Zdałeś egzamin na prawo jazdy w naszym ośrodku? Pomóż zdać go innym!

Zostaw swoją opinię i ułatw innym osobom marzącym o prawie jazdy znalezienie dobrej szkoły.

wtorek, 11 sierpień, 2015

Gorąco polecam FENIX! Kurs teoretyczny był przeprowadzony rzeczowo i w taki sposób, że już w czasie jego trwania można było sporo przyswoić - bieżące sprawdzanie wiedzy, wzajemne zadawanie pytań, wyjaśnianie wątpliwości. Jeśli chodzi o jazdy, to przede wszystkim ważna dla mnie była możliwość dopasowania godzin do swoich możliwości i zostało to w 100% zapewnione. Jazdy były dla mnie dobrym przygotowaniem do bycia kierowcą - a nie tylko nauką "pod egzamin". Szczególnie jako instruktora mogę zachwalić Panią Gosię :-)

środa, 29 lipiec, 2015

Środa 29 lipiec 2015r serdeczne pozdrowienia i podziękowania dla pani Gosi za profesionalną naukę.Wszystko zdane za pierwszym razem.Dziękuję równiez panu Stasiowi Surowcowi za godzinke jazdy tuż przed egzaminem co bardzo sie przydało.Polecam tą szkołę profesionalna nauka i super instruktorzy.

wtorek, 21 lipiec, 2015

Gorąco polecam ośrodek Fenix, jeśli zastanawiacie się państwo nad wyborem ośrodka, jest to jedyny dobry wybór! Szczególne podziękowania kieruję w stronę pana Stanisława Surowca, który ma anielską cierpliwość do kursantów i przekazuje profesjonalnie swoją wiedzę. Mogę stwierdzić, że jestem bardzo zadowolona z kursu. OSK FENIX NAJLEPSZY!

środa, 8 lipiec, 2015

Super osrodek super instruktorka PANI GOSIA chociaż zdałem jazdy za czwartym razem ( z mojej winy )to ten ośrodek polecam wszystkim z czystym sumieniem jest super

czwartek, 2 lipiec, 2015

Polecam wszystkim ośrodek fenix. Kategoria "A" zdana za pierwszym razem w Katowicach.

środa, 17 czerwiec, 2015

Bardzo gorąco dziękuję i polecam Pana Stasia Surowca. Jeśli chodzi o naukę jazdy to jest to profesjonalista w każdym calu, no i oczywiście ma anielską cierpliwość. Jeszcze raz bardzo dziękuję i polecam wszystkim, którzy mają zamiar zapisać się na kurs prawa jazdy lub dokupić dodatkowe godziny. Niezależnie od pogody miła atmosfera gwarantowana!

czwartek, 4 czerwiec, 2015

Witam chciałam bardzo mocno podziękować Pani Gosi!!!Dzięki niej dwa dni temu zdałam prawko.Pani Gosia jest świetną osobą i rewelacyjnym nauczycielem:)Gorąco polecam ten ośrodek,bo pracują tam ludzie,którzy pomagają spełniać marzenia.Pani Gosiu zapraszam na kawę:)

niedziela, 31 maj, 2015

Polecam zdałem za 1 razem!

piątek, 29 maj, 2015

Superrrr ośrodek.Polecam

środa, 20 maj, 2015

Polecam wszystkim szkołę jazdy FENIX. Jazdy z panią GOSIĄ-szacun za ogromną cierpliwość,wyrozumiałość,opanowanie i stoicki spokój ;-) POZDRAWIAM PS. Zaplanowana niespodzianka się udała.ZDAŁAM PRAWKO przed urodzinami męża ;-)

czwartek, 14 maj, 2015

supcio

środa, 6 maj, 2015

Gorąco polecam Fenix.Zdalem za 1 razem dzieki Pani Malgosi .Dostosowała godziny jazd do moich pogrzeb i bardzo umiejętnie potrafi podejść do kursanta, by szybko nauczył się jeździć w krótkim czasie.Każdemu życzę takiej instruktorki jak Pani Małgosia. I jeszcze raz ogromnie dziękuję Pani Małgosi za jej cierpliwość,wiedzę,którą starała sięj przekazać i ze mnie motywowała.Pozdrawiam

