Zdałeś egzamin na prawo jazdy w naszym ośrodku? Pomóż zdać go innym!

Zostaw swoją opinię i ułatw innym osobom marzącym o prawie jazdy znalezienie dobrej szkoły.

wtorek, 15 wrzesień, 2020

Polecam Bardzo ten osrodek.Caly kurs bardzo sprawnie i szybko.Wykłady miałam z Panem Stanisławem Surowcem oraz jazdy miałam z Panem Piotrem Trembaczowskim.Bardzo fajne osoby.Z duzym doswiadczeniem.Teoria zdana za pierwszym razem,a praktyka za drugim razem.Za pierwssym były za duze stresy w podejsciu do tego egzaminu :-)

poniedziałek, 14 wrzesień, 2020

Najlepszy osrodek. Dzisiaj wszystko zdane za 1 podejsciem. Pozdrawiam

czwartek, 10 wrzesień, 2020

Dziękuje Bardzo za motywacje itd.Kurs robiłam w innym ośrodku natomiast w Fenixie robiłam kurs uzupełniający.Trafiłam do Pana Grzegorza Czerny oraz Pana Piotra Trembaczowskiego.Polecam Bardzo ten ośrodek.

piątek, 4 wrzesień, 2020

Szkoła jazdy Fenix podchodzi w pełni profesjonalnie do kursanta. Instruktorzy posiadają ogromną wiedzę i są wyrozumiali. Dzięki wam zdałem za pierwszym razem. Polecam szkołę Fenix.

niedziela, 30 sierpień, 2020

Polecam z całego serca OSK FENIX. Bardzo dziekuję Pani Gosi za wszystko. Cieszę się, że mogłem Panią poznać, a także super pani uczy i owocuje to w jeździe. Każdego Pani nauczy, nawet konia. Polecam wszystkim Panią Malgosię. Najważniejsze podejście do klienta, profesjonalizm, wyrozumiałość, pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz POLECAM FENIXA.

piątek, 28 sierpień, 2020

Serdecznie polecam! Najlepsza szkoła jazdy ❤️

czwartek, 27 sierpień, 2020

Polecam Bardzo ten ośrodek

piątek, 21 sierpień, 2020

Naprawdę gorąco polecam wszystkim Szkołę Jazdy Fenix. Przygotowanie do egzaminu (zarówno część teoretyczną , jak i praktyczną) załatwiłam w naprawdę niedługim czasie, z pozytywnym nastawieniem i motywacją w dużej części otrzymanej ze strony instruktora Pana Damiana Przewodnika-teoria oraz Pana Tomka Kozubka-praktyka i całego zespołu zespołu szkoły. Bardzo dobry kontakt, otwartość, gotowość do pomocy, możliwość zmiany godziny jazd jeżeli coś komuś wypadnie, bardzo sympatyczni i cierpliwi instruktorzy. Byłam bardzo zadowolona, że w trakcie jednej ,,jazdy" jeździ się 2 godziny, dzięki czemu faktycznie udało mi się zasmakować ruchu drogowego i różnych tras. Ogólnie bardzo dobre, sprawne przygotowanie do obu części egzaminu na prawo jazdy, który (w ogromnym stopniu dzięki tej szkole i zespołowi) zaliczyłam za pierwszym razem :)

wtorek, 18 sierpień, 2020

Bardzo polecam Pana Grzegorz Czerny instruktor 1 klasa.Wszystko zdana za 1 razem.Tylko FENIX i Pan Grzegorz

czwartek, 13 sierpień, 2020

Polecam szkołe, nie mogłam trafić lepiej. Pełen profesjonalizm i miła atmosfera

piątek, 7 sierpień, 2020

Bardzo polecam tą szkołę jazdy. Cały kurs odbywałam w innej szkole, ale 2h jazd przed egzaminem z Panią Anią i egzamin odrazu zdany. ????

poniedziałek, 3 sierpień, 2020

Polecam ten ośrodek i Tylko instruktor Pan Stanisław Surowiec :-) Najlepszy z Najlepszych.

poniedziałek, 3 sierpień, 2020

Jeśli szukacie najlepszej szkoły jazdy to tylko FENIX!! Polecam ją z czystym sumieniem. Podejście do kursanta profesjonalne, wpajanie wiedzy na wysokim poziomie. Czułam, że jestem przygotowana w 100% wszystko zostało zdane za pierwszym razem. Tak szczerze to nawet stresu nie miałam, bo czułam się pewnie. Instruktor pan Marek. Jeszcze raz POLECAM!

poniedziałek, 27 lipiec, 2020

Polecam! Najlepsza szkoła nauki jazdy! Bardzo dobrzy instruktorzy ( Pan Marek Duda), miła atmosfera na godzinach teoretycznych z Panem Damianem Przewodnikiem :-) bardzo dobry plac manewrowy dla kategorii B Polecam! Tylko Fenix

piątek, 24 lipiec, 2020

Wykłady prowadził Pan Damian Przewodnik-super wykładowca.Natomiast jazdy miałam z Panią Ania Gugałą.Lepiej nie mogłam trafić.Wszystko zdane za 1 razem.Tylko Fenix

czwartek, 23 lipiec, 2020

Pan Damian Przewodnik to jest najlepszy instruktor :-) Jego specjalnie opracowany program i indywidualne podejście dla każdego kursanta daje rewelacyjne wyniki w nauczaniu.Bo właśnie dzisiaj tak ważny egzamin Państwowy zdałam za pierwszym podejściem :-) Tylko FENIX i Pan Damian !

wtorek, 21 lipiec, 2020

Bardzo polecam szkołę nauki jazdy FENIX. Moja historia była dość nietypowa, gdyż postanowiłem wznowić podejście do egzaminu na kat. B po 11 latach od ostatniej nieudanej próby, więc wykupiłem jazdy w szkole FENIX .Trafiłem do Pana Marka Dudy-Instruktor był wymagający, zwracał uwagę na każdy drobny szczegół, ale dopiero dziś rozumiem, że było to jak najbardziej uzasadnione. Zdałem za pierwszym podejściem za co bardzo dziękuję Panu Markowi i mogę jak najbardziej polecić szkołę każdemu kto chce nabyć uprawnienia do prowadzenia pojazdów. Pan Marek ma opracowany - własny plan ,szkoleniowy.Pozdrawiam.

poniedziałek, 6 lipiec, 2020

Najlepsza szkoła jazdy w mieście!Wykłady z teorii przeprowadzone bardzo ciekawie przez Pana Damiana Przewodnika-Profesjonalni,rzetelni,zabawni ale przede wszystkim cierpliwi instruktorzy którzy nauczą kursanta jak jeździć z kultura i zgodnie z przepisami.Samochody - nowe,zadbane,serwisowane oraz elastyczny grafik jazd oraz najnowsze materiały szkoleniowe!Nie można wybrać lepiej!Polecam Pana Grzegorza Czerny.Najlepszy instruktor.Zdane za 1 Razem

czwartek, 2 lipiec, 2020

Bardzo polecam, mili instruktorzy, wszystko zdane za pierwszym razem!

czwartek, 2 lipiec, 2020

Polecam każdemu, świetna atmosfera, a instruktor Damian Przewodnik - niezastąpiony :)
Copyright © 2013 Ośrodek szkolenia kierowców FENIX, Prawo jazdy bytom, Projekt i wykonanie: codable.pl