Prawo jazdy Bytom Fenix
Nie czekaj!
zdobądź prawo jazdy już dziś
 • OSK FENIX BYTOM
 • OSK FENIX BYTOM
 • OSK FENIX BYTOM
 • OSK FENIX BYTOM

Opinie

 • Marzena L.
  Do Fenixa zapisałam się ze względu na bardzo dobre opinie. To mój drugi kurs (wcześniejszy nie udało mi się zakończyć egzaminem i zdawałam go w małopolsce 15lat temu). Mój strach przed jazdą był ogromny o czym od razu poinformowałam Panią Anię. Serdecznie dziękuję za przekazaną wiedzę, wszelkie wskazówki i wiarę we mnie gdyż egzamin zdałam za PIERWSZYM razem w co sama nie mogłam uwierzyć. Pani Ania super instruktor kilkukrotnie powtarzała mi wcześniej już tłumaczone kwestię, nie miała problemu jechać kolejny raz na to samo skrzyżowanie - które mnie przerażało. Kedy nie umiałam czegoś zrozumieć rozrysowała mi to na kartce żebym łatwiej to przyswoiła. Nie bałam się zadawać "głupich" pytań. Jestem jej bardzo wdzięczna za to że po egzaminie sama uwierzyłam w siebie i od piątku jeżdżę samochodem - póki co w asyście męża;) Podziękowania również dla Pana Marka za kurs teoretyczny przekazany z fajnymi wskazówkami i Pani Gosi. Polecam gorąco tą szkołę jazdy.
 • Oliwia
  Dobrałam dodatkowe godziny u P. Grzegorza. U innych instruktorów nie potrafiłam tak się skupić na jazdach jak w tej szkole,dzięki czemu wyciągnęłam więcej z paru dodatkowych godzin niż z całego kursu u kogoś innego. Polecam z czystym sumieniem.
 • Mateusz lendla
  Polecam wszystkim zainteresowanym ten ośrodek A w szczególności instruktora jazdy pana Damiana Przewodnika. Potrafi swoją wiedzę jak i praktykę w sposób bezstresowe przekazać kursantowi (oaza spokoju)!!! Pozdrawiam
 • Mateusz Sz
  Pan Damian najlepszy instruktor zycze kazdemu zeby trafil na takiego instruktora.
 • Agnieszka Szuster
  Z całego serca polecam tą szkołę :) do końca nie byłam przekonana czy się do tego nadaje ale pani Małgosia dała mi do zrozumienia że się nadaje :) i oczywiście trafiłam na najlepszą instruktorkę podziękowania dla Pani Ani Gugały :):)bardzo dużo mnie nauczyla i przede wszystkim nie dała mi się poddać ciągle mnie motywowała ❤️polecam szkole i instruktorkę ???? Egzamin zdany za pierwszym razem.
 • Łukasz Belcer
  Egzamin teoretyczny i praktyczny zdany za pierwszym razem. Kończąc egzamin praktyczny egzaminator powiedział m.in. ".....ale mnie Pan wynudził na tym egzaminie..." Polecam tą szkołę :-) Podziękowania dla Pana Piotra Trębaczowskiego. Mega instruktor i fachowiec.
 • Marcin Niedzialkowski
  Super ośrodek wszystko super instruktor pan Marek super przygotował mnie do egzaminu panstowego zdane za pierwszym:)) Polecam tą szkołę
 • Wiesława Nowak
  Polecam tę szkołę nauki jazdy tu nauczyłam się jeźdźić autem nie tylko na egzamin Profesjonalne podejście do kursantów w różnym wieku to pomogło że zdałam Pani Gosia to wspaniała instruktor nauczyła mnie za co Bardzo Dziękuję Za wysiłek i przygotowanie i miłą atmosferę Ogromne podziękowania Wszystkim polecam bo to szkoła jazdy która nauczy profesjonalizm na 100% Warto naprawdę warto to numer 1 Ja nie żałuję pozdrawiam całą szkołę Życzę samych udanych sukcesów w pracy Tak trzymać.
 • Sandra Ćwikła
  Polecam !egzamin zdany najlepsza szkoła jazdy dziękuję panu Piotrowi za najlepsze wykłady teoretyczne jak i pierwsze jazdy , oraz pani Anna Gugała za naukę jazdy przygotowanie mnie do egzaminu za przekazana wiedzę praktyczną super atmosferę na każdych jazdach i wiarę w każdego z nas bez wyjątku . Jesteście nr 1!
 • Bailey
  Hookup Women Makes use of Cost-free Issues? A Great Horizontal Reward! Free hookup women hookup apps on the web is the solution if you're sick and tired of going to bars and clubs merely to be ignored, or even a whole lot worse, laughed at. I am aware what it's like because I've been there. I had been one and eager in the time -- I needed a fresh spouse -- however i continued seeking because I had no other decision. If you're a single guy who wants to hookup with sexy girls without likely to those areas in which the ladies are on your own, this report may just alter your daily life. It is going to make clear why courting on the web is the perfect option if you're a guy who is too shy to technique a beautiful female inside a club or membership.
 • Archie
  Hookup Females Makes use of Cost-free Issues? An Excellent Side to side Advantage! Totally free hookup women online dating on the internet is the best solution if you're tired with likely to pubs and groups only to be prevented, or perhaps more serious, laughed at. I realize what it's like because I've been there. I had been single and desperate back into the time -- I required a brand new lover -- however i continued seeking because I had no other option. If you're an individual guy who would like to hookup with sexy ladies without going to those areas in which the women are on your own, than the post might just change your lifestyle. It will explain why courting online is the best alternative if you're a masculine who seems to be shy to approach a beautiful woman in the pub or club.
 • Szymon Liszycki
  Zdane za pierwszym razem, polecam gorąco, najlepsza szkoła w Bytomiu ( mam porównanie). Pozdrowienia dla Pana Krzysztofa, przygotował mnie na wszystko, nawet na stres podczas egzaminu, który bez problemu opanowałem ;-)
 • Małgorzata Juraszczyk
  Po jazdach z panem Grzegorzem egzamin zdany za pierwszym razem, a po kursie w innej szkole kilkanaście egzaminów oblanych. Dziękuję panie Grzegorzu.
 • Dominika
  Polecam z całego serca ośrodek szkolenia kierowców Fenix! Świetne przygotowanie do egzaminu!
 • Julia G
  Polecam serdecznie, egzamin państwowy zdałam za drugim razem. Pan Grzegorz świetnie mnie do niego przygotował :)
 • Krystyna Cz
  Pan Damian Przewodnik -najlepszy instruktor :-), wymagający ale zarówno cierpliwy.Myślałam ze prawo jazdy nie będzie w moim zasięgu. Ale dzięki niemu zdałam. Polecam ośrodek Feniks i Pana Damiana.
 • Iwona Tomera
  Fenix dla mnie to nr.1 Wspaniala obsluga, zyczliwi i komunikatywni ludzie. Pan instruktor Damian Przewodnik cierpliwy, wyrozumialy a zarazem konkretny. Prowadzi wyklady tlumaczac nawet najmniejsza watpliwos, do kazdego kierowcy podchodzi indywidualnie i pamieta jego niedoskonalosci???? nad, ktorymi pracuje az do skutku!!! Pelen profesjonalizm!!! Ogolne moje wrazenie jest bardzo pozytywe i polecam ta szkole z czystym sumieniem! A zeby bylo malo to cena jest konkurencyjna???? Dziekuje bardzo to byl fajny czas w moim zyciu????
 • Klaudia
  Polecam ten ośrodek! Wszystko zdane za pierwszym razem, nie fart, a umiejętność zdobyta dzięki Fenixowi.
 • Natalia Powieluk
  Bardzo Polecam ten osrodek.
 • Mercedes Jelonek
  Super ośrodek oraz podejście instruktora do kursanta. Polecam! :))
 • Eugenia Urbańczyk
  Polecam Bardzo ten osrodek.Caly kurs bardzo sprawnie i szybko.Wykłady miałam z Panem Stanisławem Surowcem oraz jazdy miałam z Panem Piotrem Trembaczowskim.Bardzo fajne osoby.Z duzym doswiadczeniem.Teoria zdana za pierwszym razem,a praktyka za drugim razem.Za pierwssym były za duze stresy w podejsciu do tego egzaminu :-)
 • Wojciech Szczęsny
  Najlepszy osrodek. Dzisiaj wszystko zdane za 1 podejsciem. Pozdrawiam
 • Natalia Wilk
  Dziękuje Bardzo za motywacje itd.Kurs robiłam w innym ośrodku natomiast w Fenixie robiłam kurs uzupełniający.Trafiłam do Pana Grzegorza Czerny oraz Pana Piotra Trembaczowskiego.Polecam Bardzo ten ośrodek.
 • Bartłomiej B
  Szkoła jazdy Fenix podchodzi w pełni profesjonalnie do kursanta. Instruktorzy posiadają ogromną wiedzę i są wyrozumiali. Dzięki wam zdałem za pierwszym razem. Polecam szkołę Fenix.
 • Bartek Orzeszek
  Polecam z całego serca OSK FENIX. Bardzo dziekuję Pani Gosi za wszystko. Cieszę się, że mogłem Panią poznać, a także super pani uczy i owocuje to w jeździe. Każdego Pani nauczy, nawet konia. Polecam wszystkim Panią Malgosię. Najważniejsze podejście do klienta, profesjonalizm, wyrozumiałość, pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz POLECAM FENIXA.
 • Patrycja Gabrys
  Serdecznie polecam! Najlepsza szkoła jazdy ❤️
 • Wojciech Koperwas
  Polecam Bardzo ten ośrodek
 • Nicola Majewska
  Naprawdę gorąco polecam wszystkim Szkołę Jazdy Fenix. Przygotowanie do egzaminu (zarówno część teoretyczną , jak i praktyczną) załatwiłam w naprawdę niedługim czasie, z pozytywnym nastawieniem i motywacją w dużej części otrzymanej ze strony instruktora Pana Damiana Przewodnika-teoria oraz Pana Tomka Kozubka-praktyka i całego zespołu zespołu szkoły. Bardzo dobry kontakt, otwartość, gotowość do pomocy, możliwość zmiany godziny jazd jeżeli coś komuś wypadnie, bardzo sympatyczni i cierpliwi instruktorzy. Byłam bardzo zadowolona, że w trakcie jednej ,,jazdy" jeździ się 2 godziny, dzięki czemu faktycznie udało mi się zasmakować ruchu drogowego i różnych tras. Ogólnie bardzo dobre, sprawne przygotowanie do obu części egzaminu na prawo jazdy, który (w ogromnym stopniu dzięki tej szkole i zespołowi) zaliczyłam za pierwszym razem :)
 • Tomasz Nowak
  Bardzo polecam Pana Grzegorz Czerny instruktor 1 klasa.Wszystko zdana za 1 razem.Tylko FENIX i Pan Grzegorz
 • Wiktoria Barańska
  Polecam szkołe, nie mogłam trafić lepiej. Pełen profesjonalizm i miła atmosfera
 • Wiktoria Bara
  Bardzo polecam tą szkołę jazdy. Cały kurs odbywałam w innej szkole, ale 2h jazd przed egzaminem z Panią Anią i egzamin odrazu zdany. ????
 • Ewa Knosała
  Polecam ten ośrodek i Tylko instruktor Pan Stanisław Surowiec :-) Najlepszy z Najlepszych.
 • Katarzyna Morcinczyk
  Jeśli szukacie najlepszej szkoły jazdy to tylko FENIX!! Polecam ją z czystym sumieniem. Podejście do kursanta profesjonalne, wpajanie wiedzy na wysokim poziomie. Czułam, że jestem przygotowana w 100% wszystko zostało zdane za pierwszym razem. Tak szczerze to nawet stresu nie miałam, bo czułam się pewnie. Instruktor pan Marek. Jeszcze raz POLECAM!
 • Agnieszka Oleksy
  Polecam! Najlepsza szkoła nauki jazdy! Bardzo dobrzy instruktorzy ( Pan Marek Duda), miła atmosfera na godzinach teoretycznych z Panem Damianem Przewodnikiem :-) bardzo dobry plac manewrowy dla kategorii B Polecam! Tylko Fenix
 • Natalia Wcisło
  Wykłady prowadził Pan Damian Przewodnik-super wykładowca.Natomiast jazdy miałam z Panią Ania Gugałą.Lepiej nie mogłam trafić.Wszystko zdane za 1 razem.Tylko Fenix
 • Dagmara Potępa
  Pan Damian Przewodnik to jest najlepszy instruktor :-) Jego specjalnie opracowany program i indywidualne podejście dla każdego kursanta daje rewelacyjne wyniki w nauczaniu.Bo właśnie dzisiaj tak ważny egzamin Państwowy zdałam za pierwszym podejściem :-) Tylko FENIX i Pan Damian !
 • Andrzej Gajda
  Bardzo polecam szkołę nauki jazdy FENIX. Moja historia była dość nietypowa, gdyż postanowiłem wznowić podejście do egzaminu na kat. B po 11 latach od ostatniej nieudanej próby, więc wykupiłem jazdy w szkole FENIX .Trafiłem do Pana Marka Dudy-Instruktor był wymagający, zwracał uwagę na każdy drobny szczegół, ale dopiero dziś rozumiem, że było to jak najbardziej uzasadnione. Zdałem za pierwszym podejściem za co bardzo dziękuję Panu Markowi i mogę jak najbardziej polecić szkołę każdemu kto chce nabyć uprawnienia do prowadzenia pojazdów. Pan Marek ma opracowany - własny plan ,szkoleniowy.Pozdrawiam.
 • Wojtek Nowak
  Najlepsza szkoła jazdy w mieście!Wykłady z teorii przeprowadzone bardzo ciekawie przez Pana Damiana Przewodnika-Profesjonalni,rzetelni,zabawni ale przede wszystkim cierpliwi instruktorzy którzy nauczą kursanta jak jeździć z kultura i zgodnie z przepisami.Samochody - nowe,zadbane,serwisowane oraz elastyczny grafik jazd oraz najnowsze materiały szkoleniowe!Nie można wybrać lepiej!Polecam Pana Grzegorza Czerny.Najlepszy instruktor.Zdane za 1 Razem
 • Łukasz Gzela
  Bardzo polecam, mili instruktorzy, wszystko zdane za pierwszym razem!
 • Tymoteusz Pojda
  Polecam każdemu, świetna atmosfera, a instruktor Damian Przewodnik - niezastąpiony :)
 • Wojciech Kołodziej
  OSK FENIX w pełni spełniło moje oczekiwania. Wykłady bardzo interesujące były prowadzone przez Pana Stanisława Surowca, jazdy odbywają się w spokojnej , przyjaznej atmosferze z Panem instruktorem Grzegorzem Czernym. Kurs odbyłem szybko, solidnie i za przystępną cenę, gorąco polecam...pozdrawiam całą kadrę :-) Egzamin zdany za 1 podejściem
 • Natalia Woźniak
  Serdecznie polecam wszystkim Szkołę Jazdy FENIX ! Jest to zdecydowanie najlepsza szkoła jazdy nie tylko w Bytomiu. Jestem niezmiernie szczęśliwa, że miałam przyjemność do niej uczęszczać. Nie tylko ze względu na profesjonalne podejście, ale również atmosferę m.in. podczas jazd, którą zawdzięczam Panu Markowi Dudzie. Wspaniały instruktor, któremu dziękuje za wszystko. Podziękowania należą się również Panu Damianowi Przewodnikowi za teorię oraz konstruktywną krytykę podczas egzaminu wewnętrznego. Zdałam oczywiście za pierwszym razem z czego jestem dumna, ale zdaję sobie sprawę, że nie byłoby to możliwe bez tych wyjątkowych osób. POLECAM wszystkim z całego Serca <3
 • Monika Kowalska
  Skala oceny jest zdecydowanie za mała... Ta szkoła Fenix ma największą klasę! Instruktorzy konkretni, wszystko porządnie tłumaczą, są bardzo spokojni i cierpliwi, aż byłam zdziwiona że człowiek potrafi mieć w sobie tyle cierpliwości, fachowe podejście. Nauka jazdy nie jest nudna, bo panuje świetna atmosfera. Można się pośmiać i dobrze bawić ucząc się jeździć, lecz powaga jest zachowana gdy tego potrzeba. Ciekawe wykłady, szybkie terminy jazd, dostosowane do czasu kursanta. Duże wsparcie i motywacja ze strony instruktora prowadzącego, którym był Pan DAMIAN PRZEWODNIK. Pełen profesjonalizm. Długo szukałam odpowiedniej szkoły jazdy i wiem że lepiej trafić się nie da! Polecam z całego serca! Do Fenixa trafiłam z polecenia od moich znajomych.To był strzał w 10 stkę.Wszystko zdane za 1 razem :-)
 • Tomek mk
  Oplacalo sie poslychac znajomych i pujsc na kurs do tego osirodka Bardzo dobrze tlumaczona teoria oraz Nauka jazdy
 • Dominika
  Wszystko zdane za pierwszym razem :) Polecam!
 • Anna
  Polecam z całego serca każdemu kto jeszcze nie zdecydował się wybrać szkoły jazdy. Profesjonalne podejście do kursanta, teoria z Panem Stasiem jak i Jazdy bezstresowe, w miłej atmosferze, a także jazdy z Panią Gosia - przesympatyczna Kobieta. Pozdrawiam serdecznie.
