Zdałeś egzamin na prawo jazdy w naszym ośrodku? Pomóż zdać go innym!

Zostaw swoją opinię i ułatw innym osobom marzącym o prawie jazdy znalezienie dobrej szkoły.

piątek, 4 wrzesień, 2020

Szkoła jazdy Fenix podchodzi w pełni profesjonalnie do kursanta. Instruktorzy posiadają ogromną wiedzę i są wyrozumiali. Dzięki wam zdałem za pierwszym razem. Polecam szkołę Fenix.

niedziela, 30 sierpień, 2020

Polecam z całego serca OSK FENIX. Bardzo dziekuję Pani Gosi za wszystko. Cieszę się, że mogłem Panią poznać, a także super pani uczy i owocuje to w jeździe. Każdego Pani nauczy, nawet konia. Polecam wszystkim Panią Malgosię. Najważniejsze podejście do klienta, profesjonalizm, wyrozumiałość, pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz POLECAM FENIXA.

piątek, 28 sierpień, 2020

Serdecznie polecam! Najlepsza szkoła jazdy ❤️

czwartek, 27 sierpień, 2020

Polecam Bardzo ten ośrodek

piątek, 21 sierpień, 2020

Naprawdę gorąco polecam wszystkim Szkołę Jazdy Fenix. Przygotowanie do egzaminu (zarówno część teoretyczną , jak i praktyczną) załatwiłam w naprawdę niedługim czasie, z pozytywnym nastawieniem i motywacją w dużej części otrzymanej ze strony instruktora Pana Damiana Przewodnika-teoria oraz Pana Tomka Kozubka-praktyka i całego zespołu zespołu szkoły. Bardzo dobry kontakt, otwartość, gotowość do pomocy, możliwość zmiany godziny jazd jeżeli coś komuś wypadnie, bardzo sympatyczni i cierpliwi instruktorzy. Byłam bardzo zadowolona, że w trakcie jednej ,,jazdy" jeździ się 2 godziny, dzięki czemu faktycznie udało mi się zasmakować ruchu drogowego i różnych tras. Ogólnie bardzo dobre, sprawne przygotowanie do obu części egzaminu na prawo jazdy, który (w ogromnym stopniu dzięki tej szkole i zespołowi) zaliczyłam za pierwszym razem :)

wtorek, 18 sierpień, 2020

Bardzo polecam Pana Grzegorz Czerny instruktor 1 klasa.Wszystko zdana za 1 razem.Tylko FENIX i Pan Grzegorz

czwartek, 13 sierpień, 2020

Polecam szkołe, nie mogłam trafić lepiej. Pełen profesjonalizm i miła atmosfera

piątek, 7 sierpień, 2020

Bardzo polecam tą szkołę jazdy. Cały kurs odbywałam w innej szkole, ale 2h jazd przed egzaminem z Panią Anią i egzamin odrazu zdany. ????

poniedziałek, 3 sierpień, 2020

Polecam ten ośrodek i Tylko instruktor Pan Stanisław Surowiec :-) Najlepszy z Najlepszych.

poniedziałek, 3 sierpień, 2020

Jeśli szukacie najlepszej szkoły jazdy to tylko FENIX!! Polecam ją z czystym sumieniem. Podejście do kursanta profesjonalne, wpajanie wiedzy na wysokim poziomie. Czułam, że jestem przygotowana w 100% wszystko zostało zdane za pierwszym razem. Tak szczerze to nawet stresu nie miałam, bo czułam się pewnie. Instruktor pan Marek. Jeszcze raz POLECAM!

poniedziałek, 27 lipiec, 2020

Polecam! Najlepsza szkoła nauki jazdy! Bardzo dobrzy instruktorzy ( Pan Marek Duda), miła atmosfera na godzinach teoretycznych z Panem Damianem Przewodnikiem :-) bardzo dobry plac manewrowy dla kategorii B Polecam! Tylko Fenix

piątek, 24 lipiec, 2020

Wykłady prowadził Pan Damian Przewodnik-super wykładowca.Natomiast jazdy miałam z Panią Ania Gugałą.Lepiej nie mogłam trafić.Wszystko zdane za 1 razem.Tylko Fenix

czwartek, 23 lipiec, 2020

Pan Damian Przewodnik to jest najlepszy instruktor :-) Jego specjalnie opracowany program i indywidualne podejście dla każdego kursanta daje rewelacyjne wyniki w nauczaniu.Bo właśnie dzisiaj tak ważny egzamin Państwowy zdałam za pierwszym podejściem :-) Tylko FENIX i Pan Damian !

