Zdałeś egzamin na prawo jazdy w naszym ośrodku? Pomóż zdać go innym!

Zostaw swoją opinię i ułatw innym osobom marzącym o prawie jazdy znalezienie dobrej szkoły.

wtorek, 8 listopad, 2016

Polecam osrodek FENIX - mi się podobało i bardzo polecam:) Teoria z panem Stanisławem Surowcem- bardzo ok, choć jak to teoria nie jest najfajniejszym elementem kursu to było bardzo miło na zajęciach mają superrr ogromną sale wykładową ;) Za to praktyka...bajka :) Jeździłam z Panem Jackiem i bawiłam się świetnie zresztą chyba w moim odczuciu, do jazdy zostałam przygotowana bardzo dobrze, zastrzeżeń nie mam - może tylko za krótko było bardzo szybko te 30 godzin przeleciało. Zawsze ten sam Instruktor, nie zmieniałam bo dogadywaliśmy się dobrze. Prawko zdane za drugim razem.Polecam

poniedziałek, 7 listopad, 2016

Szukając szkoły do nauki jazdy (kategoria B) sugerowałam się opinią znajomych oraz osób wypowiadających się na forach. Teraz osobiście mogę potwierdzić, że szkoła CFENIX jest najlepsza !!!!!! Przygotowują nie tylko pod kątem egzaminu, ale również do bezpiecznej i pewnej jazdy juz po zdaniu egzaminu i udzielają wielu fachowych porad. Godzina zajęć to równa godzina 60 minut, instruktorzy nie spóźniają się i zawsze podchodzą indywidualnie do umiejętności i predyspozycji kursantów. Tylko dzięki Panu Jerzemu Kamińskiemu zdałam za 1 razem egzamin praktyczny. Nie ma w tym ani krzty przesady. Nauczył mnie myślenia za kierownicą i umiejętności wyjścia obronną ręką z każdej sytuacji. Pan Jerzy jest najlepszy !!!! Śle serdeczne pozdrowienia dla całej załogi szkoły FENIX oraz bardzo dziękuję za całe serce włożone w moją edukację. Jeszcze raz gorąco pozdrawiam

czwartek, 3 listopad, 2016

Z całego serca polecam ośrodek nauki jazdy Fenix :) Dziękuję pani Gosi za wszystkie godziny spędzone ze mną, za trud i cierpliwość :) To właśnie dzięki Pani Gosi oraz Panu Stasiowi co prowadził zajęcia z teorii i zawsze był pomocny udało mi się zdać,a dla mnie to jest wielki sukces! DZIĘKUJE!

środa, 2 listopad, 2016

Egzamin zdany.Bardzo polecam Pana Stanisława Surowca jako nauczyciela.Super instruktor..Ogromna kultura osobista,pełne opanowanie i spokoj na jazdach.Jeszcze raz bardzo polecam.Osrodek fenix i Pana Stasia

poniedziałek, 31 październik, 2016

Bardzo polecam Pana Jacka.Kurs robilam w innej szkole gdzie niechcieli mi zaliczyc egzaminu praktycznego i naciagneli mnie na 15 godz po 50 zl.Wiec zrobilam 45 godz.. Nie bede wymieniac tej szkoly.... Wiec godz dodatkowe trafilam do Pana Jacka z Fenixa....Wiecej w pare godzin mnie nauczyl niz tamci....w 45 godz.Naciagacze !!!!! Bardzo Tego Pana polecam

piątek, 21 październik, 2016

Bardzo polecam Ten osrodek.Zajecia z Panem Stanislawem Surowcem bardzo ciekawe bardzo chetnie chodzilam na teorie.Uczyl mnie Pan Jacek i Pani Gosia bardzo polecam.Bezstresowo.Prawo jazdy w koncu zdane :-)

piątek, 7 październik, 2016

Witam serdecznie szczególne podziękowania dla Mieczysława Milewskiego za cierpliwość, opanowanie,dokładność w przekazywaniu wiedzy jaką posiada na kursantów.Dziękuję za miłą atmosferę i spokój jaki panował w czasie kursu.Polecam szkołę Tylko F E N I X !!!!!