 • Aleksandra Kowolik
  Egzamin zdany za 1 podejsciem.Jazdy miałam z Panią Gosią.Naprawdę ta Pani ma podejście do swojej pracy znakomite.Robi po prostu coś co bardzo lubi.Nauka bez stresu tą Panią poleciłam moim trzem koleżankom.Oczywiście wszystkie były bardzo zadowolone.Polecam
 • Ewelina Nowakowska
  Wszystko zdane za pierwszym razem :_) Polecam ta szkołę
 • Wiktoria
  Najlepsza szkoła, pełen profesjonalizm w przygotowaniu do egzaminu. Polecam!
 • Wkjciech Bogusławski
  Super szkoła polecam
 • Natalia W
  Dziś zdałam egzamin na prawo jazdy kategorii B. Wszystko jest zasługą bardzo dobrego przygotowania przez instruktora:) Polecam każdemu, kto stracił wiarę w to, że może zdać. Sukces gwarantowany!
 • Roksana król
  Polecam Fenix najlepsi zdane za 1 razem dzięki Markowi Duda i Pani Małgosi ☺️
 • Agnieszka Z
  Dziś zdałam egzamin na prawo jazdy kategorii B. Wszystko jest zasługą bardzo dobrego przygotowania przez instruktora:) Polecam każdemu, kto stracił wiarę w to, że może zdać. Sukces gwarantowany! Do tego ośrodka-FENIX trafiłam z polecenia mojej znajomej .
 • Ewelina Nowak
  zdałam za pierwszym razem.Uczyła mnie Pani Ania Gugała.Pani Aniu dziękuje za naukę i CIERPLIWOŚĆ.Polecem ośrodek Fenix gdzie pracuje Pani Ania Gugała
 • Natalia Wiśniewska
  Polecam z całego serca ośrodek Fenix i Panią instruktor Gosię.Prawo jazdy już mam w ręku.Dziękuje za wszystko.
 • Piotr Pieter
  Profesjonalnie przeprowadzony kurs ! Zdane za 1 razem. FENIX Pozdrowienia dla instruktora Pana Piotra
 • Ewelina Wróblewska
  Bardzo profesjonalna szkoła. Wszystko poszło sprawnie i bezproblemowo. Instruktor niesamowicie pozytywny i najlepszy, na jakiego mogłam trafić. Potrafi uczyć oraz dzięki niemu można czerpać przyjemność z jazdy autem. Wszystko tłumaczy idealnie i w zrozumiały sposób. Bezpieczeństwo podczas jazdy na najwyższym poziomie. Bez wątpienia można polecić tę szkołę każdemu.
 • Agnieszka Nawrat
  Gorąco polecam Szkołę Jazdy FENIX! Pełen profesjonalizm i świetna atmosfera. Dzisiaj Egzamin zdałam za pierwszym razem bez większego wysiłku! Wykłady teoretyczne z Panem Damianem Przewodnikiem były naprawdę interesujące, poparte dużą ilością praktycznych przykładów a sam wykładowca okazał się człowiekiem bardzo ciepłym, życzliwym i mającym doskonałe podejście do kursantów. Jeśli chodzi o same jazdy to miałam tą przyjemność jeździć również z Panem wykładowcą, którego cenię za to, że wykonuje swoją pracę z pasją i ogromnym zaangażowaniem. Jest to instruktor bardzo rzetelny z wiedzą, którą świetnie potrafi przekazać w miłej i przyjaznej atmosferze. Jego indywidualne podejście sprzyja efektywnemu uczeniu się. Wymagający, ale dzięki temu sama od siebie wymagałam jeszcze więcej - i za to ogromne i szczere DZIĘKUJĘ.
 • Agnieszka Bogucka
  Polecam wszystkim ten ośrodek moim znajomym.Mnie uczyła Pani Małgosia.Nauka u tej Pani przebiega całkowicie bezstresowo.Warto zapisać się w ośrodku Fenix .Dzisiaj wszystko zdane za 1 Razem
 • Agnieszka Nowak
  Najlepszy Ośrodek.Bardzo polecam.Dzisiaj wszystko zdałam za 1 razem.Jazdy miałam z Panią Ania
 • Mateusz Wantuła
  Polecam! Super Ośrodek!
 • Ewa Nawrat
  ZAPISAŁAM SIĘ DO FENIXA BO CHCIAŁAM MIEĆ JAZDY Z PANEM SUROWCEM-ZDANE OCZYWIŚCIE ZA PIERWSZYM RAZEM.POLECAM WSZYSTKIM PANA STASIA.DZIĘKUJE JESZCZE RAZ ZA CENNE UWAGI.
 • Andrzej Zakrzewski
  Polecam bardzo ośrodek szkolenia kierowców FENIX za profesjonalizm za elastyczność godzin pracy za bez błędne przygotowanie do egzaminów na prawo jazdy za uprzejmość instruktorów nauki jazdy za cierpliwość i wyrozumiałość za dobrze przygotowane i prowadzone wykłady TAAAK trzymać !! Dzisiaj wszystko zdane za 1 razem
 • Angelika Zawada
  Wczoraj zdałam egzamin za 1 razemPolecam Bardzo ośrodek Fenix.. Bardzo Dziękuję Panu Piotrowi Trembaczewskiemu przede wszystkim za cierpliwość i miła atmosferę w trakcie kursu...
 • Agnieszka Domagała
  Witam i z calego serca polecam osrodek fenix. Teoria zdana za drugim razem.Natomiast jazdy zdałam za pierwszym razem i to zawdzieczam pani Malgosi, ktora bardziej wierzyła we mnie niz ja sama. Jeszcze raz dziekuje i pozdrawiam.
 • Katarzyna Litwin
  Dziękuje bardzo:) zdane za 1 PIERWSZYM razem nie mając pojęcia o aucie wszytko Pani G O S I A mnie nauczyła, teoria szybko i na temat po prostu FENIX !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! POLECAM! :)
 • Edyta z Chorzowa
  Witam i z calego serca polecam osrodek fenix. Nowe testy pierwszy raz oblalam udalo sie za drugim razem. Natomiast jazdy zdalam za pierwszym razem i to zawdzieczam pani Malgosi, ktora bardziej wierzyla we mnie niz ja sama. Jeszcze raz dziekuje i pozdrawiam.
 • Agnieszka Nowak
  polecam bardzo ten ośrodek fenix.Oraz bardzo polecam Pana Marka Dudę.Dzisiaj wszystko zadane i to za 1 razem
 • Mariusz z Chorzowa
  Dziękuje bardzo Panu Stasiowi Surowcowi za cenne uwagi i naukę praktyczną na kursie prawa jazdy.W końcu zdane.Teoria za 2 razem,a praktyczny za 3 razem.
 • Olivia D.
  Super ośrodek. Świetni instruktorzy, polecam p. Marka do nauki jazdy :). Egzamin praktyczny zdany za pierwszym razem, bezbłędnie :D
 • Patryk Nojemczyk
  Zdane za 2 razem ! Super ośrodek na Łagiewnikach Klimat na teorii super Instruktor p. Stasiu pokazał wszystko co mogę mieć na egzaminie i tak też było :) Stanisław Surowiec Lepszego nie ma :D Pozdrawiam :)
 • Karolina Stein
  Polecam Bardzo ośrodek Fenix...Dzisiaj egzamin zdany za 1szym razem... Bardzo Dziękuję Panu Markowi Duda przede wszystkim za cierpliwość i miła atmosferę w trakcie kursu...
 • Natalia Kowalik
  Witam serdecznie szczególne podziękowania dla Pana Tomka Kozubka za cierpliwość, opanowanie,dokładność w przekazywaniu wiedzy jaką posiada na kursantów.Dziękuję za miłą atmosferę i spokój jaki panował w czasie kursu.Polecam szkołę FENIX .Zdane za 2 razem :-)
 • slawomir skoczylas
  na początku miałem mnóstwo pytań zwatpien problemów z dodaniem zawracanie itd ale instruktor był do mojej dyspozycji umożliwiał mi ćwiczyć wszystko tak długo aż nie planowałem przygotował mnie już wcześniej do egzaminu mówiąc co mnie będzie czekało zdałem bez problemu fakt trema i stres był ale po za tym szedłem przygotowany dziękuję wszystkim co pomogli mi zdać prawo jazdy
 • Agnieszka z Katowic
  Polecam wszystkim ten osrodek.
 • Monika z Katowic
  polecam ośrodek szkoleniowy Fenix, jeździłam z Panem Damianem Przewodnikiem, wszystkim polecam świetny facet :) Zdane za 1 razem :-)
 • Bogdan z Radzionkowa
  Jestem bardzo zadowolony wszystko zdane za 1 razem. Jazdy miałem z Panią Gosią i Panem Jackiem. Pozdrawiam i Polecam ośrodek F E N I X
 • Marzena
  Super ośrodek
 • Ania z Katowic
  Polecam.Najlepsza kadra.Super ośrodek.
 • Paweł Pasja
  Polecam ten ośrodek miła atmosfera bez stresu zdany egzamin
 • Renata z Tarnowskich Gor
  POLECAM WSZYSTKIM OSK FENIX ,a szczególnie Pana Piotra Trembaczewskiego jazdy z tym Panem to przyjemność.Warto naprawdę bez stresu.ZDAŁAM ZA PIERWSZYM RAZEM.MA PAN ODE MNIE WIELKIEGO BUZIAKA.POZDRAWIAM
 • Izabela Paterok
  Jak najbardziej polecam szkole fenix a instruktor Pan Marek Duda godny polecenia bardzo mily i sympatyczny instruktor. Super podejscie do kursanta wszystko wytlumaczy ze zrozumieniem polecam na 100%
 • Zygmunt W
  Dzięki Panie Tomku za przygotowanie do egzaminu.Zdałem za pierwszym razem . Wszystkim gorąco polecam ośrodek FENIX
 • Justyna Teichmann
  Instruktorka Pani Gosia Najlepsza Nie pozwala sie poddać, cierpliwa ,fantastycznie tlumaczy Polecam
 • Iwona Lepiesz
  Pan Stanisław Surowiec to świetny instruktor prawo jazdy zdałam za pierwszym razem. Mają tam profesjonalne podejście. Dziękuję bardzo. Polecam
 • Wojtek Koperwas
  Dzisiaj egzamin zdany za 1 RAZEM !!!! Polecam bardzo ośrodek szkolenia kierowców FENIX za profesjonalizm za elastyczność godzin pracy za bez błędne przygotowanie do egzaminów na prawo jazdy za uprzejmość instruktorów nauki jazdy za cierpliwość i wyrozumiałość za dobrze przygotowane i prowadzone wykłady TAAAK trzymać !!
 • Dorota WOJCIECHOWSKA
  Zdałam prawko za pierwszym razem, wszystko dzięki panu Damianowi Przewodnikowi, bardzo fajnie wszystko tłumaczy, jest miły i bardzo cierpliwy. Również pan Stanisław Surowiec to super wykładowca :) polecam ten ośrodek!
 • Paulina
  Gorąco polecam! Naprawde fantastyczne podejście do kursantów i bardzo miła atmosfera. Egzamin zdany bez problemu
 • Mateusz Siemianowice
  Gorąco polecam każdemu. Super podejście do kursanta, cierpliwość jak I instruktorzy Pan Jacek I Pan Damian ♡
 • Maja z Katowic
  Polecam wszystkim!!Tylko FENIX Najlepsza szkoła z możliwych, zdałam za pierwszym razem. Pracownicy idealnie zorganizowani i serdeczni. Instruktorzy profesjonalni i życzliwi. Pan Jacek w biurze jest istnym aniołem, zawsze miły, uśmiechnięta, potrafi podnieść na duchu nawet w chwilach największego zwątpienia. Czyni cuda z grafikiem i ma nerwy ze stali nawet przy "najcięższych przypadkach". Z czystym sumieniem polecam wszystkim którzy zastanawiają się nad wyborem szkoły, która przygotuje ich do egzaminu na prawo jazdy w 100%.
 • Natalia
  Polecam w 100% super szkoła jazdy, instruktorzy z powołania
 • Magda
  Super ośrodek szkoleniowy naprawde polecam !:)
 • Aleksandra z Bytomia
  Dzisiaj zdane wszystko za 1 razem.Polecam ten ośrodek.Wszystko ,czyli cały kurs bez problemowo oraz bez stresowo.Super atmosfera
 • Tomek z Bytomia
  Polecam Egzamin zdany za 1 razem. Uczył mnie Pan Tomasz Kozubek Pozdrawiam Serdecznie
 • Ewa z Chorzowa
  Polecam Bardzo.Egzamin zdany za 3 razem jak stresy opanowałam :-) Polecam Pana Damiana Przewodnika świetny instruktor
 • Agnieszka z Piekar
  Bardzo polecam ten ośrodek.Dzisiaj egzamin zdany za drugim razem.Dziękuje bardzo
 • Tomasz z Chorzowa
  Polecam.Dzisiaj wszystko za 1 razem
 • Ewa z Chorzowa
  POLECAM NAUKĘ W TYM OŚRODKU SZKOLENIOWYM! Świetne przygotowanie teoretyczne przez Pana Stasia Surowca oraz świetne szkolenie praktyczne ze strony Pana Piotra Trembaczewskiego! Dziękuję za cierpliwość i wyrozumiałość.Teoria zdana za pierwszym podejściu) a dzisiaj pierwszy raz podchodziłam do części praktycznej i... też zdałam! Można... po takim szkoleniu możliwe jest zdawanie egzaminów za pierwszym razem!
 • Ania z Świętochłowice
  Witam :-) Dzisiaj egzamin zdany za 1 razem.Wszystko teoriai praktyka.Bardzo polecam ten ośrodek.Uczył mnie Pan Damian Przewodnik.Jeszcze raz dziekuje
 • Wojtek Ł
  Jazdy miałem z Panem Stanisławem Surowcem nic dodać ani ująć.jestem bardzo zadowolony.Zdałem za pierwszym razem egzamin praktyczny teorię za drugim ale na tych nowych zasadach
 • Agnieszka W
  Dziękuje bardzo:) zdane za 1 PIERWSZYM razem nie mając pojęcia o aucie wszytko Pani G O S I A mnie nauczyła, teoria szybko i na temat po prostu FENIX !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! POLECAM! :)
 • Damian Z
  Polecam ten ośrodek.Dzisiaj zdane wszystko za 2 razem.Bardzo polecam Pana Piotra Trembaczewskiego.Ten Pan mnie uczył od początku do końca.Super instruktor
 • Andrzej Z
  Wszystko za 1 razem.Bardzo polecam ten ośrodek.Mnie uczył Pan Damian Przewodnik.Bardzo fajny instruktor :-)
 • Aleksandra Z
  Tez polecam ten osrodek.Polecam Bardzo Pana Stanisława Surowca. Z tym Panem mialam zajecia teoretyczne i praktyczne.Wszystko bezstresowo.Bardzo mila atmosfera panowala podczas calego kursu.Od samego poczatku do konca. Bardzo jeszcze raz polecam. Panie Stasiu to widzimy sie na drodze. Pozdrawiam Bardzo Serdecznie
 • Adrian Zawiła
  Bardzo fajny ośrodek nauki jazdy.Dzisiaj egzamin zdany za 1 razem.Polecam ten osrodek.Pomimo wykupienia kursu podstawowego co miał dluzej trwać to o dziwo miałem caly kurs bardzo szybko ukończony.Polecam co do jazd Pana Stanisłaea Surowca.
 • Oliwia B.
  Polecam ten ośrodek.Dzisiaj egzamin zdany praktyczny za 2 razem.Teoretyczny był zdany za 1 razem.Lepiej nie mogłam trafić.Wszystko szybko,sprawnie bez konfliktowo.Bardzo polecam
 • Wojtek z Piekar
  dzisiaj egzamin zdany.Bardzo dziękuje wszystkim z Fenixa.Polecam bardzo ten ośrodek.
 • Magdalena Dłutkiewicz
  Jeśli nie wiesz który ośrodek wybrać to z czystym sumieniem polecam ten. Moja wiedza co do kierowania samochodem była zerowa. Dzięki cierpliwości instruktora Pana Piotra i super wskazówka odnośnie jazdy i zachowania się na drodze udało mi się zdac. Oczywiście do mojego szczęścia przyczyniła się również moja dobra wróżka Pani Małgosia która również z cierpliwością wskazywała mi moje błędy już na jazdach przedegzaminacyjnych. Ciągle powtarzała że umie jeździć tylko stres na bok. Naprawdę super ludzie którzy całymi sobą robią to aby dobrze jeździć. Jeszcze raz polecam i pozdrawiam
 • Magdalena Niedbała
  Z całego serca polecam instruktorów -najlepsi na świecie wszystko bardzo profesjonalnie
 • Łukasz Świętochłowice
  Ośrodek godny polecenia super kadra instruktorzy bardzo mili wyrozumiali a pani Gosia w szczególności
 • Monika z Katowic
  Mnie uczyła Pani Gosia.Dziękuje za wszystkie wskazówki.Jazda z tą Panią sama przyjemność ,bezstresowo.Zdałam za pierwszym razem-dzisiaj.Polecam ośrodek fenix.Podaje telefon do Pani Gosi 601-999-741.
