Prawo jazdy Bytom Fenix
Nie czekaj!
zdobądź prawo jazdy już dziś
  • OSK FENIX BYTOM
  • OSK FENIX BYTOM
  • OSK FENIX BYTOM
  • OSK FENIX BYTOM

Zdałeś egzamin na prawo jazdy w naszym ośrodku? Pomóż zdać go innym!

Zostaw swoją opinię i ułatw innym osobom marzącym o prawie jazdy znalezienie dobrej szkoły.

środa, 17 luty, 2021

Polecam serdecznie, egzamin państwowy zdałam za drugim razem. Pan Grzegorz świetnie mnie do niego przygotował :)

poniedziałek, 30 listopad, 2020

Pan Damian Przewodnik -najlepszy instruktor :-), wymagający ale zarówno cierpliwy.Myślałam ze prawo jazdy nie będzie w moim zasięgu. Ale dzięki niemu zdałam. Polecam ośrodek Feniks i Pana Damiana.

środa, 25 listopad, 2020

Fenix dla mnie to nr.1 Wspaniala obsluga, zyczliwi i komunikatywni ludzie. Pan instruktor Damian Przewodnik cierpliwy, wyrozumialy a zarazem konkretny. Prowadzi wyklady tlumaczac nawet najmniejsza watpliwos, do kazdego kierowcy podchodzi indywidualnie i pamieta jego niedoskonalosci???? nad, ktorymi pracuje az do skutku!!! Pelen profesjonalizm!!! Ogolne moje wrazenie jest bardzo pozytywe i polecam ta szkole z czystym sumieniem! A zeby bylo malo to cena jest konkurencyjna???? Dziekuje bardzo to byl fajny czas w moim zyciu????

poniedziałek, 12 październik, 2020

Polecam ten ośrodek! Wszystko zdane za pierwszym razem, nie fart, a umiejętność zdobyta dzięki Fenixowi.

wtorek, 29 wrzesień, 2020

Bardzo Polecam ten osrodek.

czwartek, 24 wrzesień, 2020

Super ośrodek oraz podejście instruktora do kursanta. Polecam! :))

wtorek, 15 wrzesień, 2020

Polecam Bardzo ten osrodek.Caly kurs bardzo sprawnie i szybko.Wykłady miałam z Panem Stanisławem Surowcem oraz jazdy miałam z Panem Piotrem Trembaczowskim.Bardzo fajne osoby.Z duzym doswiadczeniem.Teoria zdana za pierwszym razem,a praktyka za drugim razem.Za pierwssym były za duze stresy w podejsciu do tego egzaminu :-)

poniedziałek, 14 wrzesień, 2020

Najlepszy osrodek. Dzisiaj wszystko zdane za 1 podejsciem. Pozdrawiam

czwartek, 10 wrzesień, 2020

Dziękuje Bardzo za motywacje itd.Kurs robiłam w innym ośrodku natomiast w Fenixie robiłam kurs uzupełniający.Trafiłam do Pana Grzegorza Czerny oraz Pana Piotra Trembaczowskiego.Polecam Bardzo ten ośrodek.

piątek, 4 wrzesień, 2020

Szkoła jazdy Fenix podchodzi w pełni profesjonalnie do kursanta. Instruktorzy posiadają ogromną wiedzę i są wyrozumiali. Dzięki wam zdałem za pierwszym razem. Polecam szkołę Fenix.

niedziela, 30 sierpień, 2020

Polecam z całego serca OSK FENIX. Bardzo dziekuję Pani Gosi za wszystko. Cieszę się, że mogłem Panią poznać, a także super pani uczy i owocuje to w jeździe. Każdego Pani nauczy, nawet konia. Polecam wszystkim Panią Malgosię. Najważniejsze podejście do klienta, profesjonalizm, wyrozumiałość, pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz POLECAM FENIXA.

piątek, 28 sierpień, 2020

Serdecznie polecam! Najlepsza szkoła jazdy ❤️

czwartek, 27 sierpień, 2020

Polecam Bardzo ten ośrodek

piątek, 21 sierpień, 2020

Naprawdę gorąco polecam wszystkim Szkołę Jazdy Fenix. Przygotowanie do egzaminu (zarówno część teoretyczną , jak i praktyczną) załatwiłam w naprawdę niedługim czasie, z pozytywnym nastawieniem i motywacją w dużej części otrzymanej ze strony instruktora Pana Damiana Przewodnika-teoria oraz Pana Tomka Kozubka-praktyka i całego zespołu zespołu szkoły. Bardzo dobry kontakt, otwartość, gotowość do pomocy, możliwość zmiany godziny jazd jeżeli coś komuś wypadnie, bardzo sympatyczni i cierpliwi instruktorzy. Byłam bardzo zadowolona, że w trakcie jednej ,,jazdy" jeździ się 2 godziny, dzięki czemu faktycznie udało mi się zasmakować ruchu drogowego i różnych tras. Ogólnie bardzo dobre, sprawne przygotowanie do obu części egzaminu na prawo jazdy, który (w ogromnym stopniu dzięki tej szkole i zespołowi) zaliczyłam za pierwszym razem :)

wtorek, 18 sierpień, 2020

Bardzo polecam Pana Grzegorz Czerny instruktor 1 klasa.Wszystko zdana za 1 razem.Tylko FENIX i Pan Grzegorz

czwartek, 13 sierpień, 2020

Polecam szkołe, nie mogłam trafić lepiej. Pełen profesjonalizm i miła atmosfera

piątek, 7 sierpień, 2020

Bardzo polecam tą szkołę jazdy. Cały kurs odbywałam w innej szkole, ale 2h jazd przed egzaminem z Panią Anią i egzamin odrazu zdany. ????

poniedziałek, 3 sierpień, 2020

Polecam ten ośrodek i Tylko instruktor Pan Stanisław Surowiec :-) Najlepszy z Najlepszych.

poniedziałek, 3 sierpień, 2020

Jeśli szukacie najlepszej szkoły jazdy to tylko FENIX!! Polecam ją z czystym sumieniem. Podejście do kursanta profesjonalne, wpajanie wiedzy na wysokim poziomie. Czułam, że jestem przygotowana w 100% wszystko zostało zdane za pierwszym razem. Tak szczerze to nawet stresu nie miałam, bo czułam się pewnie. Instruktor pan Marek. Jeszcze raz POLECAM!

poniedziałek, 27 lipiec, 2020

Polecam! Najlepsza szkoła nauki jazdy! Bardzo dobrzy instruktorzy ( Pan Marek Duda), miła atmosfera na godzinach teoretycznych z Panem Damianem Przewodnikiem :-) bardzo dobry plac manewrowy dla kategorii B Polecam! Tylko Fenix
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 »
Copyright © 2013 Ośrodek szkolenia kierowców FENIX, Prawo jazdy bytom, Projekt i wykonanie: codable.pl