Prawo jazdy Bytom Fenix
Nie czekaj!
zdobądź prawo jazdy już dziś
  • OSK FENIX BYTOM
  • OSK FENIX BYTOM
  • OSK FENIX BYTOM
  • OSK FENIX BYTOM
Nie czekaj!
zdobądź prawo jazdy już dziś

Najbliższe otwarcie kurs prawa jazdy:

Zdałeś egzamin na prawo jazdy w naszym ośrodku? Pomóż zdać go innym!

Zostaw swoją opinię i ułatw innym osobom marzącym o prawie jazdy znalezienie dobrej szkoły.

piątek, 23 czerwiec, 2017

Fachowe i poważne podejście do kursanta...poza tym naprawdę miła atmosfera podczas szkolenia :-) Polecam ośrodek z pełnym przekonaniem...zdane za drugim razem...dziękuję Pani Małgosiu!

czwartek, 8 czerwiec, 2017

Przyjemna atmosfera, atrakcyjna cena, świetne podejście do kursanta. Zdane za pierwszym razem. Gorąco polecam :>

czwartek, 8 czerwiec, 2017

Wspaniali instruktorzy, doskonale utrzymane auta, profesjonalne podejście do każdego klienta. Bardzo serdecznie polecam.

piątek, 2 czerwiec, 2017

Super ośrodek, polecam w 100%. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Świetne podejście do klienta.

piątek, 2 czerwiec, 2017

piątek 02.06.2017r Kurs robiłam niestety w innym ośrodku i jazdy też , zdawałam kilkanaście razy już myślałam , że prawo jazdy nie jest dla mnie już chciałam rezygnować bo ileż razy można zdawać . Rozmawiałam z koleżanką i to ona mi doradziła żeby skorzystać z z Feniksa bo jej cała rodzina była zadowolona i wszyscy szybko zdali więc postanowiłam przejść do Feniksa ze względu na dobrą opinię i co się okazało faktycznie . Można powiedzieć , że zdałam za trzecim czy czwartym razem ogólnie tyle ich było z poprzednim instruktorem ,że straciłam rachubę i co sukces kochani . Muszę jeszcze podkreślić , że to zasługa najlepszej instruktorki na świecie Pani Gosi . To super babka nauczyła mnie uniknięcia błędów , wyjaśniła wszystkie przepisy i pomogła wdrożyć je w praktyce , nauczyła wszelkich manewrów a przede wszystkim skorygowała wszystkie błędy , które mi wpojono w innym ośrodku. Bardzo jej za to dziękuję za wytrwałość , cierpliwość a przede wszystkim motywację mnie i pomoc w dążeniu do celu . Gdyby nie Pani Gosia chyba musiałabym czekać jeszcze parę lat , aż moje dzieci dorosną i zrobią prawo jazdy i będą mnie wozić . Najważniejsze nigdy się nie poddawać . Polecam i bardzo dziękuję. Pisała blondynka a pani Gosia wie o co chodzi.

poniedziałek, 29 maj, 2017

Ośrodek bardzo dobry ! Godny polecenia !

czwartek, 25 maj, 2017

Najlepsza szkoła jazdy tylko "FENIX" Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim osobom pracującym w szkole jazdy FENIX.Zajęcia teoretyczne upłynęły mi szybko i przyjemnie w warunkach komfortowych bo sala wykładowa jest klimatyzowana. Pan STASIU SUROWIEC jest najlepszy w dość prosty i nieraz zabawny sposób tłumaczy zasady ruchu drogowego, pokazuje najczęstsze błędy i mówi jak ich unikać. Praktyka, również z Panem Stasiem Surowcem okazała się niemniej ciekawym doświadczeniem, wszelkie manewry i kruczki na drodze zostały mi w prosty sposób wyjaśnione :)Pan Stasiu jest osobą bardzo cierpliwą.Tego Pana bardzo wszystkim polecam. Dziś pierwszy raz podszedłem do egzaminu państwowego i dzięki świetnemu przygotowaniu nie miałem żadnych problemów z zaliczeniem zadań egzaminacyjnych. Na egzaminie jeździłem dokładnie tymi samymi trasami, które poznawałem na lekcjach dlatego nic mnie nie zaskoczyło. Mam nadzieję, że kolejni kursanci również będą tak samo zadowoleni jak ja z tego ośrodka Szczerze polecam !

