Zdałeś egzamin na prawo jazdy w naszym ośrodku? Pomóż zdać go innym!

Zostaw swoją opinię i ułatw innym osobom marzącym o prawie jazdy znalezienie dobrej szkoły.

środa, 11 czerwiec, 2014

Polecam ten ośrodek teoria bardzo ciekawa wykładał Pan Surowiec.Jazdy mnie uczył Pan Jacek.Polecam serdecznie zdałem za 1 razem

niedziela, 1 czerwiec, 2014

POLECAM!!! Kurs robiłam gdzie indziej, ale jazdy doszkalające miałam z Panią Gosią i gdyby nie ona, to nigdy bym nie zdała :) Przemiła osoba, z ogromną dawką cierpliwości i przede wszystkim z profesjonalnym podejściem do kursanta. Bardzo miło wspominam, choć godzin było niewiele ;)

czwartek, 29 maj, 2014

Fajny ośrodek ,Polecam i Pozdrawiam :)

środa, 28 maj, 2014

Bardzo przyjazny i wesoły ośrodek ;) zarówno teoria jak i praktyka bezstresowa z dużą przyjemnością ;) Zawsze witani uśmiechem i cukierkami ;p egzamin zaliczony za 1 razem, bardzo polecam i pozdrawiam cały Fenix ;)

poniedziałek, 12 maj, 2014

Super ośrodek. Polecam. Teoria za pierwszym praktyka za 2 :D Jazdy z panem Jackiem bardzo pozytywne :)

piątek, 9 maj, 2014

Super ośrodek.Uczyła mnie Pani Gosia.Polecam wszystkim znajomym.Prawo jazdy zdane ha ha

piątek, 18 kwiecień, 2014

Polecam ośrodek Fenix. Dużo cierpliwości i wiary w swoich kursantów. Szczególne podziękowania dla Pani Gosi. Jazdy z nią to sama przyjemność.

czwartek, 10 kwiecień, 2014

Polecam ośrodek fenix.Teoria prowadzona przez Pana Surowca łatwa do zapamiętania a jazdy z Panią Gosią to sama przyjemność.W końcu zdane.Teoria za 2 razem ,a praktyczny za 1 razemmmm

wtorek, 1 kwiecień, 2014

Bardzo profesjonalna szkoła. Na zajęcia z teorii zawsze ktoś po mnie przyjechał, a po odwiózł do domu. Jazda pod czujnym okiem Pani Gosi, to sama przyjemność! Jest bardzo cierpliwa, wyrozumiała i zawsze uśmiechnięta. Pan Jacek daje cenne wskazówki odnośnie jazdy z egzaminatorem (warto wziąć je sobie do serca). W dniu egzaminu instruktorzy dodają otuchy - oboje się interesowali jak mi poszło. Z Panią Gosią ciągle jestem w kontakcie. Pomogła naprawić mi auto ;) POLECAM każdemu szkołę FENIX!!! Super atmosfera, która w niej panuje sprawia, że nauka jest szybciej i lepiej przyswajalna!!

poniedziałek, 31 marzec, 2014

POLECAM OSK FENIX teoria oraz praktyka zdana za pierwszym razem. Dziękuję Pani Małgosi za cenne rady i cierpliwość (JEST NAJLEPSZA) oraz Panu Jackowi i Panu Stasiowi za dowożenie oraz wykłady na których żadne pytanie nie pozostało bez odpowiedzi. Kurs w tym ośrodku to czysta przyjemność :-)

poniedziałek, 17 marzec, 2014

Witam Gorąco polecam ten ośrodek FENIX!! Znakomicie przygotowują do egzaminu Pan Jacek Lisowicz NAJLEPSZY INSTRUKTOR Dzięki Panu zdałam za pierwszym razem..! :)

czwartek, 6 marzec, 2014

GORĄCO POLECAM OŚRODEK F E N I X !! Teoria w wydaniu Pana STASIA SUROWCA jest prosta, łatwa i przyjemna natomiast dla Pana JACKA LISOWICZA medal za cierpliwość w czasie nauki jazdy. Obaj Panowie doskonale przygotowują do egzaminów co daje znakomite efekty. Teoria zdana za drugim razem,a praktyka za pierwszym :-)

sobota, 15 luty, 2014

Polecam ośrodek Fenix. Teoria i praktyka zdana za pierwszym. Jak najbardziej polecam. Pozdrowienia dla Pani Gosi która mnie uczyła :)

środa, 5 luty, 2014

dzisiaj udało się zdać w końcu te prawo jazdy.Dziękuje mojemu instruktorowi Panu STASIOWI SUROWCOWI CO MNIE UCZYŁ.Super ośrodek.polecam wszystkim wykłady też były bardzo ciekawe.Jeszcze raz bardzo dziękuje za takie podejście do mnie :-)

poniedziałek, 3 luty, 2014

Bardzo polecam ośrodek szkolenia kierowców Fenix!! Świetnie I w jasny sposób prowadzone wykłady, z których można było wynieść bardzo wiele a dowodem na to, może być zdany Test Państwowy Teoretyczny za pierwszym razem! Jazdy prowadzone w miłej atmosferze z Panem Jackiem, na których przekazane są najważniejsze podstawy praktyczne, to również mogę potwierdzić zdaniem Testu Praktycznego za drugim razem. Pokazuje to, że pracownicy Fenixa skupiają się 100% na kursantach. BARDZO POLECAM!!

piątek, 31 styczeń, 2014

Dziękuje Pani Ani za cenne wskazówki co prawda na kurs chodziłem do innego ośrodka ale u Pani Ani brałem godziny dodatkowe i bardzo to mi pomogło.Polecam ten ośrodek gdzie Pracuje Pani Ania

czwartek, 30 styczeń, 2014

super ośrodek !!!!!!Polecam wszystkim znajomym bo mi tez poleciła moja znajoma.Uczyła mnie Gosia 100%%% polecam FENIX BYTOM FABRYCZNA 10

poniedziałek, 27 styczeń, 2014

Jeśli zastanawiacie się Państwo nad wyborem szkoły nauki jazdy-to zapewniam w 100%, że trafiliście Państwo na odpowiednią SZKOŁĘ... Polecam z całą odpowiedzialnością... Doskonała kadra, pomocna w każdej chwili, bezstresowa nauka... co tu dużo mówić pełen profesjonalizm!!! Jeśli szukacie dobrej szkoły, to trafiliście doskonale!!! POLECAM!!! Dziękuję za wszystko szczególnie Pani Gosi i Panu Jackowi oraz Panu Jerzemu Słodkiemu za wykłady.Jeszcze raz pozdrawiam wszystkich z osk FENIX

piątek, 24 styczeń, 2014

Podziękowania dla Stasia Surowca,który mnie uczył.Super atmosfera.Poleca ośrodek FENIX gdzie pracuje ten instruktor.Oraz podziękowania dla wszystkich pracowników osk fenix.Dzisiaj prawo jazdy zdałam

piątek, 17 styczeń, 2014

Jestem bardzo wdzięczna za wszystko bo dzięki cierpliwości i jazdą z Panem Jackiem w końcu zdałam prawo jazdy . Polecam wszystkim Ośrodek Fenix ponieważ dobrze tam jest prowadzona zarówno teoria jak i jazdy . Pracują tam ludzie doświadczeni ,którzy dobrze przekazują wiedzę i dzięki nim nie trzeba się martwić ,ze na egzaminie coś pójdzie nie tak. Dziękuje bardzo ;)
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 »
Copyright © 2013 Ośrodek szkolenia kierowców FENIX, Prawo jazdy bytom, Projekt i wykonanie: codable.pl