławem Surowcem oraz jazdy miałam z Panem Piotrem Trembaczowskim.Bardzo fajne osoby.Z duzym doswiadczeniem.Teoria zdana za pierwszym razem,a praktyka za drugim razem.Za pierwssym były za duze stresy w podejsciu do tego egzaminu :-)

poniedziałek, 14 wrzesień, 2020

Najlepszy osrodek. Dzisiaj wszystko zdane za 1 podejsciem. Pozdrawiam

czwartek, 10 wrzesień, 2020

Dziękuje Bardzo za motywacje itd.Kurs robiłam w innym ośrodku natomiast w Fenixie robiłam kurs uzupełniający.Trafiłam do Pana Grzegorza Czerny oraz Pana Piotra Trembaczowskiego.Polecam Bardzo ten ośrodek.

piątek, 4 wrzesień, 2020

Szkoła jazdy Fenix podchodzi w pełni profesjonalnie do kursanta. Instruktorzy posiadają ogromną wiedzę i są wyrozumiali. Dzięki wam zdałem za pierwszym razem. Polecam szkołę Fenix.

niedziela, 30 sierpień, 2020

Polecam z całego serca OSK FENIX. Bardzo dziekuję Pani Gosi za wszystko. Cieszę się, że mogłem Panią poznać, a także super pani uczy i owocuje to w jeździe. Każdego Pani nauczy, nawet konia. Polecam wszystkim Panią Malgosię. Najważniejsze podejście do klienta, profesjonalizm, wyrozumiałość, pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz POLECAM FENIXA.

piątek, 28 sierpień, 2020

Serdecznie polecam! Najlepsza szkoła jazdy ❤️

czwartek, 27 sierpień, 2020

Polecam Bardzo ten ośrodek

piątek, 21 sierpień, 2020

Naprawdę gorąco polecam wszystkim Szkołę Jazdy Fenix. Przygotowanie do egzaminu (zarówno część teoretyczną , jak i praktyczną) załatwiłam w naprawdę niedługim czasie, z pozytywnym nastawieniem i motywacją w dużej części otrzymanej ze strony instruktora Pana Damiana Przewodnika-teoria oraz Pana Tomka Kozubka-praktyka i całego zespołu zespołu szkoły. Bardzo dobry kontakt, otwartość, gotowość do pomocy, możliwość zmiany godziny jazd jeżeli coś komuś wypadnie, bardzo sympatyczni i cierpliwi instruktorzy. Byłam bardzo zadowolona, że w trakcie jednej ,,jazdy" jeździ się 2 godziny, dzięki czemu faktycznie udało mi się zasmakować ruchu drogowego i różnych tras. Ogólnie bardzo dobre, sprawne przygotowanie do obu części egzaminu na prawo jazdy, który (w ogromnym stopniu dzięki tej szkole i zespołowi) zaliczyłam za pierwszym razem :)

wtorek, 18 sierpień, 2020

Bardzo polecam Pana Grzegorz Czerny instruktor 1 klasa.Wszystko zdana za 1 razem.Tylko FENIX i Pan Grzegorz

czwartek, 13 sierpień, 2020

Polecam szkołe, nie mogłam trafić lepiej. Pełen profesjonalizm i miła atmosfera

piątek, 7 sierpień, 2020

Bardzo polecam tą szkołę jazdy. Cały kurs odbywałam w innej szkole, ale 2h jazd przed egzaminem z Panią Anią i egzamin odrazu zdany. ????
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 »
Copyright © 2013 Ośrodek szkolenia kierowców FENIX, Prawo jazdy bytom, Projekt i wykonanie: codable.pl