poniedziałek, 4 maj, 2015

Gorąco polecam Fenix! Kurs teoretyczny był przeprowadzony rzeczowo i w taki sposób, że już w czasie jego trwania można było sporo przyswoić - bieżące sprawdzanie wiedzy, wzajemne zadawanie pytań, wyjaśnianie wątpliwości. Jeśli chodzi o jazdy, to przede wszystkim ważna dla mnie była możliwość dopasowania godzin do swoich możliwości i zostało to w 100% zapewnione. Jazdy były dla mnie dobrym przygotowaniem do bycia kierowcą - a nie tylko nauką "pod egzamin". Szczególnie jako instruktora mogę zachwalić Panią Gosię :)

czwartek, 23 kwiecień, 2015

Ja rowniez polecam szkołę FENIX.Jestem bardzo zadowolona.Dzis zdałam egzamin i zawdzięczam to Pani Gosi.Wspaniałe ma podejscie do kursanta,wszystko idealnie objasni,wytłumaczy.Bardzo bardzo polecam.jeszcze raz dziekuje P.Gosiu

wtorek, 21 kwiecień, 2015

Na kategorię A uczył mnie Pan Darek.Super instruktor.Polecam wszystkim ten ośrodek jeszcze raz dziękuje za tyle trudu i latania za motorem !!!!

piątek, 17 kwiecień, 2015

Z czystym sercem mogę polecić szkołęFenix każdemu kursantowi,który chce się jak najlepiej przygotować, nie tylko do zdania egzaminu państwowego,ale również radzenia sobie w trudnych sytuacjach na drodze z prawem jazdy . Dziękuję za wszystkie cenne rady,za miłą,wyluzowaną atmosferę,rzeczowe podejście do nauki jazdy i pełen profesjonalizm. Ogromnie dziękuję Pani Gosi za jej cierpliwość,wiedzę,którą starała się jak najlepiej przekazać i wiarę w moje umiejętności ;D Jesteś wielka,a każda godzina spędzona z Tobą w elce zapadnie mi na długie lata w pamięci!;D

piątek, 10 kwiecień, 2015

GODNI POLECENIA Dziękuję OSK FENIX za kurs. Pani Ani z sekretariatu za uśmiech i miłą atmosferę. Panu Stasiowi i za wykłady. Na końcu Temu, który powinien być pierwszy na liście. Panie Jacku dziękuję za 30 godzin ciężkiej pracy, którą pan włożył w przygotowanie kogoś takiego jak ja. Dzięki Tobie zdałem za pierwszym razem, dzięki Tobie egzamin był formalnością. DO ZOBACZENIA NA DRODZE.

czwartek, 2 kwiecień, 2015

dziękuję za Całą naukę mi przekazaną i cierpliwość.W końcu udało się zdać za którym razem nie napiszę kto ma wiedzieć to wie.Polecam ośrodek Fenix i dziękuję Pani z sekretariatu za kawkę przed zajęciami

poniedziałek, 16 marzec, 2015

Witam serdecznie dzisiaj prawo jazdy zdane !!!!!!! szczególne podziękowania dla Stasia Surowca za cierpliwość, opanowanie,dokładność w przekazywaniu wiedzy jaką posiada na kursantów.Dziękuję za miłą atmosferę i spokój jaki panował w czasie kursu.Polecam szkołę FENIX naprawdę warto robić w tej szkole kurs prawa jazdy

czwartek, 5 marzec, 2015

Prawko zdane :) Serdeczne podziękowania dla Pani Gosi za wyrozumiałość, super atmosferę podczas nauki, bardzo dobre przygotowanie i cenne wskazówki które przydały się podczas egzaminu :). Polecam wszystkim OSK FENIX :)
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 »
Copyright © 2013 Ośrodek szkolenia kierowców FENIX, Prawo jazdy bytom, Projekt i wykonanie: codable.pl