 • Agnieszka z Chorzzowa
  Ogółem jeździłam z 4 instruktorami z różnych szkół, ale to właśnie Pan Stanisław Surowiec okazał się tym najwspanialszym nauczycielem. Dzisiaj właśnie zdałam egzamin (za 3 podejściem) i naprawdę wiem, co mówię Z CAŁEGO SERCA POLEGAM PANA STASIA!!!
 • Justyna Dutkowska
  Ocena w dziesiatke :-), goraco polecam szkole fenix.Szybko zwiezle i na temat ... Najlepszacszkola jazfy w miescie :-)
 • Tomek .W
  Bardzo profesjonalne podejście, chodziłem do innej szkoły jazdy lecz tam nic sie nie nauczyłem. Co najważniejsze szkoła ta posiada samochody takie jak na egzaminie co przynajmniej dla mnie jest dużym plusem. Przez 3 godziny jazd nauczyłem się więcej niż przez 30 godzin jazd w jednej ze szkół w Rudzie Śląskiej. Polecam wszystkim którzy chcą naprawdę nauczyć sie prowadzić samochód.Tylko Fenix
 • Wojtek z Chorzowa
  polecam bardzo ten ośrodek.Pana Surowca Stanisłąwa najbardziej z tym Panem miałem jazdy.Egzamin zdany za 1 razem.Odpowiednia osoba do nauki jazdy z ogromną wiedza
 • Daniel z Bytomia
  Bardzo polecam ten ośrodek,nawet jeśli nie mieliście w ogóle pojęcia jak działa samochód to tutaj w ciągu kilku godzin można się wszystkiego nauczyć.Super atmosfera,Instruktorzy cierpliwi i wyrozumiali,SERDECZNIE POLECAM.
 • Renata z Bytomia
  Naprawdę polecam Fenix tylko! Cudowne podejście do kursantów, miła atmosfera. Przygotowanie do egzaminu bardzo profesjonalne. Dziękuję Pani Ani za wszystko co dla mnie zrobiła. Z ogromną radością polecę tę szkołę każdemu!Egzamin praktyczny zdany za 2 razem
 • Ania z Piekar Śląskich
  Jeśli szukacie szkoły jazdy, to właśnie ją znaleźliście! Osobiście jazda samochodem była dla mnie czymś niewykonalnym, nie sądziłem że kiedykolwiek zdam prawko i będę rzeczywiście czerpał radość z jazdy. Do sukcesu doprowadził Stasiu Surowiec, najlepszy instruktor na jakiego mogłem trafić! Świetnie przygotował mnie do egzaminu, ale przede wszystkim również do dalszej samodzielnej jazdy, po tych 30h zdanie egzaminu to była właściwie formalność, czułem że to po prostu kolejna jazda, bez stresu, bo wszystko wiedziałem. Cały proces nauki był wzbogacony o nietuzinkowy humor, który zapamiętam na zawsze :)
 • Agnieszka z Katowic
  Szanowni Państwo, FENIX jest to pierwsza i jedyna szkoła jazdy, w której się uczyłam zarówno teorii jaki i praktyki. Czy najlepsza w BYTOMIU? Dla mnie - TAK! Wykłady prowadzone przez P. Jacka Lisowicza(właściciela) fantastyczne, przeanalizowane wszystkie możliwe sytuacje drogowe, przytaczane z życia wzięte przykłady chyba najbardziej zapadają w pamięć. Materiały edukacyjne zawarte w pakiecie genialne, aktualna baza pytań tożsama z oficjalną bazą pytań na stronie Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa, co jest niezmiernie ważne do późniejszego egzaminu teoretycznego! Instruktorzy...co jeden to lepszy. Miałam przyjemność również uczyć się jazdy w ruchu drogowym z instruktorem kobietą. Pani Gosia jest profesjonalistką w każdym calu, Panom też oczywiście niczego nie brakuje, ale P. Gosia ma wyjątkowy dar przekazywania wiedzy, którą posiada i serducho dla kursanta. Dzięki zaangażowaniu Pani Gosi, Panów: Stasia, Piotra no i bezdyskusyjnie zdobytej w czasie kursu wiedzy teoretycznej i praktycznej zdałam egzamin państwowy za pierwszym razem! Yaris w super autko to był najlepszy wybór jakiego mogłam dokonać. Tym autem się uczyłam i tym samym zadawałam egzamin w WORD. Luksusowe rozwiązanie! Czego chcieć więcej?! Ośrodek Szkolenia KierowcówFENIX, to naprawdę eksperci w swojej dziedzinie! Zachęcam do wyboru tego właśnie ośrodka i z całego serca polecam wszystkich instruktorów.
 • Oliwia Wojciechowska
  Polecam Ten Osrodek.Mnie uczył Pan Piotr Trembaczowski.Super instruktor :-) Zdałam za 1 razem <3
 • Agnieszka z Katowic
  Polecam ośrodek.Pani Gosia Najlepsza instruktorka .Naprawde Superrr Osobowość sam pozytyw chodzący.Pozdrowienia dla Wszystkich z Fenixa.Top 1 Pani Gosia Tylko
 • Sebastian Mysiak
  Super ośrodek, na starcie wszysto wytłumaczone co i jak, instruktorzy bardzo wyrozumiali, wszystko wytłumaczą nawet po 100 razy jak będzie trzeba. Terminy jazd nigdy nie wymuszone. spokojnie można się dogadać - zwłaszcza gdy ktoś pracuje/chodzi jeszcze do szkoły. Atmosfera podczas jazdy luźna, spokojnie można porozmawiać i się zrelaksować (oczywiście w miare możliwości :D). Nawet po zakończonym kursie ośrodek proponuje dokupienie jazd tuż przed egzaminem, sam skorzystałem co bardzo pomogło! 10/10
 • Grażyna z Bytomia
  Jestem szczęśliwa że wybrałam ten ośrodek
 • Agnieszka z Zabrza
  Wczoraj egzamin zdany za 2 razem.Bardzo Polecam ten osrodek.Uczyl mnie Pan Tomek Kozubek jeszcze raz dziekuje.Caly kurs bez problemowo od zapisania do ukonczenia.I dziekuje Panu Jackowi z nim mialam zajecia z teorii
 • Grzegorz z Bytomia
  Pan Achim najlepszy instruktor :) podejscie do kursanta na 6+ wytłumaczy jesli bedzie trzeba nawet 100razy do tego eutanazja spokoju.. Zero stresu :) . Egzamin wewnętrzny z Panem Jackiem również na 6+ wytłumaczy doradzi podpowie.. Dlatego prawo Jazdy KAT . B zdane za pierwszym razem :) ! Cały kurs 30godzin bardzo dobry polecam OSK FENIX najlepszy ośrodek w Bytomiu. Pozdrawiam Grzegorz.
 • Sylwia Z Chorzowa
  Polecam. Najlepszą szkołą nauki jazdy. Bardzo polecam Panie Gosie. Egzamin zdany za pierwszym razem .
 • Edyta z Chorzowa
  Polecam ośrodek Fenix mnie uczył Pan Jacek Lisowic dzisiaj zdałam za 2 razem.Dziękuje za super naukę
 • Urszula z Świętochłowic
  Wczoraj zdałam egzamin za pierwszym razem ! Dziękuję Panu Stasiowi za cierpliwość i dyspozycyjność! Jestem bardzo zadowolona i polecam ośrodek szkolenia kierowców FENIX ! Cena kursu bardzo zachęcająca!
 • Martyna
  Polecam Ośrodek Szkolenia Kierowców FENIX!Profesjonalna nauka. Jeździłam z Panem Stanisławem. Miły i cierpliwy Pan. Po długiej przerwie zdane za 1! ;)
 • Wojtek z Chorzowa
  Polecam bardzo ten ośrodek.Jazdy miałem z Panem Joachimem bardzo fajny instruktor.Zdany egzamin za 2 razem.Kontakt z Panem Jackiem bezproblemowy.Wszystko ok i wszystko faktycznie jest wliczone w cenę kursu.Nic więcej się nie dopłaca do kursu
 • Iwoma
  Profesjonalne podejście.Wszystko ok polecam Pana Jerzego Kamińskiego.Egzamin zdany wczoraj za drugim razem.Ten Pan ma dużą cierpliwość do kursantów.Bardzo miła atmosfera na jazdach i też uczy w soboty i niedziele
 • Małgorzata Kwapisz
  Szkołe moge polecić bez wahania . Przyszłam z innej szkoły gdzie nie zostałam niczego nauczona a tu ? W ciagu paru h i egzamin zdany za pierwszym . P.Gosia mała kobieta o wielkim sercu i cierpliwości :) bardzo życzliwi instruktorzy oraz ludzie z powołania w tym zawodzie a nie przymusu . Wytłumacza i wierzą w ciebie
 • Ania Podsiadło
  Solidne, profesjonalne przygotowanie do egzaminu - wszystko zdane na 100% za pierwszym podejściem. Teoria bardzo rzetelnie omówiona, wszystkie zagadnienia przećwiczone na testach, a wątpliwości wytłumaczone. Co do praktyki, myślałam, że jestem przypadkiem beznadziejnym, ale instruktorzy z Fenixa stanęli na wysokości zadania. W trakcie nauki przestałam obawiać się jazdy samochodem, opanowałam technikę i manewry na tyle, żeby dobrze się poczuć na drodze. Nie tylko udało mi się bez problemu zdać egzamin, ale też wiem, że będę dobrym kierowcą. Ponadto wszyscy byli bardzo sympatyczni i życzliwi, a spotkania odbywały się punktualnie. Polecam tę szkołę jazdy każdemu!
 • Paulina Kozłowska
  Fantastyczna szkoła jazdy, zdałam dzięki niej prawo jazdy za 1 razem. Rewelacyjni instruktorzy i wykładowca
 • Dariusz Kubinski
  Serdecznie polecam Ośrodek Fenix , dzięki któremu zdałem prawo jazdy za pierwszym razem. Instruktorzy , którzy ze Mną jeździli bardzo dokładnie i spokojnie potrafili wytłumaczyć Mi , gdzie popełniam błędy. Z całego serca dziękuję i pozdrawiam Fenix Bytom.
 • Aleksandra Fatyga
  Polecam bardzo ośrodek fenix.Jako instruktora tylko Pana Włodka Błaszczaka super osobowość i instruktor.Z tym Panem miałam wszystkie jazdy.Bardzo polecam cierpliwy bardzo.Sama przyjemność z jazd .Zdałam za 1 razem.Natomiast zajęcia z teorii miałam z Panem Jackiem tez polecam bardzo.Wszystko ok.Zero naciągania na jakieś godziny dodatkowe !!! Bardzo polecam.Wszystko juz jest wliczone w cene kursu wiec nic wiecej sie nie płaci
 • AGNIESZKA PLUSZEWSKA
  ZAPISAŁAM SIĘ DO FENIXA BO CHCIAŁAM MIEĆ JAZDY Z PANEM SUROWCEM-ZDANE OCZYWIŚCIE ZA PIERWSZYM RAZEM.POLECAM WSZYSTKIM PANA STASIA.DZIĘKUJE JESZCZE RAZ ZA CENNE UWAGI. SUPER INSTRUKTOR NAJLEPSZY Z NAJLEPSZYCH.KLASA SAMA W SOBIE !!!!!!!!!
 • Naltalia W
  Polecam osrodek Fenix. Cały kurs bez problemu.Uczyla mnie Pani Gosia Lisowicz oraz Stasiu Surowiec Dziekuje jeszcze Raz. Zdane za 1 Razem :-)
 • Agnieszka Nowak
  Bardzo dziekuje za nauke i z całego serca polecam osrodek Fenix.Bardzo będe reklamować Pana Włodka Błaszczaka z którym miałam naukę praktyczną super instruktor oraz Pana Jacka Lisowicza z tym Panem miałam zajęcia teoretyczne.Zero nerwow na kursie.Bardzo polecam. Zdałam za 1 razem nie mając wcześniej kontaktu z autem i to bez dodatkowych godzin.
 • Wojtek Zawada
  Polecam ośrodek Fenix.Wszystko ok. Bardzo sprawnie cały kurs ja zapisałem sie na kurs super expresowy.Zdałem za 1 razem
 • Edyta Kasprowicz
  Bardzo polecam ośrodek fenix.Ja jeździłam z Panem Tomkiem Kozubkiem miło bardzo wspominam cały kurs.Natomiast wykłady miałam z Panem Stasiem Surowcem.Super wykładowca.Dzisiaj egzamin zdany za 2 razem
 • Kamil Salamon
  Polecam ośrodek szkolenia #FENIXBYTOM Bardzo miła atmosfera oraz zgrana ekipa. Instruktorzy posiadają dużą cierpliwość i umiejętność nauczania
 • Magda
  Super ośrodek! Miła atmosfera, ciekawe wykłady i pyszna kawa robiona przez Pana Jacka. Nabywanie umiejętności praktycznych przebiegało w moim przypadku równie miło i bezstresowo. Dzięki doświadczeniu i cierpliwości p. Piotra udało mi się zdać egzamin za pierwszym razem. Cała trasa egzaminacyjna była mi dobrze znana bo tymi samymi drogami jezdzilam podczas kursu. Jestem w 100% zadowolona i każdemu niezdecydowanemu polecam ten ośrodek.
 • Aleksandra w
  Najlepsza szkoła F E N I X Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim osobom pracującym w szkole jazdy Fenix. Zajęcia teoretyczne upłynęły mi szybko i przyjemnie. Pan Jacek w dość prosty i nieraz zabawny sposób tłumaczy zasady ruchu drogowego, pokazuje najczęstsze błędy i mówi jak ich unikać. Praktyka, również z Panem Piotrem okazała się niemniej ciekawym doświadczeniem, wszelkie manewry i kruczki na drodze zostały mi w prosty sposób wyjaśnione :) Dziś pierwszy raz podszedłem do egzaminu państwowego i dzięki świetnemu przygotowaniu nie miałem żadnych problemów z zaliczeniem zadań egzaminacyjnych. Na egzaminie jeździłem dokładnie tymi samymi trasami, które poznawałem na lekcjach dlatego nic mnie nie zaskoczyło. Mam nadzieję, że kolejni kursanci również będą tak samo zadowoleni jak ja. Szczerze polecam !!!!!Co prawda nie jestem z Bytomiu ale szkoła Fenix została mi polecona dla tego dojeżdżałam z Rudy Śląskiej
 • Ewelina Z
  Polecam bardzo ten osrodek.Bez rozpisywania sie wszystko jest ok. Uczyl mnie Pan Jerzy Kaminski.Tego Pana moge polecic.Egzamin zdany za 1 razem
 • Grzegorz Fogt
  Bardzo dobra szkola. Profesjonalne podejscie do kursanta. Podziekowania dla pana Jacka Lisowicza i Instruktora pana Piotra Trembaczowskiego
 • Ewa Zawada
  Najlepsza szkoła jazdy, najbardziej cierpliwi i profesjonalni instruktorzy oraz najlepiej lepsza sala wykładowa.Super wyposażona i z klimatyzacja
 • Patrycja xd
  Polecam każdemu najlepsza szkoła
 • Maja K.
  Pełen profesjonalizm! Polecam
 • Rafał Kozielski
  Polecam ośrodek fenix bardzo dużo się nauczyłem pozdrawiam Pana Jacka i Panią Gosie
 • Wojciech Juziuk
  Bardzo polecam ośrodek szkoleniowy fenix i dziękuje bardzo za wszystko a w szczególności panu Mietkowi
 • Zbyszek F
  Polecam Ośrodek i Pana Tomka Kozubka. Super instruktor z Nim miałem caly kurs.Zdane za 1 razem Wszystko. Bardzo dziekuje za Takie Super przygotowanie do Egzaminu i dziekuje Panu Jackowi Lisowicz za superrr organizacje całego kursu od zapisania do ukonczenia. Tylko Fenix
 • Magdalena
  Bardzo polecam ośrodek.Wspaniała atmosfera.Super kadra.Jeździłam z panem Piotrem najlepszy instruktor.Egzamin zdany za 1 razem.
 • Ania W
  Bardzo polecam Pana Piotra Trembaczowskiego super instruktor u Tego Pana robiłam kurs uzupełniający to w 5 godzin więcej mnie nauczył niż w moim ośrodku co robiłam cały kurs przez 40 godzin mnie mało nauczyli bo 10 godzin brałam dodatkowych bo zostałam naciągnięta przez poprzedni ośrodek ze mi nie zalicza egzaminu wew z jazd.Polecam Tego instruktora
 • Viola G
  Super ośrodek Trafiłam typowo z polecenia do tego ośrodka bo większość z mojej szkoły tam robi lub robiła kursy prawa jazdy.Na zajecia chodziłam do ośrodka w Bytomiu na ul.Żeromskiego 1 wykłady miałam z Panem Jackiem nie dało się nudzić ani spać na wykładach.Atmosfera super i duzo sie dowiedziałam.Natomiast jazdy miałam z Panem Stasiem Hamryszakiem i Panem Włodkiem Błaszczakiem.Bardzo tych Panow polecam.Chciałam zeby mnie uczyła Pani Gosia ale z uwagi na fakt ze Pani Gosia ma bardzo duzo kursantów to zostałam tak przydzielona.Zdane za 1 teoria,a 2 razem praktyka.Stresy opanowałam i zdałam :-) Super przygotowanie jeszcze raz bardzo dziękuje CAŁEMU Fenixowi :-) <3
 • Katarzyna Malinowska
  Serdecznie polecam wszystkim, którzy planują zdawać egzamin na prawo jazdy. Bezstresowa, przyjazna atmosfera, każdy jest traktowany indywidualnie, instruktorzy zawsze chętni do pomocy, tłumaczą wszystko spokojnie i cierpliwie. Zapisujcie się bez wahania! :)
 • Dominik Śliwka
  Polecam, bardzo dobre przygotowanie :D
 • Weronika Krupa
  Polecam bardzo! Ciepliwi instruktorzy i mila atmosfera :D Zdałam za 1 razem i z czystym sumieniem mogę polecić Panią Gosię!
