Prawo jazdy Bytom Fenix
Nie czekaj!
zdobądź prawo jazdy już dziś
  • OSK FENIX BYTOM
  • OSK FENIX BYTOM
  • OSK FENIX BYTOM
  • OSK FENIX BYTOM

Zdałeś egzamin na prawo jazdy w naszym ośrodku? Pomóż zdać go innym!

Zostaw swoją opinię i ułatw innym osobom marzącym o prawie jazdy znalezienie dobrej szkoły.

czwartek, 7 wrzesień, 2017

Polecam robiłam kat A Super atmosfera :-)

piątek, 1 wrzesień, 2017

W 100% polecam OSK Fenix! Dobra atmosfera w trakcie jazd oraz praktyczne wskazówki. Egzamin zdany za 1 razem mimo półrocznej przerwy od zakończenia kursu.

środa, 23 sierpień, 2017

Najlepsza szkoła jazdy polecam bardzo zdane za drugim razem bez problemu za pierwszym za mało koncetracji

środa, 23 sierpień, 2017

Przyszłam na dodatkowe jazdy z innej szkoły, uczył mnie I Pan Jacek I Pani Małgosia, których mogę szczerze polecić każdemu. Miałam kilka prób, ale z Nimi nareszcie dostałam wymarzony pozytywny na egzaminie! :)

poniedziałek, 21 sierpień, 2017

Najlepsza szkoła,polecam WSZYSTKIM! Zdane za PIERWSZYM RAZEM bez większych trudności!

środa, 16 sierpień, 2017

Ciekawe wykłady, świetni instruktorzy i bardzo dobry stan pojazdów - tyle trzeba, żeby zdać za pierwszym razem. W Fenixie jest to wszystko :)

piątek, 11 sierpień, 2017

Pełen kurs robiłam w szkole Maxel, jednak nie będąc do końca zadowoloną dodatkowe cztery godziny wykupiłam w Fenixie z panem Jackiem. Zdecydowanie polecam, przede wszystkim za ludzkie podejście do kursanta, wytłumaczenie niezwykle zrozumiałe - bez żadnych zabaw w niepraktyczne na mieście matematyczne założenia. Do tego cudowna, przyjazna atmosfera, bez niepotrzebnego spięcia, które z pewnością nikogo nie posunie do przodu. Tu stawia się na człowieka, a nie naciąga na kolejne godziny by być wyżej w statystykach.

wtorek, 8 sierpień, 2017

Najlepsza szkoła jazdy polecam wszystkim

środa, 2 sierpień, 2017

Fenix to najlepsza szkoła jazdy, zdane za pierwszym, profesjonalni instruktorzy, przyjemna i miła atmosfera, polecam bardzo! :)

czwartek, 27 lipiec, 2017

Profesjonalni instruktorzy, zawsze mili i pomocni. Egzamin zdany bez większych trudności. Gorąco polecam!

czwartek, 27 lipiec, 2017

Gorąco polecam naukę jazdy Fenix z Panem Jackiem!!! wiele razy podchodziłam do egzaminu ale niestety wynik zawsze negatywny.Postanowiłam zmienić instruktora i poszukałam na internecie szkoły i znalazłam Fenix umówiłam się na jazdę z Panem Jackiem wystarczyło parę godzin i egzamin zdany!!! Pan Jacek to profesjonalny,cierpliwy, dokładny i pozytywny instruktor! Z Panem Jackiem egzamin zdany na bank!!!!

środa, 12 lipiec, 2017

Polecam tylko FENIX zdane za 1 razem !!!!

piątek, 23 czerwiec, 2017

Fachowe i poważne podejście do kursanta...poza tym naprawdę miła atmosfera podczas szkolenia :-) Polecam ośrodek z pełnym przekonaniem...zdane za drugim razem...dziękuję Pani Małgosiu!

czwartek, 8 czerwiec, 2017

Przyjemna atmosfera, atrakcyjna cena, świetne podejście do kursanta. Zdane za pierwszym razem. Gorąco polecam :>

czwartek, 8 czerwiec, 2017

Wspaniali instruktorzy, doskonale utrzymane auta, profesjonalne podejście do każdego klienta. Bardzo serdecznie polecam.

