Zdałeś egzamin na prawo jazdy w naszym ośrodku? Pomóż zdać go innym!

Zostaw swoją opinię i ułatw innym osobom marzącym o prawie jazdy znalezienie dobrej szkoły.

wtorek, 30 sierpień, 2016

Serdecznie polecam ten ośrodek szkolenia kierowców. Część praktyczną zdałam za drugim razem :). Instruktorzy są bardzo cierpliwi i wyrozumiali. Mnie uczył Pan Jerzy tego Pana w szczególności polecam. Przygotowania do części praktycznej przebiegły sprawnie i wszystko dokładnie zrozumiałam dzięki Panu Jerzemu. Gorąco polecam ! Również Pan Stasiu z Nim miałam zajęcia z teorii

poniedziałek, 22 sierpień, 2016

Polecam Fenix gdyż bardzo dobrze przygotowuje do egzaminu państwowego :) Ogromnie dziękuje Panu Jackowi za mnóstwo cierpliwości do mnie na jazdach i za bardzo dobre przygotowanie do praktycznego egzaminu. Z czystym sercem mogę polecić OSK Fenix.Natomiast teoria z Panem Stasiem super prowadzi zajęcia :-)

poniedziałek, 8 sierpień, 2016

Polecam bardzo serdecznie OSK FENIX i instruktora Pana Jacka Lisowicza ....

czwartek, 4 sierpień, 2016

Polecam bardzo te szkole jazdy jeatem zadowolona

sobota, 30 lipiec, 2016

Polecam Szkołe Nauki Jazdy OSK FENIX super przygotowanie jak i polecam instruktora Pana JERZEGO KAMIŃSKIEGO bardzo w porządku facet który wie jak uczyć przyszłych kierowców :-) Ogólnie cały kurs,wykłady wszystko ok.A kontakt z Panem Jackiem na Facebooku po prostu wymiata :-)

czwartek, 21 lipiec, 2016

Dzisiaj zdałam prawo jazdy.Na kurs chodziłam do innego ośrodka.Szkoda że nie zapisałam się do fenixa.W tym ośrodku brałam jazdy dodatkowe.Bardzo polecam Wszystkim ten ośrodek :-)

czwartek, 14 lipiec, 2016

TEORIA SUPERRR Z PANEM SUROWCEM STANISLAWEM.jazdy byly z Panem Jerzym i Pania Gosia..Osrodek polecam.Super bez stresowo i bez problemow caly kurs :-) Wgzamin zdany za 2 razem

czwartek, 7 lipiec, 2016

Polecam ten ośrodek.Superrr klimat.Egzamin zdany.Pozdrowienia dla Pani Gosi i Pana Jacka :-)

wtorek, 28 czerwiec, 2016

Polecam ten ośrodek bardzo.Mnie uczyła Pani Gosia nauka bezstresowa.Wyklady z teorii tez super.Kontakt z Panem Jackiem na facebooku rewelacyjny :-) Dzisiaj zdałam.Wszystko za 1 razem !!!!

wtorek, 21 czerwiec, 2016

Polecam ten osrodek. Wyklady super z Panem Stanislawem Surowcem a jazd uczyl mnie Pan Jerzy Kaminski.Jeszcze raz pokecam wszystko okey :-)

środa, 15 czerwiec, 2016

Ośrodek godny polecenia. Polecam gorąco! Jazdy z panem Jackiem Lisowiczem to sama przyjemność, nie ma szans na najmniejszy stres. Gorąco polecam i pozdrawiam

sobota, 4 czerwiec, 2016

Ośrodek godny polecenia, a w szczególności Pani Gosia! O Pani Gosi można mówić tylko w samych superlatywach: ostoja spokoju :-), kompetentna, wyrozumiała, z bardzo świetnym poczuciem humoru... jedyny minus zdania egzaminu za pierwszym razem to, że nie będę już spędzać czasu z Nią w czerwonym pudle. . . Chyba, że ... :-P

wtorek, 31 maj, 2016

Polecam ten ośrodek nauki jazdy.Zajecia super prowadzone przez Pana Stasia Surowca natomiast nauka praktyczna tylko z Panią Gosią.Superrr atmosfera zerooo stresu z radością się chodziło na jazdy.Egzamin zdany.Polecam :-)

czwartek, 19 maj, 2016

Bardzo polecam ten ośrodek. Dziękuje Panu Staszkowi za cierpliwość i za dobre przygotowanie do jazdy. Egzaminy pozdawane :) Dziękuje i pozdrawiam :)

poniedziałek, 16 maj, 2016

Egzamin zdany za pierwszym razem (teoria+praktyka), polecam wszystkim, bo naprawdę warto, dziękuje za szkolenie, pozdrowienia dla Pana Stasia i Pana Jacka podziękowanie dla cierpliwej Pani Gosi za naukę na Toyocie.

poniedziałek, 9 maj, 2016

Bardzo polecam ten osrodek mnie uczyl Pan Jerzy Kaminski i jeszcze Pani Gosia.Super bezstresowo... Jeszcze raz bardzo Polecam.Egzamin zdany za 3 razem.Dziekuje.Tylko fenix.

czwartek, 5 maj, 2016

Super szkoła jazdy, profesjonalne przygotowanie, doskonałe wskazówki i miła atmosfera. Chociaż mieszkam stosunkowo daleko od Bytomia to nie żałuję, że musiałam dojeżdżać, opłacało się, naprawdę. Egzamin zdany za pierwszym razem:) Dziękuję bardzo Pani Gosi za super naukę na jazdach i Panu Stasiowi za wykłady z teorii i odpowiedzi na wszystkie moje pytania! Polecam FENIX gorąco i życzę Wszystkim powodzenia!

poniedziałek, 18 kwiecień, 2016

Osrodek Bardzo Polecam.Egzamin na kat D zdany.Pozdrawiam Serdecznie Wszystkich

czwartek, 7 kwiecień, 2016

Świetny ośrodek, który polecam każdemu! Bardzo miła atmosfera na wykładach oraz jazdach i profesjonalnie podejście do każdej sprawy. Egzamin zdany za pierwszym razem, dzięki FENIX !!!!

środa, 23 marzec, 2016

Bardzo dobra szkoła nauki jazdy.Instruktorzy tłumaczą wszystko od podstaw i są bardzo cierpliwi.Teoria zdana za pierwszym razem.Natomiast co do egzaminu praktycznego za drugim bo za pierwszym zeżarł mnie stres.Nawet nie wyjechałam na miasto,egzamin zakończyłam na placu.Jednak szkolę osk fenix POLACAM W 100 % !!! .Największe podziękowania dla Pani Gosi i Pana Stasia oraz wszystkich z osk fenix
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 »
Copyright © 2013 Ośrodek szkolenia kierowców FENIX, Prawo jazdy bytom, Projekt i wykonanie: codable.pl