Zdałeś egzamin na prawo jazdy w naszym ośrodku? Pomóż zdać go innym!

Zostaw swoją opinię i ułatw innym osobom marzącym o prawie jazdy znalezienie dobrej szkoły.

środa, 4 marzec, 2015

super przyjazny ośrodek, wszyscy bardzo uprzejmi - jazdy miałam z p.Gosią bardzo miła i wesoła atmosfera a przy tym owocna nauka :)))) gorąco polecam FENIX :)

wtorek, 3 marzec, 2015

Serdecznie polecam nauki jazdy u Pana Stanisława Surowca. Nie jestem osobą która lubi udzielać się na forach ale Pan Stanisław jest naprawdę świetnym instruktorem i jeżeli może komuś pomóc tak jak mnie to zachęcam do wyboru. Życzę powodzenia!!!

wtorek, 3 marzec, 2015

Ośrodek Fenix wspaniale przygotował mnie do egzaminu praktycznego jak i teoretycznego . Przyjemna atmosfera podczas pierwszej jazdy ( wiadomo jak nikt nie jeździł wcześniej i nie wie co i jak ), super samochody Toyoty . Na jazdy polecam każdego , co prawda ja przejeździłem swoje godziny z Panem Kamińskim i Panią Gosią , ale o innych nasłuchałem się również dobrej opinii . FENIX TO SZKOŁA WYSOKIEJ KLASY ! :D .Teoria z Panem Surowcem też super

środa, 25 luty, 2015

Polecam wszystkim ten ośrodek. Mega cierpliwość na jazdach mają instruktorzy,wykłady super prowadzone.Wszystko jest okey-po mnie instruktor przyjeżdżał i dowoził mnie na teorię.

piątek, 13 luty, 2015

POLECAM NAUKĘ W TYM OŚRODKU SZKOLENIOWYM! Świetne przygotowanie teoretyczne przez Pana Stasia Surowca oraz świetne szkolenie praktyczne ze strony Pana Jacka! Dziękuję za cierpliwość i wyrozumiałość.Teoria zdana za pierwszym podejściu) a dzisiaj pierwszy raz podchodziłam do części praktycznej i... też zdałam! Można... po takim szkoleniu możliwe jest zdawanie egzaminów za pierwszym razem!

czwartek, 5 luty, 2015

Witam serdecznie szczególne podziękowania dla Pani Gosi i Pana Jacka za cierpliwość, opanowanie,dokładność w przekazywaniu wiedzy jaką posiadają na kursantów.Dziękuję za miłą atmosferę i spokój jaki panował w czasie kursu.Polecam wszystkim znajomym i nie tylko znajomym szkołę FENIX :-)

środa, 21 styczeń, 2015

Witam. Polecam szkołę nauki jazdy "FENIX". Co prawda nie zdałam egzaminu za pierwszym razem :'( ale i tak jestem zadowolona z tej szkoły, przede wszystkim za anielską cierpliwość w trakcie jazd :-). Ale również polecam tą szkołę za doskonały przekaz wiedzy i cierpliwość której tylko pozazdrościć. Świadczy to o dobrze przeszkolonym personelu, który chciałam serdecznie pozdrowić i jeszcze raz podziękować. P O L E C A M !!!!! Oczywiście wielkie podziękowania dla Pani Małgosi

czwartek, 8 styczeń, 2015

Polecam ośrodek FENIX jak najbardziej ! Prawko zdane za pierwszym razem. Pani Małgosia, która miała ze mną jazdy jest najlepszym instruktorem na świecie i polecam Ją z całego serca. Pan Jerzy z wykładów również bardzo dobry w tym co robił, teoria bardzo dobrze wytłumaczona. Przydatny był dowóz na zajęcia teoretyczne i później spowrotem do domu, oczywiście zajęcia praktyczne tez kończy się blisko domu. Z Panem Jackiem można było się dogadać zawsze i nie było żadnych problemów. Nawet często późnymi godzinami odpisywał mi na Facebooku. Jeżeli miałbym zdawać prawo jazdy jeszcze raz na pewno wybrałbym ten ośrodek :) SZCZERZE POLECAM !

