Zdałeś egzamin na prawo jazdy w naszym ośrodku? Pomóż zdać go innym!

Zostaw swoją opinię i ułatw innym osobom marzącym o prawie jazdy znalezienie dobrej szkoły.

poniedziałek, 8 kwiecień, 2013

Ośrodek Godny Polecenia teoria u Pana słodkiego bez nudów usnąć się nie da,a na marginesie telewizor za głośny miał dźwięk z tymi wykładami.Z jazd jestem bardzo zadowolony miałem jazdy pierw z Panem Jackiem,a potem z Panią Gosią.Pozdrowienia dla całego fenixa

niedziela, 7 kwiecień, 2013

Jeszcze raz wielkie dzięki dla Pana instruktora Stanisława Surowca jest Pan Wielki dzięki Panu wiedzy,którą był Pan wstanie tak profesjonalnie mi ją przekazać zdałam za pierwszym razem.Dziękuje jeszcze raz i pozdrowienia również śle dla Pana Słodkiego.

niedziela, 7 kwiecień, 2013

Polecam wszystkim ten ośrodek moim znajomym.Mnie uczyła Pani Małgosia.Nauka u tej Pani przebiega całkowicie bezstresowo.Warto zapisać się w ośrodku Fenix

wtorek, 2 kwiecień, 2013

Miło spędzony cały kurs prawa jazdy na motor.Mnie uczył instruktor Milewski.Polecam

poniedziałek, 1 kwiecień, 2013

NA JAZDY CHODZIŁAM Z SAMĄ PRZYJEMNOŚCIĄ.UCZYŁA MNIE PANI MAŁGOSIA.DZIĘKUJE ZA CIERPLIWOŚĆ I CAŁE SERCE WŁOŻONE W MOJĄ NAUKĘ.WSZYSTKIM ZNAJOMYCH PANIĄ POLECAM Z CAŁEGO SERCA.POZDRAWIAM

poniedziałek, 1 kwiecień, 2013

POLECAM WSZYSTKIM OSK FENIX ,a szczególnie Pana Stanisława SUROWCA jazdy z tym Panem to przyjemność.Warto naprawdę bez stresu.ZDAŁAM ZA PIERWSZYM RAZEM.MA PAN ODE MNIE WIELKIEGO BUZIAKA.POZDRAWIAM

sobota, 30 marzec, 2013

Zgadzam się całkowicie z opinią o Pani Ani.też mnie dawniej uczyła.Ale teraz widzę,że Fenix ma nową stronę i dodaje opinie tam nie było takiej opcji.Pozdrowienia dla Ani od Ani z przedszkola.

piątek, 29 marzec, 2013

POLECAM WSZYSTKIM OŚRODEK FENIX MNIE UCZYŁA PANI ANIA.SUPER INSTRUKTOR.ZDAŁAM ZA DRUGIM RAZEM NA PIERWSZYM EGZAMINIE NERWY MNIE PRZEROSŁY.POLECAM WSZYSTKIM PANIĄ ANIE.

środa, 27 marzec, 2013

Polecam bardzo osrodek szkolenia kierowców FENIX za profesjonalizm za elastyczność godzin pracy za bez błędne przygotowanie do egzaminów na prawo jazdy za uprzejmość instruktorów nauki jazdy za cierpliwość i wyrozumiałość za dobrze przygotowane i prowadzone wykłady TAAAK trzymać !!

niedziela, 24 marzec, 2013

Ja jeździłem z Panem STANISŁAWEM SUROWCEM tego Pana mogę wszystkim polecić.Pracuje w ośrodku FENIX.

niedziela, 24 marzec, 2013

Polecam wszystkim Panią Anie

niedziela, 24 marzec, 2013

POLECAM WSZYSTKIM SUPER OŚRODEK F E N I X JA DO TEGO OŚRODKA TRAFIŁAM Z POLECENIA JAZDY MIAŁAM Z PANIĄ GOSIĄ i ANIĄ .POLECAM WSZYSTKIM TEN OŚRODEK ZOBACZCIE NA UKOCHANYM FACEBOOKU.ZA KURS PŁACIŁAM ZE WSZYSTKIM 1350 ZŁ.U NICH JAKOŚĆ JEST NA BARDZO WYSOKIM POZIOMIE.POZDROWIENIA DLA UROCZEGO PANA SŁODKIEGO

środa, 20 marzec, 2013

Dzięki Panie Jacku za przygotowanie do egzaminu.Zdałem za pierwszym razem . Wszystkim gorąco polecam ośrodek FENIX

środa, 20 marzec, 2013

SERDECZNE PODZIĘKOWANIA DLA UROCZEJ MAŁGOSI ZA WYTRWAŁOŚĆ I UPÓR JAKI WKŁADAŁA W MOJA NAUKĘ JAZDY .BYŁO WARTO PRAWO JAZDY ZDANE ZA 2 RAZEM 5 MARCA A DZIŚ JUŻ JADĘ PO ODBIÓR DO URZĘDU NORMALNIE BŁYSKAWICA .PODZIĘKOWANIA TEŻ DLA PANA JACKA . POLECAM WSZYSTKIM TEN OŚRODEK SUPER ATMOSFERA I PROFESJONALIZM. POZDRAWIAM DARIA.

sobota, 16 marzec, 2013

Jeździłam z Panią Małgosią i Panem Jackiem- własciwe osoby na właściwym miejscu - znają się na tym co robią...i niech tak zostanie- niech dalej robią to co lubią .

sobota, 16 marzec, 2013

Zdalam prawko za pierwszym razem, wszystko dzieki pani Malgosi, bardzo fajnie wszystko tlumaczy, jest mila i bardzo cierpliwa. Rowniez pan Słodki to super wykładowca :) polecam ten ośrodek!

sobota, 16 marzec, 2013

POLECAM OŚRODEK FENIX!!!

sobota, 16 marzec, 2013

Pan Jacek to świetny instruktor prawo jazdy zdałam za pierwszym razem. Mają tam profesjonalne podejście. Dziękuję bardzo.

sobota, 16 marzec, 2013

Dziękuję panu Jackowi za świetne przygotowanie do egzaminu. Zdałem za pierwszym razem. Polecam.

sobota, 16 marzec, 2013

Polecam instruktora pana Jacka Lisowicza osoba komunikatywna :) Doskonałe przygotowanie od strony merytorycznej i praktycznej.
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 »
Copyright © 2013 Ośrodek szkolenia kierowców FENIX, Prawo jazdy bytom, Projekt i wykonanie: codable.pl