Prawo jazdy Bytom Fenix
Nie czekaj!
zdobądź prawo jazdy już dziś
  • OSK FENIX BYTOM
  • OSK FENIX BYTOM
  • OSK FENIX BYTOM
  • OSK FENIX BYTOM
Nie czekaj!
zdobądź prawo jazdy już dziś

Najbliższe otwarcie kurs prawa jazdy:

Zdałeś egzamin na prawo jazdy w naszym ośrodku? Pomóż zdać go innym!

Zostaw swoją opinię i ułatw innym osobom marzącym o prawie jazdy znalezienie dobrej szkoły.

piątek, 17 wrzesień, 2021

Polecam tę szkołę nauki jazdy tu nauczyłam się jeźdźić autem nie tylko na egzamin Profesjonalne podejście do kursantów w różnym wieku to pomogło że zdałam Pani Gosia to wspaniała instruktor nauczyła mnie za co Bardzo Dziękuję Za wysiłek i przygotowanie i miłą atmosferę Ogromne podziękowania Wszystkim polecam bo to szkoła jazdy która nauczy profesjonalizm na 100% Warto naprawdę warto to numer 1 Ja nie żałuję pozdrawiam całą szkołę Życzę samych udanych sukcesów w pracy Tak trzymać.

niedziela, 8 sierpień, 2021

Polecam !egzamin zdany najlepsza szkoła jazdy dziękuję panu Piotrowi za najlepsze wykłady teoretyczne jak i pierwsze jazdy , oraz pani Anna Gugała za naukę jazdy przygotowanie mnie do egzaminu za przekazana wiedzę praktyczną super atmosferę na każdych jazdach i wiarę w każdego z nas bez wyjątku . Jesteście nr 1!

piątek, 16 lipiec, 2021

Hookup Women Makes use of Cost-free Issues? A Great Horizontal Reward! Free hookup women hookup apps on the web is the solution if you're sick and tired of going to bars and clubs merely to be ignored, or even a whole lot worse, laughed at. I am aware what it's like because I've been there. I had been one and eager in the time -- I needed a fresh spouse -- however i continued seeking because I had no other decision. If you're a single guy who wants to hookup with sexy girls without likely to those areas in which the ladies are on your own, this report may just alter your daily life. It is going to make clear why courting on the web is the perfect option if you're a guy who is too shy to technique a beautiful female inside a club or membership.

piątek, 14 maj, 2021

Hookup Females Makes use of Cost-free Issues? An Excellent Side to side Advantage! Totally free hookup women online dating on the internet is the best solution if you're tired with likely to pubs and groups only to be prevented, or perhaps more serious, laughed at. I realize what it's like because I've been there. I had been single and desperate back into the time -- I required a brand new lover -- however i continued seeking because I had no other option. If you're an individual guy who would like to hookup with sexy ladies without going to those areas in which the women are on your own, than the post might just change your lifestyle. It will explain why courting online is the best alternative if you're a masculine who seems to be shy to approach a beautiful woman in the pub or club.

piątek, 7 maj, 2021

Zdane za pierwszym razem, polecam gorąco, najlepsza szkoła w Bytomiu ( mam porównanie). Pozdrowienia dla Pana Krzysztofa, przygotował mnie na wszystko, nawet na stres podczas egzaminu, który bez problemu opanowałem ;-)

czwartek, 1 kwiecień, 2021

Po jazdach z panem Grzegorzem egzamin zdany za pierwszym razem, a po kursie w innej szkole kilkanaście egzaminów oblanych. Dziękuję panie Grzegorzu.

czwartek, 1 kwiecień, 2021

Polecam z całego serca ośrodek szkolenia kierowców Fenix! Świetne przygotowanie do egzaminu!

środa, 17 luty, 2021

Polecam serdecznie, egzamin państwowy zdałam za drugim razem. Pan Grzegorz świetnie mnie do niego przygotował :)

poniedziałek, 30 listopad, 2020

Pan Damian Przewodnik -najlepszy instruktor :-), wymagający ale zarówno cierpliwy.Myślałam ze prawo jazdy nie będzie w moim zasięgu. Ale dzięki niemu zdałam. Polecam ośrodek Feniks i Pana Damiana.

środa, 25 listopad, 2020

Fenix dla mnie to nr.1 Wspaniala obsluga, zyczliwi i komunikatywni ludzie. Pan instruktor Damian Przewodnik cierpliwy, wyrozumialy a zarazem konkretny. Prowadzi wyklady tlumaczac nawet najmniejsza watpliwos, do kazdego kierowcy podchodzi indywidualnie i pamieta jego niedoskonalosci???? nad, ktorymi pracuje az do skutku!!! Pelen profesjonalizm!!! Ogolne moje wrazenie jest bardzo pozytywe i polecam ta szkole z czystym sumieniem! A zeby bylo malo to cena jest konkurencyjna???? Dziekuje bardzo to byl fajny czas w moim zyciu????

poniedziałek, 12 październik, 2020

Polecam ten ośrodek! Wszystko zdane za pierwszym razem, nie fart, a umiejętność zdobyta dzięki Fenixowi.

wtorek, 29 wrzesień, 2020

Bardzo Polecam ten osrodek.

czwartek, 24 wrzesień, 2020

Super ośrodek oraz podejście instruktora do kursanta. Polecam! :))

wtorek, 15 wrzesień, 2020

Polecam Bardzo ten osrodek.Caly kurs bardzo sprawnie i szybko.Wykłady miałam z Panem Stanisławem Surowcem oraz jazdy miałam z Panem Piotrem Trembaczowskim.Bardzo fajne osoby.Z duzym doswiadczeniem.Teoria zdana za pierwszym razem,a praktyka za drugim razem.Za pierwssym były za duze stresy w podejsciu do tego egzaminu :-)

poniedziałek, 14 wrzesień, 2020

Najlepszy osrodek. Dzisiaj wszystko zdane za 1 podejsciem. Pozdrawiam

czwartek, 10 wrzesień, 2020

Dziękuje Bardzo za motywacje itd.Kurs robiłam w innym ośrodku natomiast w Fenixie robiłam kurs uzupełniający.Trafiłam do Pana Grzegorza Czerny oraz Pana Piotra Trembaczowskiego.Polecam Bardzo ten ośrodek.

piątek, 4 wrzesień, 2020

Szkoła jazdy Fenix podchodzi w pełni profesjonalnie do kursanta. Instruktorzy posiadają ogromną wiedzę i są wyrozumiali. Dzięki wam zdałem za pierwszym razem. Polecam szkołę Fenix.

niedziela, 30 sierpień, 2020

Polecam z całego serca OSK FENIX. Bardzo dziekuję Pani Gosi za wszystko. Cieszę się, że mogłem Panią poznać, a także super pani uczy i owocuje to w jeździe. Każdego Pani nauczy, nawet konia. Polecam wszystkim Panią Malgosię. Najważniejsze podejście do klienta, profesjonalizm, wyrozumiałość, pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz POLECAM FENIXA.

piątek, 28 sierpień, 2020

Serdecznie polecam! Najlepsza szkoła jazdy ❤️

czwartek, 27 sierpień, 2020

Polecam Bardzo ten ośrodek
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 »
Copyright © 2013 Ośrodek szkolenia kierowców FENIX, Prawo jazdy bytom, Projekt i wykonanie: codable.pl