 • Wojtek G.
  Polecam przede wszystkim jako instruktora Pana Włodka Błaszczaka oraz Pana Stasia Hamryszaka Oni mnie uczyli jeździć.Teorie sam zdawałem w wordzie przed jazdami.Super ośrodek.Polecam Bardzo.Wszystko bez problemów oraz bez naciągania na godziny dodatkowe
 • Agnieszka Niewiadomska
  Polecam ten ośrodek nauki jazdy z czystym sumieniem i z ręką na sercu.Zajęcia z teorii miałam z Panem Stasiem Surowcem i równiez tan Pan mnie uczył.Wszystko było okey.Bardzo cierpliwy ,a ze mną łatwo Pan Stasiu to nie miał.Polecam FENIXA i Pana Stasia Wiem ze wszyscy co uczą w Fenixie są super :-)
 • Monika W
  Do fenixa trafiłam z polecenia bo moje kolezanki tez tam robily prawo jazdy i moja mama tak samo wiec tym bardziej.Z kursu jestem bardzo zadowolona.Na teorie chodzilam na Zeromskiego do Bytomia wiem ze maja tez drugi osrodek na Łagiewnikach.Uczyl mnie Pan Jacek super wyklady teoria byla opanowana a rondo turbinowe to mi sie snilo po wykladach jeszcze robil mi zawsze kawke zreszta nie tylko mi.Sam proponował wszystkim sluchaczom.Natomiast jazdy mialam z Panem Wlodkiem i Panem Piotrem tez super było. Bardzo milo wspominam.Zdane za 1 razem teoria a jazdy za 2 razem.Pozdrawiam wszystkich z fenixa.Panie Jacku wiem ze zpan jest na Łagiewnikach to zrobie Panu wjazd na kawke
 • Agnieszka G
  Bardzo polecam. Uczyl mnie Pan Piotr i Pan Stasiu. Dziekuje za super nauke i fajna atmosfere w czasie jazd.
 • Izabela Labus
  Szkoła jazdy godna polecenia Dziękuję pani Małgosi która ma anielską cierpliwość zdałam za 2 razem.
 • Klaudia.B
  Dzisiaj zdałam jesteście Najlepsi :-) Zamelduje się do Was na kawkę już z prawem jazdy w ręku :-)
 • AGNIESZKA ZAWADA
  Polecam ten ośrodek.Kurs robilam w innym osrodku dopiero z polecenia mojej znajomej co robila kurs w fenixie tak tu tracilam.Robilam kurs uzupelniajacy jestem bardzo zadowolona.W koncu zdalam prawo jazdy.Jeszcze raz pozdrawiam
 • Adam Nowak
  Szkoła świetna. Polecam z Całego serca. Pan Jacek świetnie przekazuje wiedzę, a Pan Włodzimierz to najlepszy instruktor jakiego znam. Zdałem za 1 razem teorię 72 pkt i za 1 razem praktykę.
 • Julia z Bytomia
  Świetny ośrodek i świetni instruktorzy. Polecam Gorąco
 • Wojtek
  Polecam z czystym sumieniem. Zajecia z teorii miałem na Żeromskiego z Panem Jackiem bardzo ciekawe.Następnie jazdy miałem z Panem Jerzym Kamińskim oraz z Pania Anna Gugała.Super atmosfera z sama przyjemnoscia chodzilem na kurs. Zdałem za 2 razem.
 • Łukasz
  Bardzo dobry kurs szkoleniowy kierowców jestem bardzo zadowolony pelen profesjonalizm bardzo dobre instruktorzy polecam z całego serca ten ośrodek szkoleniowy Feniks
 • Tomek z Tarnowskie Góry
  Bardzo polecam ośrodek w szczególności Pana Piotra z tym Panem jeździłem .Egzamin zdany za 2 razem.Jeszcze raz bardzo dziękuje całemu fenixowi i Panu Jackowi za super wykłady i najlepszą kawę jaką piłem to w fenixie :-)
 • Kasia z Chorzowa
  super ośrodek bardzo polecam Pana Stanisława Hamryszaka i Pana Tomka Kozubka .Egzamin zdany i to za 1 razem Sama jestem w wielkim szoku :-)
 • Weronika Kos
  Super atmosfera swietni instruktorzy :)
 • Edyta Banach
  Polecam bardzo serdecznie profesjonalna szkoła dużo cierpliwości wykłady w miłej atmosferze polecam Pana Stanislawa i Pana Jacka Lisowicz
 • Dominika
  Profesjonalna szkoła, naprawdę uczy jeździć a nie tylko przejechać pozytywnie egzamin :) Zdałam za pierwszym razem. Polecam Panią Gosię, jazdy z nią to sama przyjemność! :)
 • Oliwia Nowak
  Bez większego rozpisywania się i czarowania innych bardzo polecam ten ośrodek.Ja miałam kontakt na wykładach z Panem Jackiem ps trochę mnie Pan przeziębił przez klimę :-) a z jazd polecam bardzo Panią Małgosię :-). Egzamin zdany z 2 razem za pierwszym nie wyjechałam z placu za duży był stres
 • Ewa Nogert
  Bardzo Polecam Pana Stasia Surowca i Pana Włodka Błaszczaka.Ośrodek fenix bardzo dobrze go wspominać będę nauka była super i bezstresowo
 • Beata Golomb-Ryńska
  super kadra we wszystkim pomocna, dziękuję za cierpliwość. Pani Gosia ma podejście do kursanta szczególnie do tych trudnych :) cierpliwa, sympatyczna, potrafi człowieka postawić do pionu:)
 • Paweł Skrzypczak
  Polecam Ośrodek Fenix i szczególnie instruktorkę Panią Małgorzatę Lisowicz. Ważne jest podejście do kursanta, a ta Pani je posiada :) Jazda w spokoju, bez stresu, jasno tłumaczone (oczywiście dla tych co nie zrozumieją to bez problemu powtórzy czy wytłumaczy). A przede wszystkim liczy się dobre słowo, motywacja do działania i NIGDY SIĘ NIE PODDAWAĆ. :) Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu!!!
 • Aleksandra Zawadzka
  Kurs prawa jazdy robiłam w innym ośrodku.Natomiast dodatkowo jeździłam z Panem Jackiem z ośrodka Fenix.Egzamin zdany za 5 razem.Bardzo polecam tego Pana
 • Marcin
  Profesjonalizm i dobra atmosfera. Egzamin zdany za pierwszym razem.
 • Artur Piotrowski
  idealne wszystko polecam
 • Weronika Kowalczyk
  Bardzo dobra szkoła nauki jazdy.Ja się uczyłam na kat B zdałam za 2 razem.Za pierwszym zdana teoria i za duże stresy były na egzaminie praktycznym.Za drugim razem sobie poradziłam.Teorie miałam z Panem Stasiem super wykładowca na jazdy tez chciałam do Pana Stasia ale z uwagi na fakt ,że większość kursantów chciało jeździć z Panem Stasiem Surowcem bym musiała długo czekać więc zostałam przydzielona do Pana Włodka Błaszczaka a następnie do Pani Gosi.Super instruktorzy.Jeszcze raz dziękuje bardzo za naukę,cierpliwość i super miłą atmosferę to bardzo jest ważne bo w moim przypadku bardzo się stresowałam i zawsze miałam wsparcie u instruktorów.Bardzo dziękuje jeszcze raz oby zawsze na mojej drodze były takie osoby jak Wy :-)
 • Sonia Kral
  Ośrodek polecam wspaniała atmosfera, jazdy z cierpliwą i pełną pozytywnej energii Panią Gosią każdemu polecam serdecznie to było wspaniale doświadczenie, które będę pamiętać zawsze, czym prędzej zapisujcie się na kurs szkoda czasu na głupoty, marzenia są na wyciągnięcie ręki trzeba po nie sięgnąć Fenix-najlepszy.
 • Agnieszka Z
  Bardzo Polecam ten osrodek.Wyklady mialam z Panem Jackiem super maja sale wykladowa natomiast jazdy z Panem Włodkiem i Pania Gosia. Bardzo jeszcze raz polecam. Zdane za drugim razem. Za pierszym razem nie dawalam rady ze stresem
 • Kasia c.
  Polecam szczerze super atmosfera zyczliwi ludzie miałam przyjemność jeździć z P.Gosia bardzo pozytywna i usmiechnieta kobietka ciesze sie bardzo ze taka osoba jak ona mnie szkoliła dziękuję jej bardzo za to ze wierzyła w mnie do samego konca .Egzamin zdany za drugim razem
 • Agnieszka.W
  Polecam robiłam kat A Super atmosfera :-)
 • Sławomir
  W 100% polecam OSK Fenix! Dobra atmosfera w trakcie jazd oraz praktyczne wskazówki. Egzamin zdany za 1 razem mimo półrocznej przerwy od zakończenia kursu.
 • Marcin Siekierka
  Najlepsza szkoła jazdy polecam bardzo zdane za drugim razem bez problemu za pierwszym za mało koncetracji
 • Oliwia Matusek
  Przyszłam na dodatkowe jazdy z innej szkoły, uczył mnie I Pan Jacek I Pani Małgosia, których mogę szczerze polecić każdemu. Miałam kilka prób, ale z Nimi nareszcie dostałam wymarzony pozytywny na egzaminie! :)
 • Nikola Papiorek
  Najlepsza szkoła,polecam WSZYSTKIM! Zdane za PIERWSZYM RAZEM bez większych trudności!
 • Michał Hyra
  Ciekawe wykłady, świetni instruktorzy i bardzo dobry stan pojazdów - tyle trzeba, żeby zdać za pierwszym razem. W Fenixie jest to wszystko :)
 • Julia Mika
  Pełen kurs robiłam w szkole Maxel, jednak nie będąc do końca zadowoloną dodatkowe cztery godziny wykupiłam w Fenixie z panem Jackiem. Zdecydowanie polecam, przede wszystkim za ludzkie podejście do kursanta, wytłumaczenie niezwykle zrozumiałe - bez żadnych zabaw w niepraktyczne na mieście matematyczne założenia. Do tego cudowna, przyjazna atmosfera, bez niepotrzebnego spięcia, które z pewnością nikogo nie posunie do przodu. Tu stawia się na człowieka, a nie naciąga na kolejne godziny by być wyżej w statystykach.
 • JUSTYNA Mysiak
  Najlepsza szkoła jazdy polecam wszystkim
 • Katarzyna Hyra
  Fenix to najlepsza szkoła jazdy, zdane za pierwszym, profesjonalni instruktorzy, przyjemna i miła atmosfera, polecam bardzo! :)
 • Tomek
  Profesjonalni instruktorzy, zawsze mili i pomocni. Egzamin zdany bez większych trudności. Gorąco polecam!
 • Ania z Piekar
  Gorąco polecam naukę jazdy Fenix z Panem Jackiem!!! wiele razy podchodziłam do egzaminu ale niestety wynik zawsze negatywny.Postanowiłam zmienić instruktora i poszukałam na internecie szkoły i znalazłam Fenix umówiłam się na jazdę z Panem Jackiem wystarczyło parę godzin i egzamin zdany!!! Pan Jacek to profesjonalny,cierpliwy, dokładny i pozytywny instruktor! Z Panem Jackiem egzamin zdany na bank!!!!
 • Wojtek Kopacz
  Polecam tylko FENIX zdane za 1 razem !!!!
 • Magda Smoter
  Fachowe i poważne podejście do kursanta...poza tym naprawdę miła atmosfera podczas szkolenia :-) Polecam ośrodek z pełnym przekonaniem...zdane za drugim razem...dziękuję Pani Małgosiu!
 • Tomasz Gacek
  Przyjemna atmosfera, atrakcyjna cena, świetne podejście do kursanta. Zdane za pierwszym razem. Gorąco polecam :>
 • Maciej Popławski
  Wspaniali instruktorzy, doskonale utrzymane auta, profesjonalne podejście do każdego klienta. Bardzo serdecznie polecam.
 • Aleksandra Winczura
  Super ośrodek, polecam w 100%. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Świetne podejście do klienta.
 • Agnieszka Gawenda
  piątek 02.06.2017r Kurs robiłam niestety w innym ośrodku i jazdy też , zdawałam kilkanaście razy już myślałam , że prawo jazdy nie jest dla mnie już chciałam rezygnować bo ileż razy można zdawać . Rozmawiałam z koleżanką i to ona mi doradziła żeby skorzystać z z Feniksa bo jej cała rodzina była zadowolona i wszyscy szybko zdali więc postanowiłam przejść do Feniksa ze względu na dobrą opinię i co się okazało faktycznie . Można powiedzieć , że zdałam za trzecim czy czwartym razem ogólnie tyle ich było z poprzednim instruktorem ,że straciłam rachubę i co sukces kochani . Muszę jeszcze podkreślić , że to zasługa najlepszej instruktorki na świecie Pani Gosi . To super babka nauczyła mnie uniknięcia błędów , wyjaśniła wszystkie przepisy i pomogła wdrożyć je w praktyce , nauczyła wszelkich manewrów a przede wszystkim skorygowała wszystkie błędy , które mi wpojono w innym ośrodku. Bardzo jej za to dziękuję za wytrwałość , cierpliwość a przede wszystkim motywację mnie i pomoc w dążeniu do celu . Gdyby nie Pani Gosia chyba musiałabym czekać jeszcze parę lat , aż moje dzieci dorosną i zrobią prawo jazdy i będą mnie wozić . Najważniejsze nigdy się nie poddawać . Polecam i bardzo dziękuję. Pisała blondynka a pani Gosia wie o co chodzi.
 • Miłosz Gierczycki
  Ośrodek bardzo dobry ! Godny polecenia !
 • Marzena B
  Najlepsza szkoła jazdy tylko "FENIX" Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim osobom pracującym w szkole jazdy FENIX.Zajęcia teoretyczne upłynęły mi szybko i przyjemnie w warunkach komfortowych bo sala wykładowa jest klimatyzowana. Pan STASIU SUROWIEC jest najlepszy w dość prosty i nieraz zabawny sposób tłumaczy zasady ruchu drogowego, pokazuje najczęstsze błędy i mówi jak ich unikać. Praktyka, również z Panem Stasiem Surowcem okazała się niemniej ciekawym doświadczeniem, wszelkie manewry i kruczki na drodze zostały mi w prosty sposób wyjaśnione :)Pan Stasiu jest osobą bardzo cierpliwą.Tego Pana bardzo wszystkim polecam. Dziś pierwszy raz podszedłem do egzaminu państwowego i dzięki świetnemu przygotowaniu nie miałem żadnych problemów z zaliczeniem zadań egzaminacyjnych. Na egzaminie jeździłem dokładnie tymi samymi trasami, które poznawałem na lekcjach dlatego nic mnie nie zaskoczyło. Mam nadzieję, że kolejni kursanci również będą tak samo zadowoleni jak ja z tego ośrodka Szczerze polecam !
 • Agnieszka Zawada
  Według mnie to najlepsza szkoła w Bytomiu. Bardzo polecam ja osobom, które nie mogą się zdecydować do którego ośrodka się zapisać .TYLKO FENIX mają dwa ośrodki w Bytomiu. Cały kurs jest przeprowadzany szybko i zrozumiale. Jazdy również są przeprowadzane przez znakomitych instruktorów. W szczególności polecam Panią Małgosię i Pana Jerzego . Oraz chciałabym podziękować Panu Jackowi za organizowanie wszystkiego.Nadmienię że nauka odbywała się w prawdziwym luxusie. Sala wykładowa jest klimatyzowana i cena za kurs jest bardzo przyzwoita ,a jakość szkolenia jest na bardzo wysokim poziomie :-) Ps. Bede Was polecać wszystkim moim znajomym :-)
 • Nina
  Dziękuję pani Gosi , bo gdyby nie jej wiara we mnie to pewnie do tej pory nie zapisałam bym się na egzamin.Jej doświadczenie i sposób traktowania kursantów godne podziwu.Zdałam za drugim razem , i jestem przeszczęśliwa . Wszystkim POLECAM tylko FENIX
 • Krzysztof Kryca
  Najpierw uczysz się u p. Małgorzaty, a potem zdajesz za pierwszym razem. Tak wygląda szkolenie w OSK Fenix.
 • Kuba
  Polecam ośrodek, profesjonalne podejście, dobra kadra, zdane za pierwszym podejściem!
 • Dawid Szczerba
  Jeżeli nie wiecie do jakiego ośrodka iść to fenix jest najlepszy polecam ten ośrodek. Świetne przygotowanie do egzaminu i wspaniała kadra
 • Beata Ignatowicz
  Najlepsza kadra jaka poznalam. Instruktorzy perfekcyjnie przygotowani. Podejscie do kursanta jest swietne ! Sam kursant zadowolony :) Polecam wszystkim :)
 • Wiktoria Zet
  Najlepszy ośrodek, wyrozumiali i spokojni instruktorzy! Bardzo zadowolona!