piątek, 23 wrzesień, 2016

Gorąco polecam! Super kadra! Bez problemu z ustawianiem godzin jazd! Zdałam za 1 razem! :) Polecam, polecam! :D Dziekuje za cierpliwość! :)

piątek, 16 wrzesień, 2016

Polecam wszystkim, którzy w przyszłości będą chcieli zostać kierowcami. Przeogromne podziękowania dla Pana Jerzego Kamińskiego oraz Pana Mieczysława Milewskiego.Zdane za pierwszym razem!!!:) Atmosfera w OSK FENIX przesympatyczna!!!:) Polecam dla każdego!!!!!!!!!!!!!!!!!:)

czwartek, 8 wrzesień, 2016

Polecam bardzo ten osrodek.Mnie uczyl Pan Jerzy i Pani Gosia.Zdalam za drugim razem :-) Dziekuje jeszcze raz Wszystkim z fenixa :-)

wtorek, 30 sierpień, 2016

Serdecznie polecam ten ośrodek szkolenia kierowców. Część praktyczną zdałam za drugim razem :). Instruktorzy są bardzo cierpliwi i wyrozumiali. Mnie uczył Pan Jerzy tego Pana w szczególności polecam. Przygotowania do części praktycznej przebiegły sprawnie i wszystko dokładnie zrozumiałam dzięki Panu Jerzemu. Gorąco polecam ! Również Pan Stasiu z Nim miałam zajęcia z teorii

poniedziałek, 22 sierpień, 2016

Polecam Fenix gdyż bardzo dobrze przygotowuje do egzaminu państwowego :) Ogromnie dziękuje Panu Jackowi za mnóstwo cierpliwości do mnie na jazdach i za bardzo dobre przygotowanie do praktycznego egzaminu. Z czystym sercem mogę polecić OSK Fenix.Natomiast teoria z Panem Stasiem super prowadzi zajęcia :-)

poniedziałek, 8 sierpień, 2016

Polecam bardzo serdecznie OSK FENIX i instruktora Pana Jacka Lisowicza ....

czwartek, 4 sierpień, 2016

Polecam bardzo te szkole jazdy jeatem zadowolona

sobota, 30 lipiec, 2016

Polecam Szkołe Nauki Jazdy OSK FENIX super przygotowanie jak i polecam instruktora Pana JERZEGO KAMIŃSKIEGO bardzo w porządku facet który wie jak uczyć przyszłych kierowców :-) Ogólnie cały kurs,wykłady wszystko ok.A kontakt z Panem Jackiem na Facebooku po prostu wymiata :-)

czwartek, 21 lipiec, 2016

Dzisiaj zdałam prawo jazdy.Na kurs chodziłam do innego ośrodka.Szkoda że nie zapisałam się do fenixa.W tym ośrodku brałam jazdy dodatkowe.Bardzo polecam Wszystkim ten ośrodek :-)

czwartek, 14 lipiec, 2016

TEORIA SUPERRR Z PANEM SUROWCEM STANISLAWEM.jazdy byly z Panem Jerzym i Pania Gosia..Osrodek polecam.Super bez stresowo i bez problemow caly kurs :-) Wgzamin zdany za 2 razem

czwartek, 7 lipiec, 2016

Polecam ten ośrodek.Superrr klimat.Egzamin zdany.Pozdrowienia dla Pani Gosi i Pana Jacka :-)

wtorek, 28 czerwiec, 2016

Polecam ten ośrodek bardzo.Mnie uczyła Pani Gosia nauka bezstresowa.Wyklady z teorii tez super.Kontakt z Panem Jackiem na facebooku rewelacyjny :-) Dzisiaj zdałam.Wszystko za 1 razem !!!!

wtorek, 21 czerwiec, 2016

Polecam ten osrodek. Wyklady super z Panem Stanislawem Surowcem a jazd uczyl mnie Pan Jerzy Kaminski.Jeszcze raz pokecam wszystko okey :-)
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 »
Copyright © 2013 Ośrodek szkolenia kierowców FENIX, Prawo jazdy bytom, Projekt i wykonanie: codable.pl