Zdałeś egzamin na prawo jazdy w naszym ośrodku? Pomóż zdać go innym!

Zostaw swoją opinię i ułatw innym osobom marzącym o prawie jazdy znalezienie dobrej szkoły.

sobota, 20 czerwiec, 2020

Oplacalo sie poslychac znajomych i pujsc na kurs do tego osirodka Bardzo dobrze tlumaczona teoria oraz Nauka jazdy

poniedziałek, 9 marzec, 2020

Wszystko zdane za pierwszym razem :) Polecam!

piątek, 6 marzec, 2020

Polecam z całego serca każdemu kto jeszcze nie zdecydował się wybrać szkoły jazdy. Profesjonalne podejście do kursanta, teoria z Panem Stasiem jak i Jazdy bezstresowe, w miłej atmosferze, a także jazdy z Panią Gosia - przesympatyczna Kobieta. Pozdrawiam serdecznie.

poniedziałek, 2 marzec, 2020

Egzamin zdany za 1 podejsciem.Jazdy miałam z Panią Gosią.Naprawdę ta Pani ma podejście do swojej pracy znakomite.Robi po prostu coś co bardzo lubi.Nauka bez stresu tą Panią poleciłam moim trzem koleżankom.Oczywiście wszystkie były bardzo zadowolone.Polecam

czwartek, 27 luty, 2020

Wszystko zdane za pierwszym razem :_) Polecam ta szkołę

piątek, 21 luty, 2020

Najlepsza szkoła, pełen profesjonalizm w przygotowaniu do egzaminu. Polecam!

wtorek, 4 luty, 2020

Super szkoła polecam

poniedziałek, 27 styczeń, 2020

Dziś zdałam egzamin na prawo jazdy kategorii B. Wszystko jest zasługą bardzo dobrego przygotowania przez instruktora:) Polecam każdemu, kto stracił wiarę w to, że może zdać. Sukces gwarantowany!

czwartek, 23 styczeń, 2020

Polecam Fenix najlepsi zdane za 1 razem dzięki Markowi Duda i Pani Małgosi ☺️

poniedziałek, 20 styczeń, 2020

Dziś zdałam egzamin na prawo jazdy kategorii B. Wszystko jest zasługą bardzo dobrego przygotowania przez instruktora:) Polecam każdemu, kto stracił wiarę w to, że może zdać. Sukces gwarantowany! Do tego ośrodka-FENIX trafiłam z polecenia mojej znajomej .

czwartek, 16 styczeń, 2020

zdałam za pierwszym razem.Uczyła mnie Pani Ania Gugała.Pani Aniu dziękuje za naukę i CIERPLIWOŚĆ.Polecem ośrodek Fenix gdzie pracuje Pani Ania Gugała

poniedziałek, 13 styczeń, 2020

Polecam z całego serca ośrodek Fenix i Panią instruktor Gosię.Prawo jazdy już mam w ręku.Dziękuje za wszystko.

środa, 18 grudzień, 2019

Profesjonalnie przeprowadzony kurs ! Zdane za 1 razem. FENIX Pozdrowienia dla instruktora Pana Piotra

wtorek, 3 grudzień, 2019

Bardzo profesjonalna szkoła. Wszystko poszło sprawnie i bezproblemowo. Instruktor niesamowicie pozytywny i najlepszy, na jakiego mogłam trafić. Potrafi uczyć oraz dzięki niemu można czerpać przyjemność z jazdy autem. Wszystko tłumaczy idealnie i w zrozumiały sposób. Bezpieczeństwo podczas jazdy na najwyższym poziomie. Bez wątpienia można polecić tę szkołę każdemu.

piątek, 29 listopad, 2019

Gorąco polecam Szkołę Jazdy FENIX! Pełen profesjonalizm i świetna atmosfera. Dzisiaj Egzamin zdałam za pierwszym razem bez większego wysiłku! Wykłady teoretyczne z Panem Damianem Przewodnikiem były naprawdę interesujące, poparte dużą ilością praktycznych przykładów a sam wykładowca okazał się człowiekiem bardzo ciepłym, życzliwym i mającym doskonałe podejście do kursantów. Jeśli chodzi o same jazdy to miałam tą przyjemność jeździć również z Panem wykładowcą, którego cenię za to, że wykonuje swoją pracę z pasją i ogromnym zaangażowaniem. Jest to instruktor bardzo rzetelny z wiedzą, którą świetnie potrafi przekazać w miłej i przyjaznej atmosferze. Jego indywidualne podejście sprzyja efektywnemu uczeniu się. Wymagający, ale dzięki temu sama od siebie wymagałam jeszcze więcej - i za to ogromne i szczere DZIĘKUJĘ.

wtorek, 26 listopad, 2019

Polecam wszystkim ten ośrodek moim znajomym.Mnie uczyła Pani Małgosia.Nauka u tej Pani przebiega całkowicie bezstresowo.Warto zapisać się w ośrodku Fenix .Dzisiaj wszystko zdane za 1 Razem

środa, 20 listopad, 2019

Najlepszy Ośrodek.Bardzo polecam.Dzisiaj wszystko zdałam za 1 razem.Jazdy miałam z Panią Ania

sobota, 16 listopad, 2019

Polecam! Super Ośrodek!

piątek, 15 listopad, 2019

ZAPISAŁAM SIĘ DO FENIXA BO CHCIAŁAM MIEĆ JAZDY Z PANEM SUROWCEM-ZDANE OCZYWIŚCIE ZA PIERWSZYM RAZEM.POLECAM WSZYSTKIM PANA STASIA.DZIĘKUJE JESZCZE RAZ ZA CENNE UWAGI.

czwartek, 14 listopad, 2019

Polecam bardzo ośrodek szkolenia kierowców FENIX za profesjonalizm za elastyczność godzin pracy za bez błędne przygotowanie do egzaminów na prawo jazdy za uprzejmość instruktorów nauki jazdy za cierpliwość i wyrozumiałość za dobrze przygotowane i prowadzone wykłady TAAAK trzymać !! Dzisiaj wszystko zdane za 1 razem
Copyright © 2013 Ośrodek szkolenia kierowców FENIX, Prawo jazdy bytom, Projekt i wykonanie: codable.pl