 • ARTUR
  DZIEKUJE SZKOLE FENIX ALE NAJBARDZIEJ DZIEKUJE PANU SUDOŁ JÓZEF POLECAM TEGO PANA BO UCZY Z POWOŁANIA I KOCHA TO CO ROBI DUZY SZACUNEK PANIE JÓZEFIE I DZIEKUJE BARDZO FENIX
 • Bartosz Dronia
  Świetne przygotowanie do egzaminu.
 • aneta L
  Najlepszy ośrodek praktyczny zdany za drugim
 • Witek Cieśla
  Wszystko przebiega sprawnie, instruktorzy potrafią bardzo dobrze przygotować do egzaminu.
 • Robert S
  Bardzo dobra szkoła jazdy wyśmienita kadra która nauczy jeździć każdego zdałem za pierwszym podejściem naprawdę dobra szkoła polecam ośrodek FENIX
 • Aleksandra W
  Super ośrodek,polecam każdemu ośrodek FENIX wspaniali instruktorzy, świetna atmosfera, zdane za pierwszym podejściem. Polecam wszystkim. :-)
 • Klaudia S
  polecam każdemu szkole fenix, zdalam za 2 razem, dobre przygotowanie przyjemna atmosfera :)
 • Wojciech S
  Ostatnie podejście do egzaminu praktycznego na prawo jazdy miałem w 2008 roku. Po dwóch niepowodzeniach zrezygnowałem z ubiegania się o uprawnienia. Po prawie dziesięciu latach postanowiłem wreszcie zamknąć ten rozdział w życiu. Do Ośrodka Szkolenia Kierowców Fenix trafiłem z polecenia znajomego. Na jazdy doszkalające umówiłem się z Panią Małgorzatą Lisowicz. Była to bardzo trafna decyzja. Pani Lisowicz okazała się najlepszym instruktorem z jakim miałem okazję współpracować. Dbała zarówno o dobrą atmosferę w pojeździe (bardzo uprzejma; zachowywała spokój, kiedy popełniałem błędy; podtrzymywała na duchu; zwracała uwagę na postępy ), jak i o moje przygotowanie do egzaminu (trafnie rozpoznała w jakich elementach wciąż mam braki i na nich koncentrowała uwagę; cierpliwie tłumaczyła zasady ruchu drogowego, o których zdarzało mi się zapominać; przygotowywała mnie do egzaminu pod kątem tras i zadań egzaminacyjnych). 10 godzin wspólnych jazd okazało się bardziej efektywnych niż 30 godzin, które 10 lat temu wyjeździłem w mojej starej szkole. Po dwóch tygodniach od pierwszej wizyty w OSK Fenix poczułem się na tyle pewnie, że przystąpiłem do egzaminu. Udało mi się go zdać za pierwszym razem (ogólnie trzecim, jeśli liczyć wspomniane wyżej, dwie nieudane próby z 2008 roku). Umiejętne podejście kompetentnego instruktora pozwala na wykrzesanie potencjału nawet z opornego ucznia. Podziękowania dla Pani Lisowicz i OSK Fenix!
 • Natalia Chmielewska
  Szkoła z podejściem do ludzi, wspaniali profesjonalni instruktorzy, zawsze wszystko idealnie wytłumaczone do tego super miła atmosfera. Polecam z czystym sumieniem najlepszą szkołę w Bytomiu !
 • Monika Wrona
  Dziękuje bardzo za włożony wkład w moją naukę wszystkim z osk fenix a w szczególności bardzo dziękuje Pani Gosi.Polecam bardzo ten ośrodek
 • Maria szarek
  Witam bardzo chce podziękować szkole jazdy FENIX .całej kadrze za super przygotowanie mnie do egzaminów. A w szczególności Panu Stasiowi.S.za niebianska cierpliwość i pomoc.zdalam za 2 razem dziękuję bardzo
 • Paweł Bełc
  Zdałem za pierwszym! Polecam wszystkim!
 • Marlena opora
  Zdane za 2 razem i dziękuję pani gosi za cierpliwość do mnie było cieszko bo miałam poważnego egzaminatora ale spokuj mnie uratował a panią Gosie polecam
 • MONIKA BUCHALIK
  SERDECZNIE POLECAM ,SYMPATYCZNI LUDZIE SUPER ATMOSFERA .MIAŁAM PRZYJEMNOŚĆ JEŹDZIĆ Z PANIĄ MAŁGORZATĄ (DZIĘKUJĘ ZA CIERPLIWOŚĆ I WYROZUMIAŁOŚĆ),DZIĘKI TEJ PANI ZDAŁAM EGZAMIN ZA DRUGIM RAZEM .SZKOŁA JAZDY GODNA POLECENIA POZDRAWIAM -MONIKA
 • Zbigniew,W
  Wybrałem szkołę FENIX z polecenia i zdecydowanie mogę polecić ją dalej. Część teoretyczna nie była klepaniem o bzdetach i nijakim monologiem prowadzącego. Była omówiona przez osobę lubiącą mówić, w sposób nienudny, spójny i (o dziwo) ciekawy. Niestety nie pamiętam kto te zajęcia prowadził. Ponadto zajęcia z pierwszej pomocy długo zostaną przeze mnie niezapomniane. Co do części praktycznej to również nie mam żadnych zastrzeżeń. Nie pamiętam żebym chociaż raz zdołał wyprowadzić instruktora z równowagi, a jak to bywa kiedy siedzi się pierwszy raz w życiu za kierownicą, sytuacji do tego sprzyjających za pewne było wiele. Co chyba najważniejsze egzamin w WORDZIE był naprawdę prosty i kompletnie niczym niezaskakujący. Był w pewnym sensie poostrzą wersją tego co jeździłem podczas kursu, także z czystym sumieniem mogę polecić P. Gosie
 • Kamil Liwocha
  Egzamin zdany bez stresu za pierwszym razem, a to dzięki Panu Stasiowi S., który przekazał niezbędne wiadomości i umiejętności, które wykorzystywane są na drodze, a nie tylko w książkach. Grunt to dobre nawyki. Polecam szkołę i Pana Stasia :)
 • Szybki i wściekły z Łogewnik
  Polecam ośrodek FENIX z całego serca, a szczególnie idealnie przygotowującą do egzaminów praktycznych, pogromcę naszych słabości i wałkującą do bólu manewry, które spędzają nam sen z powiek Panią Gosię ;)
 • Joanna Malyjurek
  Gorąco polecam ośrodek szkoleniowy FENIX! Profesjonalni Instruktorzy oraz miła atmosfera. Egzamin zdany za pierwszym razem :)
 • Karolina Kościelniak
  Gorąco polecam szkołę Fenix. W szczególności instruktorke Panią Gosie. Przede wszystkim właściwy człowiek na właściwym miejscu, nauczyciel z powołania, dla którego praca to przyjemność, co zresztą widać od pierwszych chwil. Anielska cierpliwość, opanowanie i entuzjazm sprawia, że kurs przy Pani Gosi staje się bezstresowy, a nauka sama w sobie staje się przyjemnością. To człowiek, któremu naprawdę zależy na tym, aby każdy kursant do perfekcji opanował technikę jazdy oraz przejawiał odpowiednie zachowania na drodze jako kierowca. Wszystkim, którzy chcą zacząć od dobrego startu polecam szkołę Fenix. Ja ze swojej strony serdecznie dziękuję za super korzystną naukę :-)
 • Krzysztof Miozga
  Dzięki nauce jazdy FENIX egzamin zdany za pierwszym razem. Rzetelnie i sumiennie prowadzone wyklady jasno okreslajace wszystkie zagadnienia z zakresu nauki jazdy.Najwiekszy natomiast plus dla instruktorów za ich cierpliwosc wyrozumialość do kursantów i bardzo duża doze życzliwosci:)
 • Agnieszka W
  Chciałabym podziękować ośrodkowi Fenix , za przygotowanie do egzaminu praktycznego w WORD. Zdałam za 1 razem. dziękuje panu Stasiowi Surowcowi za wykłady teorii , i Panu Jackowi Lisowiczowi za jazdy.Polecam
 • Patryk M
  Polecam ośrodek, panująca miła atmosfera, oraz profesjonalne podejście do kursanta, praktyka zdana za 1st! polecam
 • Agnieszka Garsz
  Teoria i praktyka zdane za drugim razem :) Super instruktorzy- polecam w szczególności panów Jerzy Kamiński i Józef Sudoł wspaniali, cierpliwi, nikt na nikogo nie krzyczał, cierpliwie tłumaczyli zagadnienia nawet po kilkanaście razy. Szkolenie kończyłam z Panem Jerzym, później wzięłam też u niego 6h jazd doszkalających po długiej przerwie i to w zupełności wystarczyło. Indywidualne podejście do kursanta i brak porównywania do innych :) Dziękuję!
 • Magda Wożniak
  Świetna szkoła! :) Bardzo mili właściciele! Teoria przeprowadzona na wesoło ale i konkretnie Pan Stasiu Surowiec superrr prowadzi te zajęcia! Jazdy w miłym towarzystwie z Panią Gosią Za każdym razem miła i ciepła atmosfera. Polecam każdemu! :) Nie zastanawiaj się,idź do FENIXA :) Jeszcze raz bardzo dziękuję! Magdalena Wożniak
 • Marcin Partyka
  Zdane za drugim razem. Super instruktorzy i atmosfera w czasie kursu ;)
 • Monika Rybnicka
  Super osrodek.Dziekuje Pani Gosi za jazdy dodatkowe.Zdane za 1 razem oraz Panu Stasiowi za wyklady z teorii.Sala wykladowa mega zrobiona jeszcze fotele i bedzie jak w domku :-)
 • Ula Kowalczyk
  Najlepsza szkoła prawa jazdy!! tylko FENIX ;) Bardzo polecam, zdane za 1 razem a to dzięki bardzo dobrego wykładowcy pana Stasia Surowca i tak samego dobrego instruktora tez Pana Stasia Surowca ;)Bardzo Polecam!! :)
 • Krzysztof Wrona
  Serdecznie polecam tę szkołę jazdy, jestem w 100% z niej zadowolony. Dziękuję Panu Stasiowi Surowcowi za przygotowanie do teorii i Panu Jerzemu Kamińskiemu za godziny jazd które sprawiły, że egzamin zakończony wynikiem pozytywnym. :D
 • Natalia Morawiec
  Bardzo polecam Pana Surowca jezeli ktos mysli byc super nauczonym i szybko zdac egzamin.Mnie uczyl Pan Surowiec i warto bylo dojezdzac nawet z Tarnowskich Gor do fenixa.Dziekuje
 • Karolina Jaros
  Polecam osrodek FENIX - mi się podobało i bardzo polecam:) Teoria z panem Stanisławem Surowcem- bardzo ok, choć jak to teoria nie jest najfajniejszym elementem kursu to było bardzo miło na zajęciach mają superrr ogromną sale wykładową ;) Za to praktyka...bajka :) Jeździłam z Panem Jackiem i bawiłam się świetnie zresztą chyba w moim odczuciu, do jazdy zostałam przygotowana bardzo dobrze, zastrzeżeń nie mam - może tylko za krótko było bardzo szybko te 30 godzin przeleciało. Zawsze ten sam Instruktor, nie zmieniałam bo dogadywaliśmy się dobrze. Prawko zdane za drugim razem.Polecam
 • Weronika Krawczyk
  Szukając szkoły do nauki jazdy (kategoria B) sugerowałam się opinią znajomych oraz osób wypowiadających się na forach. Teraz osobiście mogę potwierdzić, że szkoła CFENIX jest najlepsza !!!!!! Przygotowują nie tylko pod kątem egzaminu, ale również do bezpiecznej i pewnej jazdy juz po zdaniu egzaminu i udzielają wielu fachowych porad. Godzina zajęć to równa godzina 60 minut, instruktorzy nie spóźniają się i zawsze podchodzą indywidualnie do umiejętności i predyspozycji kursantów. Tylko dzięki Panu Jerzemu Kamińskiemu zdałam za 1 razem egzamin praktyczny. Nie ma w tym ani krzty przesady. Nauczył mnie myślenia za kierownicą i umiejętności wyjścia obronną ręką z każdej sytuacji. Pan Jerzy jest najlepszy !!!! Śle serdeczne pozdrowienia dla całej załogi szkoły FENIX oraz bardzo dziękuję za całe serce włożone w moją edukację. Jeszcze raz gorąco pozdrawiam
 • Leszek Z
  Z całego serca polecam ośrodek nauki jazdy Fenix :) Dziękuję pani Gosi za wszystkie godziny spędzone ze mną, za trud i cierpliwość :) To właśnie dzięki Pani Gosi oraz Panu Stasiowi co prowadził zajęcia z teorii i zawsze był pomocny udało mi się zdać,a dla mnie to jest wielki sukces! DZIĘKUJE!
 • Katarzyna Kewel
  Egzamin zdany.Bardzo polecam Pana Stanisława Surowca jako nauczyciela.Super instruktor..Ogromna kultura osobista,pełne opanowanie i spokoj na jazdach.Jeszcze raz bardzo polecam.Osrodek fenix i Pana Stasia
 • Małgorzata Borzuta
  Bardzo polecam Pana Jacka.Kurs robilam w innej szkole gdzie niechcieli mi zaliczyc egzaminu praktycznego i naciagneli mnie na 15 godz po 50 zl.Wiec zrobilam 45 godz.. Nie bede wymieniac tej szkoly.... Wiec godz dodatkowe trafilam do Pana Jacka z Fenixa....Wiecej w pare godzin mnie nauczyl niz tamci....w 45 godz.Naciagacze !!!!! Bardzo Tego Pana polecam
 • Kasia W
  Bardzo polecam Ten osrodek.Zajecia z Panem Stanislawem Surowcem bardzo ciekawe bardzo chetnie chodzilam na teorie.Uczyl mnie Pan Jacek i Pani Gosia bardzo polecam.Bezstresowo.Prawo jazdy w koncu zdane :-)
 • Monika Lazarewicz
  Witam serdecznie szczególne podziękowania dla Mieczysława Milewskiego za cierpliwość, opanowanie,dokładność w przekazywaniu wiedzy jaką posiada na kursantów.Dziękuję za miłą atmosferę i spokój jaki panował w czasie kursu.Polecam szkołę Tylko F E N I X !!!!!
 • Anna Wicik
  Gorąco polecam! Super kadra! Bez problemu z ustawianiem godzin jazd! Zdałam za 1 razem! :) Polecam, polecam! :D Dziekuje za cierpliwość! :)
 • Natalia Warzecha
  Polecam wszystkim, którzy w przyszłości będą chcieli zostać kierowcami. Przeogromne podziękowania dla Pana Jerzego Kamińskiego oraz Pana Mieczysława Milewskiego.Zdane za pierwszym razem!!!:) Atmosfera w OSK FENIX przesympatyczna!!!:) Polecam dla każdego!!!!!!!!!!!!!!!!!:)
 • Angnieszka Klimczak
  Polecam bardzo ten osrodek.Mnie uczyl Pan Jerzy i Pani Gosia.Zdalam za drugim razem :-) Dziekuje jeszcze raz Wszystkim z fenixa :-)
 • Natalia Lisek Chorzów
  Serdecznie polecam ten ośrodek szkolenia kierowców. Część praktyczną zdałam za drugim razem :). Instruktorzy są bardzo cierpliwi i wyrozumiali. Mnie uczył Pan Jerzy tego Pana w szczególności polecam. Przygotowania do części praktycznej przebiegły sprawnie i wszystko dokładnie zrozumiałam dzięki Panu Jerzemu. Gorąco polecam ! Również Pan Stasiu z Nim miałam zajęcia z teorii
 • Ola W ze Świętochłowic
  Polecam Fenix gdyż bardzo dobrze przygotowuje do egzaminu państwowego :) Ogromnie dziękuje Panu Jackowi za mnóstwo cierpliwości do mnie na jazdach i za bardzo dobre przygotowanie do praktycznego egzaminu. Z czystym sercem mogę polecić OSK Fenix.Natomiast teoria z Panem Stasiem super prowadzi zajęcia :-)
 • Dariusz Rosa
  Polecam bardzo serdecznie OSK FENIX i instruktora Pana Jacka Lisowicza ....
 • Daria Delikat
  Polecam bardzo te szkole jazdy jeatem zadowolona
 • Wojtek z Chorzowa
  Polecam Szkołe Nauki Jazdy OSK FENIX super przygotowanie jak i polecam instruktora Pana JERZEGO KAMIŃSKIEGO bardzo w porządku facet który wie jak uczyć przyszłych kierowców :-) Ogólnie cały kurs,wykłady wszystko ok.A kontakt z Panem Jackiem na Facebooku po prostu wymiata :-)
 • Magda z Chorzowa
  Dzisiaj zdałam prawo jazdy.Na kurs chodziłam do innego ośrodka.Szkoda że nie zapisałam się do fenixa.W tym ośrodku brałam jazdy dodatkowe.Bardzo polecam Wszystkim ten ośrodek :-)
 • Jacek z Bytomia
  TEORIA SUPERRR Z PANEM SUROWCEM STANISLAWEM.jazdy byly z Panem Jerzym i Pania Gosia..Osrodek polecam.Super bez stresowo i bez problemow caly kurs :-) Wgzamin zdany za 2 razem
 • Agnieszka Zaporaj
  Polecam ten ośrodek.Superrr klimat.Egzamin zdany.Pozdrowienia dla Pani Gosi i Pana Jacka :-)
 • Natalia Wolny
  Polecam ten ośrodek bardzo.Mnie uczyła Pani Gosia nauka bezstresowa.Wyklady z teorii tez super.Kontakt z Panem Jackiem na facebooku rewelacyjny :-) Dzisiaj zdałam.Wszystko za 1 razem !!!!
