Zdałeś egzamin na prawo jazdy w naszym ośrodku? Pomóż zdać go innym!

Zostaw swoją opinię i ułatw innym osobom marzącym o prawie jazdy znalezienie dobrej szkoły.

niedziela, 21 wrzesień, 2014

Gorąco polecam ośrodek szkoleniowy FENIX,który wyróżnia się profesjonalizmem zarówno w nauczaniu teorii jak i praktyki. Profesjonalne podejście do kursanta oraz zaangażowanie instruktorów na najwyższym poziomie! Bardzo sympatyczna atmosfera i wzorowe przygotowanie do egzaminu państwowego, który zdałam za pierwszym razem jako jedyna z całej grupy. Jeszcze raz gorąco polecam i dziękuję za przygotowanie Panu Surowcowi z teorii i Pani Gosi z jazd.Gorąco Pozdrawiam

czwartek, 11 wrzesień, 2014

Teoria i praktyka prowadzone w bardzo miłej atmosferze. Podziwiam Panią Gosię za super cierpliwość, no i oczywiście świetne przygotowanie. Pozdrawiam i polecam w 100% :)

wtorek, 26 sierpień, 2014

Egzamin zdany. Super instruktorzy. Polecam ośrodek ,, Fenix ". Pozdrawiam ( :

wtorek, 19 sierpień, 2014

Bardzo polecam OŚK FENIX. Egzamin zdany za pierwszym. Pozdrowienia dla Pani Gosi i Pana Jacka! Świetne przygotowanie i miła atmosfera ;]

poniedziałek, 4 sierpień, 2014

Polecam wszystkim ośrodek fenix.Pozdrowienia dla Pani Ani

środa, 23 lipiec, 2014

Polecam Ośrodek FENIX. Teoria i praktyka zdana za pierwszym razem !! Pozdrowienia dla Pani Gosi i Pana Jacka :)

poniedziałek, 14 lipiec, 2014

Ośrodek FENIX pełen profesjonalizm, teoria spokojnie i łagodnie przyswajana, jazdy z Panią Gosią są w super atmosferze a przede wszystkim z nieziemską cierpliwością :))) POLECAM W 200% a wiem co mówię :))) FENIX tylko FENIX i oczywiście Pani Gosia a prawko już masz w ręce :)))))

środa, 9 lipiec, 2014

Polecam ośrodek szkoleniowy FENIX , który wyróżnia się profesjonalizmem zarówno w nauczaniu teorii jak i praktyki. Profesjonalne podejście do kursanta oraz zaangażowanie instruktorów na najwyższym poziomie! Bardzo sympatyczna atmosfera i wzorowe przygotowanie do egzaminu państwowego, który zdałam za pierwszym razem jako jedyna z całej grupy. Jeszcze raz gorąco polecam i dziękuję za przygotowanie zarówno Panu Jackowi i oczywiście Pani Gosi :-) :-) ;-)

sobota, 28 czerwiec, 2014

Serdecznie polecam ośrodek atmosfera przesympatyczna, jazdy miałam z Panem S.Surowiec podziwiam za cierpliwość i technikę nauczania;)

środa, 25 czerwiec, 2014

Serdecznie polecam tę szkołę, mili ludzie, przyjemna atmosfera, dobrzy instruktorzy, czyli wszystko czego trzeba aby być solidnie przygotowanym do egzaminu :). Mnie uczyła Pani Gosia.Jeszcze raz polecam

środa, 11 czerwiec, 2014

Polecam ten ośrodek teoria bardzo ciekawa wykładał Pan Surowiec.Jazdy mnie uczył Pan Jacek.Polecam serdecznie zdałem za 1 razem

niedziela, 1 czerwiec, 2014

POLECAM!!! Kurs robiłam gdzie indziej, ale jazdy doszkalające miałam z Panią Gosią i gdyby nie ona, to nigdy bym nie zdała :) Przemiła osoba, z ogromną dawką cierpliwości i przede wszystkim z profesjonalnym podejściem do kursanta. Bardzo miło wspominam, choć godzin było niewiele ;)

czwartek, 29 maj, 2014

Fajny ośrodek ,Polecam i Pozdrawiam :)

środa, 28 maj, 2014

Bardzo przyjazny i wesoły ośrodek ;) zarówno teoria jak i praktyka bezstresowa z dużą przyjemnością ;) Zawsze witani uśmiechem i cukierkami ;p egzamin zaliczony za 1 razem, bardzo polecam i pozdrawiam cały Fenix ;)

poniedziałek, 12 maj, 2014

Super ośrodek. Polecam. Teoria za pierwszym praktyka za 2 :D Jazdy z panem Jackiem bardzo pozytywne :)

piątek, 9 maj, 2014

Super ośrodek.Uczyła mnie Pani Gosia.Polecam wszystkim znajomym.Prawo jazdy zdane ha ha

piątek, 18 kwiecień, 2014

Polecam ośrodek Fenix. Dużo cierpliwości i wiary w swoich kursantów. Szczególne podziękowania dla Pani Gosi. Jazdy z nią to sama przyjemność.

czwartek, 10 kwiecień, 2014

Polecam ośrodek fenix.Teoria prowadzona przez Pana Surowca łatwa do zapamiętania a jazdy z Panią Gosią to sama przyjemność.W końcu zdane.Teoria za 2 razem ,a praktyczny za 1 razemmmm

wtorek, 1 kwiecień, 2014

Bardzo profesjonalna szkoła. Na zajęcia z teorii zawsze ktoś po mnie przyjechał, a po odwiózł do domu. Jazda pod czujnym okiem Pani Gosi, to sama przyjemność! Jest bardzo cierpliwa, wyrozumiała i zawsze uśmiechnięta. Pan Jacek daje cenne wskazówki odnośnie jazdy z egzaminatorem (warto wziąć je sobie do serca). W dniu egzaminu instruktorzy dodają otuchy - oboje się interesowali jak mi poszło. Z Panią Gosią ciągle jestem w kontakcie. Pomogła naprawić mi auto ;) POLECAM każdemu szkołę FENIX!!! Super atmosfera, która w niej panuje sprawia, że nauka jest szybciej i lepiej przyswajalna!!

poniedziałek, 31 marzec, 2014

POLECAM OSK FENIX teoria oraz praktyka zdana za pierwszym razem. Dziękuję Pani Małgosi za cenne rady i cierpliwość (JEST NAJLEPSZA) oraz Panu Jackowi i Panu Stasiowi za dowożenie oraz wykłady na których żadne pytanie nie pozostało bez odpowiedzi. Kurs w tym ośrodku to czysta przyjemność :-)
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 »
Copyright © 2013 Ośrodek szkolenia kierowców FENIX, Prawo jazdy bytom, Projekt i wykonanie: codable.pl