czwartek, 1 styczeń, 2015

Szkolenie pod okiem Pana Surowca (2001) i egzamin zdany za pierwszym razem! Szkoła godna polecenia!

czwartek, 18 grudzień, 2014

Świetne przygotowanie teoretyczne przez Pana Stanisława Surowca oraz świetne szkolenie praktyczne ze strony Pani Gosi ! Dziękuję za cierpliwość i wyrozumiałość. Teorię zdawałam jakiś czas temu (i zdałam przy pierwszym podejściu) a dzisiaj pierwszy raz podchodziłam do części praktycznej i... też zdałam! Można... po takim szkoleniu możliwe jest zdawanie egzaminów za pierwszym razem!

wtorek, 9 grudzień, 2014

polecam ten ośrodek :) zajęcia teoretyczne oraz praktyczne są przeprowadzane profesjonalnie. Zajęcia praktyczne miałem z panem Stanisławem który świetnie przygotował mnie do egzaminu. Egzamin zdałem za pierwszym razem ( część teoretyczna oraz praktyczna). Gorąco polecam ten ośrodek ;)

poniedziałek, 24 listopad, 2014

Bardzo polecam, wszystko profesjonalnie prowadzone, miła atmosfera, a Pan Stanisław świetnie potrafił wyjaśnić tajniki jazdy. Wielkie podziękowania dla całego ośrodka

czwartek, 6 listopad, 2014

Super ośrodek.Bardzo polecam !!!

piątek, 31 październik, 2014

Profesjonalne przygotowanie i bardzo sympatyczna atmosfera ;) Polecam!

czwartek, 30 październik, 2014

Serdecznie polecam osk Fenix, wszystko odbywało się profesjonalnie i w bardzo miłej atmosferze. Dziękuję Pani Gosi i Panu Jackowi, nie tylko za naukę jazdy, ale i wsparcie psychiczne w momentach kryzysowych ;) Właściwi ludzie na właściwym miejscu. Teoria i praktyka zdane za pierwszym razem!

piątek, 24 październik, 2014

Bardzo polecam ośrodek Fenix.Zdałem za drugim razem.Podziękowania dla moich instruktorów

piątek, 17 październik, 2014

ZDAŁAM!!!!!!!!! Bardzo dziękuję za przygotowanie do egzaminu szczególnie Pani Gosi JEST NAJLEPSZA!!! Każdemu polecam OSK FENIX w 100% Pozdrawiam serdecznie :)

wtorek, 14 październik, 2014

Serdecznie polecam ośrodek FENIX Zapisałam się na kurs właśnie tutaj z powodu pana Jacka którego polecił mi mój tata :) I nie żałuję, zostałam świetnie przygotowana na egzamin przez pana Jacka,który był bardzo sympatyczny, cierpliwy oraz umie wszystko ze zrozumieniem przekazać kursantowi. Egzamin teoretyczny zdany za pierwszym, praktyczny za drugim razem.Pozdrowienia dla wykładowcy

poniedziałek, 6 październik, 2014

Całęj kadrze ośrodka przede wszystkim bardzo dziękuje! :) A wszytskim innym bardzo bardzo polecam! zajęcia z teori pomogly zdać mi egzamin za pierwszym razem. Co do jazd? Mimo, że byłam trudną kursantką ( zgubiłam Elkę :D) kadra całym zaangazowaniem i profesjonalnym podejściem nauczyli a przede wszytstkim zarazili uwielbieniem do jazdy :)) Podsumowując - teoria za 1 razem, praktyka za 2 Dziękuje panu Jackowi i pani Gosi :)

niedziela, 28 wrzesień, 2014

Serdecznie polecam ten ośrodek. Prawko zdałam za drugim razem :D Bardzo dziękuję p. Gosi za przygotowanie do jazd :) Pozdrawiam
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 »
Copyright © 2013 Ośrodek szkolenia kierowców FENIX, Prawo jazdy bytom, Projekt i wykonanie: codable.pl