 • Agnieszka Zawada
  Polecam ten osrodek. Wyklady super z Panem Stanislawem Surowcem a jazd uczyl mnie Pan Jerzy Kaminski.Jeszcze raz pokecam wszystko okey :-)
 • Paulina Segeta
  Ośrodek godny polecenia. Polecam gorąco! Jazdy z panem Jackiem Lisowiczem to sama przyjemność, nie ma szans na najmniejszy stres. Gorąco polecam i pozdrawiam
 • Anna
  Ośrodek godny polecenia, a w szczególności Pani Gosia! O Pani Gosi można mówić tylko w samych superlatywach: ostoja spokoju :-), kompetentna, wyrozumiała, z bardzo świetnym poczuciem humoru... jedyny minus zdania egzaminu za pierwszym razem to, że nie będę już spędzać czasu z Nią w czerwonym pudle. . . Chyba, że ... :-P
 • Karolina W
  Polecam ten ośrodek nauki jazdy.Zajecia super prowadzone przez Pana Stasia Surowca natomiast nauka praktyczna tylko z Panią Gosią.Superrr atmosfera zerooo stresu z radością się chodziło na jazdy.Egzamin zdany.Polecam :-)
 • Magda
  Bardzo polecam ten ośrodek. Dziękuje Panu Staszkowi za cierpliwość i za dobre przygotowanie do jazdy. Egzaminy pozdawane :) Dziękuje i pozdrawiam :)
 • Kamila Witek
  Egzamin zdany za pierwszym razem (teoria+praktyka), polecam wszystkim, bo naprawdę warto, dziękuje za szkolenie, pozdrowienia dla Pana Stasia i Pana Jacka podziękowanie dla cierpliwej Pani Gosi za naukę na Toyocie.
 • Jadwiga.Z
  Bardzo polecam ten osrodek mnie uczyl Pan Jerzy Kaminski i jeszcze Pani Gosia.Super bezstresowo... Jeszcze raz bardzo Polecam.Egzamin zdany za 3 razem.Dziekuje.Tylko fenix.
 • Agnieszka W z Tarnowskie Góry
  Super szkoła jazdy, profesjonalne przygotowanie, doskonałe wskazówki i miła atmosfera. Chociaż mieszkam stosunkowo daleko od Bytomia to nie żałuję, że musiałam dojeżdżać, opłacało się, naprawdę. Egzamin zdany za pierwszym razem:) Dziękuję bardzo Pani Gosi za super naukę na jazdach i Panu Stasiowi za wykłady z teorii i odpowiedzi na wszystkie moje pytania! Polecam FENIX gorąco i życzę Wszystkim powodzenia!
 • Zbyszek Z
  Osrodek Bardzo Polecam.Egzamin na kat D zdany.Pozdrawiam Serdecznie Wszystkich
 • Wojtek Nasiadko
  Świetny ośrodek, który polecam każdemu! Bardzo miła atmosfera na wykładach oraz jazdach i profesjonalnie podejście do każdej sprawy. Egzamin zdany za pierwszym razem, dzięki FENIX !!!!
 • Agnieszka Sadowska
  Bardzo dobra szkoła nauki jazdy.Instruktorzy tłumaczą wszystko od podstaw i są bardzo cierpliwi.Teoria zdana za pierwszym razem.Natomiast co do egzaminu praktycznego za drugim bo za pierwszym zeżarł mnie stres.Nawet nie wyjechałam na miasto,egzamin zakończyłam na placu.Jednak szkolę osk fenix POLACAM W 100 % !!! .Największe podziękowania dla Pani Gosi i Pana Stasia oraz wszystkich z osk fenix
 • Karolina W
  Zdawałam na kat. B. Egzamin zaliczony teoria za pierwszym razem,a praktyka za drugim razem! :D Polecam każdemu, a zwłaszcza tym, co za kółkiem siądą pierwszy raz w życiu. Gdybym miała ponownie wybierać ośrodek szkoleniowy, zdecydowałabym się na niego bez wahania :) Serdecznie dziękuję za cierpliwość i pozdrawiam Panią Gosię oraz Pana Jerzego
 • Wojtek Z
  Polecam ten osrodek.Prawo jazdy na kat.D zdane.Jeszcze raz polecam
 • Basia H
  Egzamin zdany, bardzo dziękuję panu Jackowi pani Gosi i oczywiście panu Stasiowi za wszystkie rady i wskazówki oraz przygotowanie do egzaminu.Polecam ten ośrodek pozdrawiam:)
 • Agnieszka
  Polecam ten ośrodek :-)
 • Paweł Szymański
  Bardzo polecam szkołe jazdy FENIX kurs praktyczny zaczynałem z Panem Jerzym ,a następnie z Panią Gosią .Wszyscy z Fenixa przekazali mi calą swoją wiedzę. Egzamin teoretyczny zdany za pierwszym razem , przed egzaminem Pani Gosia powiedziała tak " Ty jesteś taksówkarzem a egzaminator Twoim pasażerem, masz go zawieść do celu tam gdzie Ci wskaże drogę " tak tez postąpiłem i egzamin praktyczny zdany za pierwszym razem za co jestem jej bardzo wdzięczny Dziekuję :).Jeszcze raz bardzo polecam tą szkołę
 • Wojtek Skowroński
  Polecam osrodek fenix.Teorie mialem z Panem Stanislawem Surowcem,a praktyczna nauke na kat B byla z Panem Jerzym Kaminskim i Pania Gosia. Egzamin zdany !!!!
 • Aleksandra .Z
  Zdawałam na kat. B. Egzamin zaliczony! :D Polecam każdemu, a zwłaszcza tym, co za kółkiem siądą pierwszy raz w życiu. Gdybym miała ponownie wybierać ośrodek szkoleniowy, zdecydowałabym się na niego bez wahania :) Serdecznie dziękuję za cierpliwość i pozdrawiam Panią Gosie oraz Pana Jacka
 • Agnieszka W
  Serdecznie polecam OSK "Fenix" !! Dzięki cennym uwagom i wskazówkom Pani Małgosii Pana Jacka zarówno egzamin teoretyczny, jak i praktyczny (kat. B) zdałam za pierwszym razem !! Dziękuję za świetną atmosferę i doskonałe przygotowanie !! Pozdrawiam :-)
 • Monika Michalewska
  Ośrodek jak najbardziej polecam z czystym sumieniem. Profesjonalne podejście do kursantów, dzięki czemu zdawalność za 1 razem. Szczególnie dziękuję za naukę P. Gosi, P. Jerzemu, P. Jackowi oraz P. Stasiowi za teorię. Nie ma lepszego ośrodka :) 5/5
 • Natalia Wolny
  Praktyka zdana za pierwszym razem :). Pan Jacek to świetny instruktor i jazdy z nim były czystą przyjemnością. Doskonałe podejście i wyrozumiałość. Ośrodek równie dobrze przygotował mnie na egzamin teoretyczny, który również udało mi się zdać za pierwszy razem. Szczerze polecam ten ośrodek i Pana Jacka :-)
 • Angelika Wiśniewska
  Super ośrodek.Mnie uczyła Pani Gosia wszystkim polecam ten osrodek z czystym sumieniem.Prawo jazdy juz odebrane :-)
 • Danusia Stachoń
  Praktyka zdana za pierwszym razem :). Pan Jacek to świetny instruktor i jazdy z nim były czystą przyjemnością. Doskonałe podejście i wyrozumiałość. Ośrodek równie dobrze przygotował mnie na egzamin teoretyczny, który również udało mi się zdać za pierwszy razem. Szczerze polecam :)
 • Wojtek Nawrat z Chorzowa
  Szukałem ośrodka szkolenia kierowców w okolicy Bytomia i nie mogłem trafić lepiej jak do OSK FENIX. Kategoria C zdana za pierwszym razem .Panowie instruktorzy bardzo cierpliwi i dyspozycyjni dlatego praktyczna cześć została przeprowadzona bardzo sprawnie. Jeszcze raz dziękuję Panu Jerzemu Kamińskiemu i Mieczysławowi Milewskiemu
 • Daniel Mańka
  Witam, na początku chciałem podziękować wszystkim pracownikom ośrodka FENIX, za tak solidne i skrupulatne przygotowanie mojej osoby, do egzaminu na prawo jazdy. Chciałem zaznaczyć, że nie brałem pod uwagę tego ośrodka, jako docelowego na kurs prawa jazdy. Z czystym sumieniem, mogę podziękować również osobie, która mi ten ośrodek poleciła. Zaufałem i nie zawiodłem się. Przygotowanie do egzaminu teoretycznego na najwyższym poziomie, na wykładach mega ciekawa i przyjemna atmosfera. Tematy łączone ze śmiechem i pożyteczną nauką. Jazdy również były idealnie dopracowane do mojej osoby. Chciałem podziękować panu Jackowi, za szereg rzeczy, ale nie starczyłoby miejsca, pani Gosi, za cierpliwość na jazdach i przede wszystkim za gniewny temperament pana Jerzego, który nauczył mnie bardzo, naprawdę bardzo dużo. Pani Gosiu jeszcze raz dziękuję, za trzymanie kciuków! Każdemu, kto jeszcze nie wie, jaki wybrać ośrodek, niech wybierze FENIX, a gwarantuję zadowolenie z szybko otrzymanego dokumentu prawa jazdy, które jak widać w moim przypadku przyszło dzięki zaangażowaniu i bardzo dobrej współpracy obu ze stron. NAJLEPSZA SZKOŁA EVER.! Pozdrawiam :)))
 • Wiktoria Lichota
  Najlepsza szkoła pod słońcem!! Cieszę się, że mogłam się w niej przygotować do egzaminu, nikt nie Przygotuję lepiej, pozdrawiam serdecznie i z całego serca najlepsza Panią Gosie, Pana Jacka i Pana Stasia
 • Małgorzata Śl.
  Polecam z czystym sumieniem kursy nauki jazdy w Fenix. Dzięki P.Gosi tej najlepszej na Ziemi w zawziętości,wyrozumiałośći, dotkliwego tłumaczenia np.ronda po dwadzieścia razy jak je przejechać (w moim przypadku) .Udało się za pierwszym razem zdać!!!!;)Dziękuje!;) Jeżeli ktokolwiek ma dylemat,kogo wybrać-wybierzcie FENIX,a nie pożałujecie wyboru!;)
 • Dorota Nowak
  Super ośrodek, polecam. Jazdy z Panem Jackiem i z Panią Gosią to czysta przyjemność. Dziękuję serdecznie za ogromną cierpliwość i cenne rady :)
 • Agnieszka Malinowska
  Niesamowity ośrodek. Kurs w OSK fenix jest po prostu przyjemnością.Świetne przygotowanie teoretyczne przez Pana Stanisława Surowca.Dziękuję PanieStasiu, teoria zdana z maksymalną ilością punktów. Natomiast Pan Jacek Lisowicz sprawił,że niemożliwe stało się możliwe.Jego doświadczenie,wiedza oraz sposób jej przekazywania sprawiły,że uwierzyłam w siebie.Dowodem na to jest zdany wczoraj egzamin za pierwszym razem wszystko.Dziękuje jeszcze raz za takie przygotowanie.Pozdrawiam serdecznie
 • Daniel Soporski
  Dziękuje Bardzo za naukę w waszym ośrodku ;) te kilka dodatkowych godzin z Panią Małgorzatą naprawdę mi pomogły w zdaniu egzaminu praktycznego. Co do ośrodka to oczywiście polecam, wszystko jak należy, jazdy zawsze miałem punktualnie i zawsze byłem odwożony pod dom. Co do Pani Małgorzaty to muszę przyznać ze jestem pod wielkim wrażeniem jej zaangażowania w kurs ;) naprawdę miła osoba która zna się na swojej pracy. Pozdrawiam :)
 • Ania Litewka
  Dziękuje bardzo za naukę.Super ośrodek.Przede wszystkim podziekowania dla Pana Stasia Surowca za superrr wykłady i dla Pana Mieczysława Milewskiego za nauke praktyczna.Dzisiaj egzamin zdany za 3 razem.Pozdrawiam wszystkich z osk fenix.Szkole bede polecac :-)
 • Dorota A.
  Gorąco polecam OSK Fenix :) Bardzo miła atmosfera, super przygotowanie do egzaminu a pani instruktor Gosia - najlepsza na świecie :-*
 • Weronika S.
  Jak najbardziej polecam OSK Fenix :-) egzamin zdany za 2 podejściem :-) Panie Jacku jest Pan super! :-) , dziękuję za miłą atmosferę i cenne uwagi :-)
 • wojtek Nowak z Radzionkowa
  Super ośrodek.Podejście profesionalne w kazdym calu.Dzisiaj egzamin zdany za pierwszym razem.Dziekuje Panu Stasiowi Surowcowi za wykłady i Pani Gosi za naukę.Jeszcze raz pozdrawiam wszystkich z Fenixa :-)
 • Basia z Chorzowa
  Dzisiaj udalo sie zdac.Bardzo dziekuje Pani Gosi za duzo Cierpliwosci.Oraz Panu Stasiowi za nauke teorii.Osrodek godny polecenia.Pani Gosia najlepsza !!!! :-) :-) :-)
 • Ania z Bytomia
  Dziękuję p.Jerzemu Kamińskiemu za to że nauczył mnie pan jeździć pomimo że byłam oporna na wiedzę, za cierpliwość i wyrozumiałość.Dziękuję i każdemu polecam
 • Ania z Chorzowa
  Dziękuje Pani Gosi i Panu Jerzemu za superrrr naukę.Egzamin zdany...to widzimy sie na drodze...I pozdrowienia dla Pana Stasia co uczył teoriii.Oraz Pana Jacka za egzanin praktyczny-zdany.Ośrodek polecam wszystkim znajomym bo naprawde warto isc do Fenixa :-)
 • Wojtek Skowroński
  Prawo jazdy C+E Zdane.Dziękuje bardzi Panu instruktorowi Mieczysławowi Milewskiemu za superrr naukę i wszystkim z osk Fenix
 • Jacek Wardziński
  Prawo jazdy kategorii D zdane za pierwszym razem. Kurs teoretyczny jak i praktyczny został przeprowadzony szybko i sprawnie. Szczególne podziękowania należą się p. Jerzemu Kamińskiemu, dzięki niemu egzamin praktyczny nie mógł niczym zaskoczyć. Ośrodek "FENIX" jest naprawdę warty polecenia.
 • Sara
  Polecam w 1000000%! Zarówno teorie jak i praktykę zdałam za pierwszym razem bez żadnych problemów :). Polecam zarówno Pana Jacka, jak i Panią Gosię, która jest naprawdę bardzo wyrozumiałą i cierpliwą osobą. :)
 • karol . w
  Zdawałem na kategorie B. Bardzo polecam tą szkołę. Pan Stasiu Surowiec świetnie tłumaczy teorie a pani Gosia równie świetnie uczy praktyki. Polecam w 100%
 • Kamil z Bytomia
  Zdawałem kategorię "D", egzamin teoretyczny za drugim razem, praktyczny za pierwszym. Dzięki wielkie dla Pana Jerzego Kamińskiego za naukę od podstaw i cierpliwość, mimo mojego przerywania szkolenia, i nauki "od nowa". Polecam z czystym sumieniem. :)
 • Wojtek z Łagiewnik
  Prawo jazdy kategorii A zdane za pierwszym razem. Szybko, sprawnie, profesjonalnie. Pozdrowienia dla Krzyśka (który ma większe wymagania niż na egzaminie). Gorąco polecam ośrodek fenix
 • Natalia z Miechowic
  Rewelacja! Teoria prowadzona przez pana Stasia - wszystko bylo jasne, logiczne, zrozumiale. Praktyka z panem Jackiem - idealne przygotowanie do egzaminu! Kurs zlecial blyskawicznie, pan instruktor wykazywal sie ogromna cierpliwoscia i spokojem, idealne podejscie do kursanta :) Jestem ogromnie zadowolona z OSK FENIX i mogę każdemu go polecić z czystym sercem! Nauka pod okiem pana Jacka była przyjemnoscia, również miałam okazje jeździć z Panią Gosią, także świetne podejście do kierującego. Polecam obu instruktorów i caly OSK, właśnie jestem po zdanym egzaminie, moje pierwsze podejscie, z teorii max punktow, praktyka rowniez bardzo przyjemna, niczym mnie egzaminator nie mógł zaskoczyć po takim przeszkoleniu :) Moge tylko powiedziec DZIEKUJE za tak wspaniale przygotowanie :)
 • Tomek Wójcicki
  Prawo jazdy kategorii A zdane za pierwszym razem. Kurs teoretyczny jak i praktyczny został przeprowadzony szybko i sprawnie. Szczególne podziękowania należą się p. Krzyśkowi, dzięki niemu egzamin praktyczny nie mógł niczym zaskoczyć. Ośrodek "FENIX" jest naprawdę warty polecenia.