piątek, 2 czerwiec, 2017

Super ośrodek, polecam w 100%. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Świetne podejście do klienta.

piątek, 2 czerwiec, 2017

piątek 02.06.2017r Kurs robiłam niestety w innym ośrodku i jazdy też , zdawałam kilkanaście razy już myślałam , że prawo jazdy nie jest dla mnie już chciałam rezygnować bo ileż razy można zdawać . Rozmawiałam z koleżanką i to ona mi doradziła żeby skorzystać z z Feniksa bo jej cała rodzina była zadowolona i wszyscy szybko zdali więc postanowiłam przejść do Feniksa ze względu na dobrą opinię i co się okazało faktycznie . Można powiedzieć , że zdałam za trzecim czy czwartym razem ogólnie tyle ich było z poprzednim instruktorem ,że straciłam rachubę i co sukces kochani . Muszę jeszcze podkreślić , że to zasługa najlepszej instruktorki na świecie Pani Gosi . To super babka nauczyła mnie uniknięcia błędów , wyjaśniła wszystkie przepisy i pomogła wdrożyć je w praktyce , nauczyła wszelkich manewrów a przede wszystkim skorygowała wszystkie błędy , które mi wpojono w innym ośrodku. Bardzo jej za to dziękuję za wytrwałość , cierpliwość a przede wszystkim motywację mnie i pomoc w dążeniu do celu . Gdyby nie Pani Gosia chyba musiałabym czekać jeszcze parę lat , aż moje dzieci dorosną i zrobią prawo jazdy i będą mnie wozić . Najważniejsze nigdy się nie poddawać . Polecam i bardzo dziękuję. Pisała blondynka a pani Gosia wie o co chodzi.

poniedziałek, 29 maj, 2017

Ośrodek bardzo dobry ! Godny polecenia !

czwartek, 25 maj, 2017

Najlepsza szkoła jazdy tylko "FENIX" Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim osobom pracującym w szkole jazdy FENIX.Zajęcia teoretyczne upłynęły mi szybko i przyjemnie w warunkach komfortowych bo sala wykładowa jest klimatyzowana. Pan STASIU SUROWIEC jest najlepszy w dość prosty i nieraz zabawny sposób tłumaczy zasady ruchu drogowego, pokazuje najczęstsze błędy i mówi jak ich unikać. Praktyka, również z Panem Stasiem Surowcem okazała się niemniej ciekawym doświadczeniem, wszelkie manewry i kruczki na drodze zostały mi w prosty sposób wyjaśnione :)Pan Stasiu jest osobą bardzo cierpliwą.Tego Pana bardzo wszystkim polecam. Dziś pierwszy raz podszedłem do egzaminu państwowego i dzięki świetnemu przygotowaniu nie miałem żadnych problemów z zaliczeniem zadań egzaminacyjnych. Na egzaminie jeździłem dokładnie tymi samymi trasami, które poznawałem na lekcjach dlatego nic mnie nie zaskoczyło. Mam nadzieję, że kolejni kursanci również będą tak samo zadowoleni jak ja z tego ośrodka Szczerze polecam !

środa, 24 maj, 2017

Według mnie to najlepsza szkoła w Bytomiu. Bardzo polecam ja osobom, które nie mogą się zdecydować do którego ośrodka się zapisać .TYLKO FENIX mają dwa ośrodki w Bytomiu. Cały kurs jest przeprowadzany szybko i zrozumiale. Jazdy również są przeprowadzane przez znakomitych instruktorów. W szczególności polecam Panią Małgosię i Pana Jerzego . Oraz chciałabym podziękować Panu Jackowi za organizowanie wszystkiego.Nadmienię że nauka odbywała się w prawdziwym luxusie. Sala wykładowa jest klimatyzowana i cena za kurs jest bardzo przyzwoita ,a jakość szkolenia jest na bardzo wysokim poziomie :-) Ps. Bede Was polecać wszystkim moim znajomym :-)
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 »
Copyright © 2013 Ośrodek szkolenia kierowców FENIX, Prawo jazdy bytom, Projekt i wykonanie: codable.pl