wtorek, 21 lipiec, 2020

Bardzo polecam szkołę nauki jazdy FENIX. Moja historia była dość nietypowa, gdyż postanowiłem wznowić podejście do egzaminu na kat. B po 11 latach od ostatniej nieudanej próby, więc wykupiłem jazdy w szkole FENIX .Trafiłem do Pana Marka Dudy-Instruktor był wymagający, zwracał uwagę na każdy drobny szczegół, ale dopiero dziś rozumiem, że było to jak najbardziej uzasadnione. Zdałem za pierwszym podejściem za co bardzo dziękuję Panu Markowi i mogę jak najbardziej polecić szkołę każdemu kto chce nabyć uprawnienia do prowadzenia pojazdów. Pan Marek ma opracowany - własny plan ,szkoleniowy.Pozdrawiam.

poniedziałek, 6 lipiec, 2020

Najlepsza szkoła jazdy w mieście!Wykłady z teorii przeprowadzone bardzo ciekawie przez Pana Damiana Przewodnika-Profesjonalni,rzetelni,zabawni ale przede wszystkim cierpliwi instruktorzy którzy nauczą kursanta jak jeździć z kultura i zgodnie z przepisami.Samochody - nowe,zadbane,serwisowane oraz elastyczny grafik jazd oraz najnowsze materiały szkoleniowe!Nie można wybrać lepiej!Polecam Pana Grzegorza Czerny.Najlepszy instruktor.Zdane za 1 Razem

czwartek, 2 lipiec, 2020

Bardzo polecam, mili instruktorzy, wszystko zdane za pierwszym razem!

czwartek, 2 lipiec, 2020

Polecam każdemu, świetna atmosfera, a instruktor Damian Przewodnik - niezastąpiony :)

wtorek, 30 czerwiec, 2020

OSK FENIX w pełni spełniło moje oczekiwania. Wykłady bardzo interesujące były prowadzone przez Pana Stanisława Surowca, jazdy odbywają się w spokojnej , przyjaznej atmosferze z Panem instruktorem Grzegorzem Czernym. Kurs odbyłem szybko, solidnie i za przystępną cenę, gorąco polecam...pozdrawiam całą kadrę :-) Egzamin zdany za 1 podejściem

poniedziałek, 29 czerwiec, 2020

Serdecznie polecam wszystkim Szkołę Jazdy FENIX ! Jest to zdecydowanie najlepsza szkoła jazdy nie tylko w Bytomiu. Jestem niezmiernie szczęśliwa, że miałam przyjemność do niej uczęszczać. Nie tylko ze względu na profesjonalne podejście, ale również atmosferę m.in. podczas jazd, którą zawdzięczam Panu Markowi Dudzie. Wspaniały instruktor, któremu dziękuje za wszystko. Podziękowania należą się również Panu Damianowi Przewodnikowi za teorię oraz konstruktywną krytykę podczas egzaminu wewnętrznego. Zdałam oczywiście za pierwszym razem z czego jestem dumna, ale zdaję sobie sprawę, że nie byłoby to możliwe bez tych wyjątkowych osób. POLECAM wszystkim z całego Serca <3

piątek, 26 czerwiec, 2020

Skala oceny jest zdecydowanie za mała... Ta szkoła Fenix ma największą klasę! Instruktorzy konkretni, wszystko porządnie tłumaczą, są bardzo spokojni i cierpliwi, aż byłam zdziwiona że człowiek potrafi mieć w sobie tyle cierpliwości, fachowe podejście. Nauka jazdy nie jest nudna, bo panuje świetna atmosfera. Można się pośmiać i dobrze bawić ucząc się jeździć, lecz powaga jest zachowana gdy tego potrzeba. Ciekawe wykłady, szybkie terminy jazd, dostosowane do czasu kursanta. Duże wsparcie i motywacja ze strony instruktora prowadzącego, którym był Pan DAMIAN PRZEWODNIK. Pełen profesjonalizm. Długo szukałam odpowiedniej szkoły jazdy i wiem że lepiej trafić się nie da! Polecam z całego serca! Do Fenixa trafiłam z polecenia od moich znajomych.To był strzał w 10 stkę.Wszystko zdane za 1 razem :-)
Copyright © 2013 Ośrodek szkolenia kierowców FENIX, Prawo jazdy bytom, Projekt i wykonanie: codable.pl