 • Mateusz Gajda
  Bardzo Polecam ośrodek Fenix.Uczyłem się co prawda w innym ośrodku natomiast w tym ośrodku brałem dodatkowe godziny.Jeszcze raz polecam
 • Eugenia W
  Pragnę podziękować Panu Stasiowi Surowcowi za zajęcia teoretyczne, które były zrozumiałe i prowadzone w interesujący sposób; zajęcia praktyczne również godne polecenia, ponieważ dzięki Pani Gosi oraz Panu Jackowi cały egzamin zdałam za pierwszym razem. Polecam wszystkim ośrodek "Fenix", jest najlepszy. Jeszcze raz bardzo Panu dziękuję ! :)
 • Sonia
  Bardzo serdecznie polecam,bardzo dobre podejscie do kursanta,dyspozycyjnosc czasem, miła atmosfera a przede wszystkim ogromna wiedza i profesjonalizm. Dzięki Panu Jackowi praktyka zdana za pierwszym razem! jest to osoba, ktora wszystko wytlumaczy, problemy przecwiczy a o atmosferze nie ma nawet co mowic, baaardzo przyjazna :) GORACO POLECAM !!
 • Ewa.W
  Cały kurs przebiegł błyskawicznie. Zajęcia teoretyczne z panem Stasiem rewelacja nie szło się na nich nudzić. Zajęcia praktyczne z panem Jackiem to sama przyjemność, nic tylko jeździć. Egzamin zdany za pierwszym razem. Polecam bardzo ośrodek ''FENIX" nie ma lepszej szkoły niż ta :)
 • Paweł P
  Elegancko polecam teoria i praktyka zdana za 1 razem.
 • Wojtek Sz
  Szukałem ośrodka szkolenia kierowców w okolicy Bytomia i nie mogłem trafić lepiej jak do FENIXA Kategoria A zdana za pierwszym razem mimo wcześniejszego braku kontaktu z jednośladami.Panowie instruktorzy bardzo cierpliwi i dyspozycyjni dlatego praktyczna cześć została przeprowadzona bardzo sprawnie co jest trudne w naszych warunkach pogodowych (KAT A) . Jeszcze raz dziękuję
 • Monika Piórkowska
  Gorąco polecam FENIX! Kurs teoretyczny był przeprowadzony rzeczowo i w taki sposób, że już w czasie jego trwania można było sporo przyswoić - bieżące sprawdzanie wiedzy, wzajemne zadawanie pytań, wyjaśnianie wątpliwości. Jeśli chodzi o jazdy, to przede wszystkim ważna dla mnie była możliwość dopasowania godzin do swoich możliwości i zostało to w 100% zapewnione. Jazdy były dla mnie dobrym przygotowaniem do bycia kierowcą - a nie tylko nauką "pod egzamin". Szczególnie jako instruktora mogę zachwalić Panią Gosię :-)
 • Marcin Paszek
  Środa 29 lipiec 2015r serdeczne pozdrowienia i podziękowania dla pani Gosi za profesionalną naukę.Wszystko zdane za pierwszym razem.Dziękuję równiez panu Stasiowi Surowcowi za godzinke jazdy tuż przed egzaminem co bardzo sie przydało.Polecam tą szkołę profesionalna nauka i super instruktorzy.
 • Ela K.
  Gorąco polecam ośrodek Fenix, jeśli zastanawiacie się państwo nad wyborem ośrodka, jest to jedyny dobry wybór! Szczególne podziękowania kieruję w stronę pana Stanisława Surowca, który ma anielską cierpliwość do kursantów i przekazuje profesjonalnie swoją wiedzę. Mogę stwierdzić, że jestem bardzo zadowolona z kursu. OSK FENIX NAJLEPSZY!
 • krystian tyszkiewicz
  Super osrodek super instruktorka PANI GOSIA chociaż zdałem jazdy za czwartym razem ( z mojej winy )to ten ośrodek polecam wszystkim z czystym sumieniem jest super
 • Wojtek
  Polecam wszystkim ośrodek fenix. Kategoria "A" zdana za pierwszym razem w Katowicach.
 • Aneta Smyk
  Bardzo gorąco dziękuję i polecam Pana Stasia Surowca. Jeśli chodzi o naukę jazdy to jest to profesjonalista w każdym calu, no i oczywiście ma anielską cierpliwość. Jeszcze raz bardzo dziękuję i polecam wszystkim, którzy mają zamiar zapisać się na kurs prawa jazdy lub dokupić dodatkowe godziny. Niezależnie od pogody miła atmosfera gwarantowana!
 • Agnieszka Bujoczek
  Witam chciałam bardzo mocno podziękować Pani Gosi!!!Dzięki niej dwa dni temu zdałam prawko.Pani Gosia jest świetną osobą i rewelacyjnym nauczycielem:)Gorąco polecam ten ośrodek,bo pracują tam ludzie,którzy pomagają spełniać marzenia.Pani Gosiu zapraszam na kawę:)
 • Łukasz BYtom
  Polecam zdałem za 1 razem!
 • Wiola B
  Superrrr ośrodek.Polecam
 • WIOLETTA MALINOWSKA świętochłowice
  Polecam wszystkim szkołę jazdy FENIX. Jazdy z panią GOSIĄ-szacun za ogromną cierpliwość,wyrozumiałość,opanowanie i stoicki spokój ;-) POZDRAWIAM PS. Zaplanowana niespodzianka się udała.ZDAŁAM PRAWKO przed urodzinami męża ;-)
 • Grzechu Kołodziej
  supcio
 • Tomasz z bytomia
  Gorąco polecam Fenix.Zdalem za 1 razem dzieki Pani Malgosi .Dostosowała godziny jazd do moich pogrzeb i bardzo umiejętnie potrafi podejść do kursanta, by szybko nauczył się jeździć w krótkim czasie.Każdemu życzę takiej instruktorki jak Pani Małgosia. I jeszcze raz ogromnie dziękuję Pani Małgosi za jej cierpliwość,wiedzę,którą starała sięj przekazać i ze mnie motywowała.Pozdrawiam
 • Monika W
  Gorąco polecam Fenix! Kurs teoretyczny był przeprowadzony rzeczowo i w taki sposób, że już w czasie jego trwania można było sporo przyswoić - bieżące sprawdzanie wiedzy, wzajemne zadawanie pytań, wyjaśnianie wątpliwości. Jeśli chodzi o jazdy, to przede wszystkim ważna dla mnie była możliwość dopasowania godzin do swoich możliwości i zostało to w 100% zapewnione. Jazdy były dla mnie dobrym przygotowaniem do bycia kierowcą - a nie tylko nauką "pod egzamin". Szczególnie jako instruktora mogę zachwalić Panią Gosię :)
 • Mirka
  Ja rowniez polecam szkołę FENIX.Jestem bardzo zadowolona.Dzis zdałam egzamin i zawdzięczam to Pani Gosi.Wspaniałe ma podejscie do kursanta,wszystko idealnie objasni,wytłumaczy.Bardzo bardzo polecam.jeszcze raz dziekuje P.Gosiu
 • Wojtek Z
  Na kategorię A uczył mnie Pan Darek.Super instruktor.Polecam wszystkim ten ośrodek jeszcze raz dziękuje za tyle trudu i latania za motorem !!!!
 • Aleksandra Giermazińska
  Z czystym sercem mogę polecić szkołęFenix każdemu kursantowi,który chce się jak najlepiej przygotować, nie tylko do zdania egzaminu państwowego,ale również radzenia sobie w trudnych sytuacjach na drodze z prawem jazdy . Dziękuję za wszystkie cenne rady,za miłą,wyluzowaną atmosferę,rzeczowe podejście do nauki jazdy i pełen profesjonalizm. Ogromnie dziękuję Pani Gosi za jej cierpliwość,wiedzę,którą starała się jak najlepiej przekazać i wiarę w moje umiejętności ;D Jesteś wielka,a każda godzina spędzona z Tobą w elce zapadnie mi na długie lata w pamięci!;D
 • Jerzy N
  GODNI POLECENIA Dziękuję OSK FENIX za kurs. Pani Ani z sekretariatu za uśmiech i miłą atmosferę. Panu Stasiowi i za wykłady. Na końcu Temu, który powinien być pierwszy na liście. Panie Jacku dziękuję za 30 godzin ciężkiej pracy, którą pan włożył w przygotowanie kogoś takiego jak ja. Dzięki Tobie zdałem za pierwszym razem, dzięki Tobie egzamin był formalnością. DO ZOBACZENIA NA DRODZE.
 • Joanna Z
  dziękuję za Całą naukę mi przekazaną i cierpliwość.W końcu udało się zdać za którym razem nie napiszę kto ma wiedzieć to wie.Polecam ośrodek Fenix i dziękuję Pani z sekretariatu za kawkę przed zajęciami
 • Angelika Giermazińska
  Witam serdecznie dzisiaj prawo jazdy zdane !!!!!!! szczególne podziękowania dla Stasia Surowca za cierpliwość, opanowanie,dokładność w przekazywaniu wiedzy jaką posiada na kursantów.Dziękuję za miłą atmosferę i spokój jaki panował w czasie kursu.Polecam szkołę FENIX naprawdę warto robić w tej szkole kurs prawa jazdy
 • Basia Ziołkowska Świętochłowice
  Prawko zdane :) Serdeczne podziękowania dla Pani Gosi za wyrozumiałość, super atmosferę podczas nauki, bardzo dobre przygotowanie i cenne wskazówki które przydały się podczas egzaminu :). Polecam wszystkim OSK FENIX :)
 • Paulina
  super przyjazny ośrodek, wszyscy bardzo uprzejmi - jazdy miałam z p.Gosią bardzo miła i wesoła atmosfera a przy tym owocna nauka :)))) gorąco polecam FENIX :)
 • Ewelina
  Serdecznie polecam nauki jazdy u Pana Stanisława Surowca. Nie jestem osobą która lubi udzielać się na forach ale Pan Stanisław jest naprawdę świetnym instruktorem i jeżeli może komuś pomóc tak jak mnie to zachęcam do wyboru. Życzę powodzenia!!!
 • Martyna Błażejewska
  Ośrodek Fenix wspaniale przygotował mnie do egzaminu praktycznego jak i teoretycznego . Przyjemna atmosfera podczas pierwszej jazdy ( wiadomo jak nikt nie jeździł wcześniej i nie wie co i jak ), super samochody Toyoty . Na jazdy polecam każdego , co prawda ja przejeździłem swoje godziny z Panem Kamińskim i Panią Gosią , ale o innych nasłuchałem się również dobrej opinii . FENIX TO SZKOŁA WYSOKIEJ KLASY ! :D .Teoria z Panem Surowcem też super
 • Agnieszka Goławska
  Polecam wszystkim ten ośrodek. Mega cierpliwość na jazdach mają instruktorzy,wykłady super prowadzone.Wszystko jest okey-po mnie instruktor przyjeżdżał i dowoził mnie na teorię.
 • Patrycja Gołębiewska
  POLECAM NAUKĘ W TYM OŚRODKU SZKOLENIOWYM! Świetne przygotowanie teoretyczne przez Pana Stasia Surowca oraz świetne szkolenie praktyczne ze strony Pana Jacka! Dziękuję za cierpliwość i wyrozumiałość.Teoria zdana za pierwszym podejściu) a dzisiaj pierwszy raz podchodziłam do części praktycznej i... też zdałam! Można... po takim szkoleniu możliwe jest zdawanie egzaminów za pierwszym razem!
 • Ilona s.
  Witam serdecznie szczególne podziękowania dla Pani Gosi i Pana Jacka za cierpliwość, opanowanie,dokładność w przekazywaniu wiedzy jaką posiadają na kursantów.Dziękuję za miłą atmosferę i spokój jaki panował w czasie kursu.Polecam wszystkim znajomym i nie tylko znajomym szkołę FENIX :-)
 • Agnieszka Wadowska
  Witam. Polecam szkołę nauki jazdy "FENIX". Co prawda nie zdałam egzaminu za pierwszym razem :'( ale i tak jestem zadowolona z tej szkoły, przede wszystkim za anielską cierpliwość w trakcie jazd :-). Ale również polecam tą szkołę za doskonały przekaz wiedzy i cierpliwość której tylko pozazdrościć. Świadczy to o dobrze przeszkolonym personelu, który chciałam serdecznie pozdrowić i jeszcze raz podziękować. P O L E C A M !!!!! Oczywiście wielkie podziękowania dla Pani Małgosi
 • Mateusz z Świętochłowic
  Polecam ośrodek FENIX jak najbardziej ! Prawko zdane za pierwszym razem. Pani Małgosia, która miała ze mną jazdy jest najlepszym instruktorem na świecie i polecam Ją z całego serca. Pan Jerzy z wykładów również bardzo dobry w tym co robił, teoria bardzo dobrze wytłumaczona. Przydatny był dowóz na zajęcia teoretyczne i później spowrotem do domu, oczywiście zajęcia praktyczne tez kończy się blisko domu. Z Panem Jackiem można było się dogadać zawsze i nie było żadnych problemów. Nawet często późnymi godzinami odpisywał mi na Facebooku. Jeżeli miałbym zdawać prawo jazdy jeszcze raz na pewno wybrałbym ten ośrodek :) SZCZERZE POLECAM !
 • Sebastian Jędrzejczak
  Szkolenie pod okiem Pana Surowca (2001) i egzamin zdany za pierwszym razem! Szkoła godna polecenia!
 • Aleksandra Goławska
  Świetne przygotowanie teoretyczne przez Pana Stanisława Surowca oraz świetne szkolenie praktyczne ze strony Pani Gosi ! Dziękuję za cierpliwość i wyrozumiałość. Teorię zdawałam jakiś czas temu (i zdałam przy pierwszym podejściu) a dzisiaj pierwszy raz podchodziłam do części praktycznej i... też zdałam! Można... po takim szkoleniu możliwe jest zdawanie egzaminów za pierwszym razem!
 • Kamil z Świętochłowic
  polecam ten ośrodek :) zajęcia teoretyczne oraz praktyczne są przeprowadzane profesjonalnie. Zajęcia praktyczne miałem z panem Stanisławem który świetnie przygotował mnie do egzaminu. Egzamin zdałem za pierwszym razem ( część teoretyczna oraz praktyczna). Gorąco polecam ten ośrodek ;)
 • Mateusz z Łagiewnik
  Bardzo polecam, wszystko profesjonalnie prowadzone, miła atmosfera, a Pan Stanisław świetnie potrafił wyjaśnić tajniki jazdy. Wielkie podziękowania dla całego ośrodka
 • Beata Szymik
  Super ośrodek.Bardzo polecam !!!
 • Adrian - Świętochłowice
  Profesjonalne przygotowanie i bardzo sympatyczna atmosfera ;) Polecam!
 • Basia Dobrzańska
  Serdecznie polecam osk Fenix, wszystko odbywało się profesjonalnie i w bardzo miłej atmosferze. Dziękuję Pani Gosi i Panu Jackowi, nie tylko za naukę jazdy, ale i wsparcie psychiczne w momentach kryzysowych ;) Właściwi ludzie na właściwym miejscu. Teoria i praktyka zdane za pierwszym razem!