środa, 24 maj, 2017

Według mnie to najlepsza szkoła w Bytomiu. Bardzo polecam ja osobom, które nie mogą się zdecydować do którego ośrodka się zapisać .TYLKO FENIX mają dwa ośrodki w Bytomiu. Cały kurs jest przeprowadzany szybko i zrozumiale. Jazdy również są przeprowadzane przez znakomitych instruktorów. W szczególności polecam Panią Małgosię i Pana Jerzego . Oraz chciałabym podziękować Panu Jackowi za organizowanie wszystkiego.Nadmienię że nauka odbywała się w prawdziwym luxusie. Sala wykładowa jest klimatyzowana i cena za kurs jest bardzo przyzwoita ,a jakość szkolenia jest na bardzo wysokim poziomie :-) Ps. Bede Was polecać wszystkim moim znajomym :-)

piątek, 19 maj, 2017

Dziękuję pani Gosi , bo gdyby nie jej wiara we mnie to pewnie do tej pory nie zapisałam bym się na egzamin.Jej doświadczenie i sposób traktowania kursantów godne podziwu.Zdałam za drugim razem , i jestem przeszczęśliwa . Wszystkim POLECAM tylko FENIX

środa, 17 maj, 2017

Najpierw uczysz się u p. Małgorzaty, a potem zdajesz za pierwszym razem. Tak wygląda szkolenie w OSK Fenix.

czwartek, 11 maj, 2017

Polecam ośrodek, profesjonalne podejście, dobra kadra, zdane za pierwszym podejściem!

wtorek, 9 maj, 2017

Jeżeli nie wiecie do jakiego ośrodka iść to fenix jest najlepszy polecam ten ośrodek. Świetne przygotowanie do egzaminu i wspaniała kadra

poniedziałek, 24 kwiecień, 2017

Najlepsza kadra jaka poznalam. Instruktorzy perfekcyjnie przygotowani. Podejscie do kursanta jest swietne ! Sam kursant zadowolony :) Polecam wszystkim :)

piątek, 14 kwiecień, 2017

Najlepszy ośrodek, wyrozumiali i spokojni instruktorzy! Bardzo zadowolona!

piątek, 7 kwiecień, 2017

DZIEKUJE SZKOLE FENIX ALE NAJBARDZIEJ DZIEKUJE PANU SUDOŁ JÓZEF POLECAM TEGO PANA BO UCZY Z POWOŁANIA I KOCHA TO CO ROBI DUZY SZACUNEK PANIE JÓZEFIE I DZIEKUJE BARDZO FENIX

wtorek, 4 kwiecień, 2017

Świetne przygotowanie do egzaminu.

wtorek, 28 marzec, 2017

Najlepszy ośrodek praktyczny zdany za drugim

piątek, 24 marzec, 2017

Wszystko przebiega sprawnie, instruktorzy potrafią bardzo dobrze przygotować do egzaminu.

czwartek, 23 marzec, 2017

Bardzo dobra szkoła jazdy wyśmienita kadra która nauczy jeździć każdego zdałem za pierwszym podejściem naprawdę dobra szkoła polecam ośrodek FENIX

poniedziałek, 20 marzec, 2017

Super ośrodek,polecam każdemu ośrodek FENIX wspaniali instruktorzy, świetna atmosfera, zdane za pierwszym podejściem. Polecam wszystkim. :-)
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 »
Copyright © 2013 Ośrodek szkolenia kierowców FENIX, Prawo jazdy bytom, Projekt i wykonanie: codable.pl