 • łukasz Chorzów
  Bardzo polecam ośrodek Fenix.Zdałem za drugim razem.Podziękowania dla moich instruktorów
 • Beata Świętochłowice
  ZDAŁAM!!!!!!!!! Bardzo dziękuję za przygotowanie do egzaminu szczególnie Pani Gosi JEST NAJLEPSZA!!! Każdemu polecam OSK FENIX w 100% Pozdrawiam serdecznie :)
 • Agnieszka Kołodko
  Serdecznie polecam ośrodek FENIX Zapisałam się na kurs właśnie tutaj z powodu pana Jacka którego polecił mi mój tata :) I nie żałuję, zostałam świetnie przygotowana na egzamin przez pana Jacka,który był bardzo sympatyczny, cierpliwy oraz umie wszystko ze zrozumieniem przekazać kursantowi. Egzamin teoretyczny zdany za pierwszym, praktyczny za drugim razem.Pozdrowienia dla wykładowcy
 • Barbara Fuchs
  Całęj kadrze ośrodka przede wszystkim bardzo dziękuje! :) A wszytskim innym bardzo bardzo polecam! zajęcia z teori pomogly zdać mi egzamin za pierwszym razem. Co do jazd? Mimo, że byłam trudną kursantką ( zgubiłam Elkę :D) kadra całym zaangazowaniem i profesjonalnym podejściem nauczyli a przede wszytstkim zarazili uwielbieniem do jazdy :)) Podsumowując - teoria za 1 razem, praktyka za 2 Dziękuje panu Jackowi i pani Gosi :)
 • Klaudia Ćwielong
  Serdecznie polecam ten ośrodek. Prawko zdałam za drugim razem :D Bardzo dziękuję p. Gosi za przygotowanie do jazd :) Pozdrawiam
 • Sylwia Nowak
  Gorąco polecam ośrodek szkoleniowy FENIX,który wyróżnia się profesjonalizmem zarówno w nauczaniu teorii jak i praktyki. Profesjonalne podejście do kursanta oraz zaangażowanie instruktorów na najwyższym poziomie! Bardzo sympatyczna atmosfera i wzorowe przygotowanie do egzaminu państwowego, który zdałam za pierwszym razem jako jedyna z całej grupy. Jeszcze raz gorąco polecam i dziękuję za przygotowanie Panu Surowcowi z teorii i Pani Gosi z jazd.Gorąco Pozdrawiam
 • Jessica Pieczyk
  Teoria i praktyka prowadzone w bardzo miłej atmosferze. Podziwiam Panią Gosię za super cierpliwość, no i oczywiście świetne przygotowanie. Pozdrawiam i polecam w 100% :)
 • Katarzyna Pawlinka
  Egzamin zdany. Super instruktorzy. Polecam ośrodek ,, Fenix ". Pozdrawiam ( :
 • Adrian Świętochłowice
  Bardzo polecam OŚK FENIX. Egzamin zdany za pierwszym. Pozdrowienia dla Pani Gosi i Pana Jacka! Świetne przygotowanie i miła atmosfera ;]
 • Mariusz Tarnowskie Góry
  Polecam wszystkim ośrodek fenix.Pozdrowienia dla Pani Ani
 • Kamil z Łagiewnik
  Polecam Ośrodek FENIX. Teoria i praktyka zdana za pierwszym razem !! Pozdrowienia dla Pani Gosi i Pana Jacka :)
 • Krzyś z Bytomia
  Ośrodek FENIX pełen profesjonalizm, teoria spokojnie i łagodnie przyswajana, jazdy z Panią Gosią są w super atmosferze a przede wszystkim z nieziemską cierpliwością :))) POLECAM W 200% a wiem co mówię :))) FENIX tylko FENIX i oczywiście Pani Gosia a prawko już masz w ręce :)))))
 • Sandra z Łagiewnik
  Polecam ośrodek szkoleniowy FENIX , który wyróżnia się profesjonalizmem zarówno w nauczaniu teorii jak i praktyki. Profesjonalne podejście do kursanta oraz zaangażowanie instruktorów na najwyższym poziomie! Bardzo sympatyczna atmosfera i wzorowe przygotowanie do egzaminu państwowego, który zdałam za pierwszym razem jako jedyna z całej grupy. Jeszcze raz gorąco polecam i dziękuję za przygotowanie zarówno Panu Jackowi i oczywiście Pani Gosi :-) :-) ;-)
 • Klaudia Świętochłowice
  Serdecznie polecam ośrodek atmosfera przesympatyczna, jazdy miałam z Panem S.Surowiec podziwiam za cierpliwość i technikę nauczania;)
 • Angela z Chorzowa
  Serdecznie polecam tę szkołę, mili ludzie, przyjemna atmosfera, dobrzy instruktorzy, czyli wszystko czego trzeba aby być solidnie przygotowanym do egzaminu :). Mnie uczyła Pani Gosia.Jeszcze raz polecam
 • Tomek z Łagiewnik
  Polecam ten ośrodek teoria bardzo ciekawa wykładał Pan Surowiec.Jazdy mnie uczył Pan Jacek.Polecam serdecznie zdałem za 1 razem
 • Gosia
  POLECAM!!! Kurs robiłam gdzie indziej, ale jazdy doszkalające miałam z Panią Gosią i gdyby nie ona, to nigdy bym nie zdała :) Przemiła osoba, z ogromną dawką cierpliwości i przede wszystkim z profesjonalnym podejściem do kursanta. Bardzo miło wspominam, choć godzin było niewiele ;)
 • Piotr Wrona
  Fajny ośrodek ,Polecam i Pozdrawiam :)
 • Patrycja Słabkowska
  Bardzo przyjazny i wesoły ośrodek ;) zarówno teoria jak i praktyka bezstresowa z dużą przyjemnością ;) Zawsze witani uśmiechem i cukierkami ;p egzamin zaliczony za 1 razem, bardzo polecam i pozdrawiam cały Fenix ;)
 • Kamil Kalisz
  Super ośrodek. Polecam. Teoria za pierwszym praktyka za 2 :D Jazdy z panem Jackiem bardzo pozytywne :)
 • Ewa Ciszewska
  Super ośrodek.Uczyła mnie Pani Gosia.Polecam wszystkim znajomym.Prawo jazdy zdane ha ha
 • Sandra Bujoczek
  Polecam ośrodek Fenix. Dużo cierpliwości i wiary w swoich kursantów. Szczególne podziękowania dla Pani Gosi. Jazdy z nią to sama przyjemność.
 • Alicja Maciejewska
  Polecam ośrodek fenix.Teoria prowadzona przez Pana Surowca łatwa do zapamiętania a jazdy z Panią Gosią to sama przyjemność.W końcu zdane.Teoria za 2 razem ,a praktyczny za 1 razemmmm
 • Sonia O.
  Bardzo profesjonalna szkoła. Na zajęcia z teorii zawsze ktoś po mnie przyjechał, a po odwiózł do domu. Jazda pod czujnym okiem Pani Gosi, to sama przyjemność! Jest bardzo cierpliwa, wyrozumiała i zawsze uśmiechnięta. Pan Jacek daje cenne wskazówki odnośnie jazdy z egzaminatorem (warto wziąć je sobie do serca). W dniu egzaminu instruktorzy dodają otuchy - oboje się interesowali jak mi poszło. Z Panią Gosią ciągle jestem w kontakcie. Pomogła naprawić mi auto ;) POLECAM każdemu szkołę FENIX!!! Super atmosfera, która w niej panuje sprawia, że nauka jest szybciej i lepiej przyswajalna!!
 • Barbara Pieńczak
  POLECAM OSK FENIX teoria oraz praktyka zdana za pierwszym razem. Dziękuję Pani Małgosi za cenne rady i cierpliwość (JEST NAJLEPSZA) oraz Panu Jackowi i Panu Stasiowi za dowożenie oraz wykłady na których żadne pytanie nie pozostało bez odpowiedzi. Kurs w tym ośrodku to czysta przyjemność :-)
 • Agnieszka Gondek
  Witam Gorąco polecam ten ośrodek FENIX!! Znakomicie przygotowują do egzaminu Pan Jacek Lisowicz NAJLEPSZY INSTRUKTOR Dzięki Panu zdałam za pierwszym razem..! :)
 • Agnieszka Zakrzewska
  GORĄCO POLECAM OŚRODEK F E N I X !! Teoria w wydaniu Pana STASIA SUROWCA jest prosta, łatwa i przyjemna natomiast dla Pana JACKA LISOWICZA medal za cierpliwość w czasie nauki jazdy. Obaj Panowie doskonale przygotowują do egzaminów co daje znakomite efekty. Teoria zdana za drugim razem,a praktyka za pierwszym :-)
 • Dominika Trzeja
  Polecam ośrodek Fenix. Teoria i praktyka zdana za pierwszym. Jak najbardziej polecam. Pozdrowienia dla Pani Gosi która mnie uczyła :)
 • Natalia z świętochłowic
  dzisiaj udało się zdać w końcu te prawo jazdy.Dziękuje mojemu instruktorowi Panu STASIOWI SUROWCOWI CO MNIE UCZYŁ.Super ośrodek.polecam wszystkim wykłady też były bardzo ciekawe.Jeszcze raz bardzo dziękuje za takie podejście do mnie :-)
 • Dawid - Świętochłowice
  Bardzo polecam ośrodek szkolenia kierowców Fenix!! Świetnie I w jasny sposób prowadzone wykłady, z których można było wynieść bardzo wiele a dowodem na to, może być zdany Test Państwowy Teoretyczny za pierwszym razem! Jazdy prowadzone w miłej atmosferze z Panem Jackiem, na których przekazane są najważniejsze podstawy praktyczne, to również mogę potwierdzić zdaniem Testu Praktycznego za drugim razem. Pokazuje to, że pracownicy Fenixa skupiają się 100% na kursantach. BARDZO POLECAM!!
 • Mariusz Chorzowa
  Dziękuje Pani Ani za cenne wskazówki co prawda na kurs chodziłem do innego ośrodka ale u Pani Ani brałem godziny dodatkowe i bardzo to mi pomogło.Polecam ten ośrodek gdzie Pracuje Pani Ania
 • Marta z Łagiewnik
  super ośrodek !!!!!!Polecam wszystkim znajomym bo mi tez poleciła moja znajoma.Uczyła mnie Gosia 100%%% polecam FENIX BYTOM FABRYCZNA 10
 • Natalia z Chorzowa
  Jeśli zastanawiacie się Państwo nad wyborem szkoły nauki jazdy-to zapewniam w 100%, że trafiliście Państwo na odpowiednią SZKOŁĘ... Polecam z całą odpowiedzialnością... Doskonała kadra, pomocna w każdej chwili, bezstresowa nauka... co tu dużo mówić pełen profesjonalizm!!! Jeśli szukacie dobrej szkoły, to trafiliście doskonale!!! POLECAM!!! Dziękuję za wszystko szczególnie Pani Gosi i Panu Jackowi oraz Panu Jerzemu Słodkiemu za wykłady.Jeszcze raz pozdrawiam wszystkich z osk FENIX
 • Wera zŁagiewnik
  Podziękowania dla Stasia Surowca,który mnie uczył.Super atmosfera.Poleca ośrodek FENIX gdzie pracuje ten instruktor.Oraz podziękowania dla wszystkich pracowników osk fenix.Dzisiaj prawo jazdy zdałam
 • Angelika Rymut
  Jestem bardzo wdzięczna za wszystko bo dzięki cierpliwości i jazdą z Panem Jackiem w końcu zdałam prawo jazdy . Polecam wszystkim Ośrodek Fenix ponieważ dobrze tam jest prowadzona zarówno teoria jak i jazdy . Pracują tam ludzie doświadczeni ,którzy dobrze przekazują wiedzę i dzięki nim nie trzeba się martwić ,ze na egzaminie coś pójdzie nie tak. Dziękuje bardzo ;)
 • Roksana
  Dziękuje Pani Gosi i Panu Jackowi za dobre przygotowanie mnie do Egzaminu. Zdałam za 2 razem. Polecam ten ośrodek każdemu ! Z góry bardzo dziękuje za naukę pozdrawiam i zapraszam do zapisów osk fenix bytom -Łagiewniki
 • Magda
  Dziękuje Panie Jurku za super wykłady i wiedzę jaką mi Pan przekazał .Teoria zdana za pierwszym razem.Dziękuje Pani Gosi i Panu Jackowi za naukę praktyczną.Egzamin zdałam za drugim razem .Pozdrawiam całą ekipę z Fenixa
 • Kamil z Łagiewnik
  Witam :-) dzisiaj prawo jazdy zdane za drugim razem.Bardzo polecam ośrodek FENIX.Opłaca się zapłacić więcej ale być zadowolonym tak było w moim przypadku.Jeszcze raz dziękuje przede wszystkim Pani Gosi
 • Agnieszka z Chorzowa
  Ośrodek nauki jazdy FENIX mogę polecić z czystym sumieniem. Zarówno zajęcia teoretyczne z Panem Jerzym Słodkim jak i praktyczne gdzie uczyła mnie Pani Gosia przeprowadzone były naprawdę profesjonalnie. Dzięki wykładom teoria nie jest "wykuta", ale przyswojona ze zrozumieniem. Jazdy to prawdziwa nauka trudnych manewrów i zachowania na drodze w różnych sytuacjach. W efekcie egzamin teoretyczny i praktyczny zdany za pierwszym razem! Jeszcze raz serdecznie dziękuję i pozdrawiam.
 • Kinga ze Świętochłowic
  Super ośrodek.Polecam
 • Angela z Tarnowskie Góry
  Dziękuję bardzo za przygotowanie do egzaminu. Oba zdane za pierwszym razem. Większość jazd miałam z Panią Gosią, ale również z Panem Jackiem miałam jazdy. Bardzo miła atmosfera i warta polecenia szkoła. :) Pozdrowienia dla Pana Słodkiego
 • Ania z Katowic
  Dziękuje Panu Stasiowi Surowcowi za wskazówki i cenne uwagi.Egzamin w końcu zdany za trzecim razem.Pozdrowienia dla wszystkich pracowników Fenixa.Jeszcze raz za wszystko dziękuje
 • Łukasz Z. z Łagiewnik
  Egzamin wczoraj zdany za czwartym razem po dodatkowych jazdach z Panią Anią.Uczyłem się w innym ośrodku.Polecam ośrodek Fenix tam gdzie uczy Pani Ania.Dziękuje za cenne uwagi gorąco pozdrawiam.Łukasz
 • Nadia
  Gorąco polecam ośrodek szkolenia kierowców FENIX ! Dziś zdałam egzamin, co prawda nie za pierwszym podejściem ale za piątym, jednak kurs kończyłam w innym miejscu, a u pana Jacka miałam dodatkowe lekcje nauki jazdy. Gdybym odbywała kurs w Fenix , to z całą pewnością prawo jazdy miałabym już dawno w kieszeni. Jazdy z panem Jackiem i Panią Gosią były prawdziwą przyjemnością i z całą pewnością będzie mi ich brakować. Jeździłam także z panem Stasiem, którego również Państwu polecam. Obaj Panowie i oczywiście Pani Gosia cechują się wyrozumiałością i anielskim spokojem. O Panu Jacku mogę napisać nieco więcej, gdyż spędziliśmy na drodze więcej czasu. Jest profesjonalnym i zarazem wymagającym instruktorem. Jestem Mu wdzięczna za każdą, nawet najmniejszą uwagę, gdyż wiele mnie one nauczyły. Jeszcze raz gorąco polecam i dziękuję za zdobytą wiedzę oraz umiejętności. Serdecznie pozdrawiam całe grono Fenixa.Będe polecać tych instruktorów moim znajomym
 • Justyna B.
  Dziękuję bardzo Panie Małgorzacie za cierpliwość i wspaniałe podejście. Super atmosfera i miłe warunki jazdy. Warto polecać Was :-)
 • Natalia z Łagiewnik
  Chciałam szczerze i z czystym sumieniem polecić szkołę FENIX, dzięki której w końcu zdałam egzamin państwowy na kategorie B. Instruktorzy w bardzo przystępny i łatwy sposób przekazują wiedzę teoretyczną i praktyczną. Serdecznie dziękuję Panu Jackowi Lisowiczowi za jego profesjonalizm, ciężką pracę i wyjątkową cierpliwość. Panu Jerzemu Słodkiemu dziękuje za wyjątkowe przystępne przekazanie wiedzy teoretycznej na kursie. Pozdrawiam serdecznie
 • Kamil z Łagiewnik
  Bardzo polecam tę szkołę. Instruktorzy wykazują się ogromnym profesjonalizmem, a zarazem prowadzą zajęcia w bardzo przyjemnej atmosferze. Wiedza zdobyta na wykładach jak i podczas jazd przyczyniła się do zdania egzaminu państwowego za pierwszym podejściem. Jeszcze raz gorąco polecam! :)
 • Ewa z Chorzowa
  Panie Jacku w końcu prawo jazdy zdane.Pozdrawiam i dziękuje za wszystko.Polecam ośrodek Fenix ul.Fabryczna 10 Bytom.Pozdrowienia dla Pana Jerzego.Przyjadę kiedyś na kawkę pochwalić się !!!!!
 • Oliwia z Łagiewnik
  Polecam z całego serca ośrodek Fenix i Panią instruktor Gosię.Prawo jazdy już mam w ręku.Dziękuje za wszystko.
 • Michał z Łagiewnik
  Super ośrodek.Polecam Panią Anie,która mnie uczyła.Zdałem za pierwszym razem i teorię i praktykę nie jest tak strasznie na egzaminie jak to koledzy mi opisywali.Jeszcze raz polecam ten ośrodek .Pozdrowienia dla Pana Jerzego Słodkiego
 • TERESA
  Pani Gosiu dziękuje za wszystko.Melduje,że cel osiągnięty.Pozdrawiam będę dzwonić jeszcze do Pani.Ośrodek FENIX polecam wszystkim.
 • Eugenia z Chorzowa
  Mnie uczyła Pani Ania.Egzamin zdany za pierwszym razem-dziękuje.wszystkim moim znajomym będę Panią polecać.pozdrawiam
 • Mirella
  Najlepszy instruktor nauki jazdy : Stanisław Surowiec !!! Uczyłam się w innym ośrodku nauki jazdy, a wystarczyły zaledwie cztery dodatkowe godziny z Panem Stanisławem i egzamin zdany!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 • Natalia z Łagiewnik
  Bardzo dobry ośrodek. Pan Jacek i Pani Gosia bardzo fajni instruktorzy ! Prawko zdane za pierwszym razem. Jeszcze raz wielkie dzięki ;)
 • Ania z Łagiewnik
  Polecam ten ośrodek.Uczyła mnie Pani Gosia.Prawo jazdy zdane.Jeszcze raz wielkie dzięki za przekazaną wiedzę,cierpliwość i motywacje
 • Dominik z Chorzowa
  Jeździłem z Panią Anią.Teoria zdana za trzecim razem,a egzamin praktyczny za pierwszym.Polecam tą Panią na jazdy chodziłem z samą przyjemnością
 • Agata z Łagiewnik
  Wczoraj w końcu egzamin zdany.Podziękowania dla mojego instruktora Pana Jacka z którym jeździłam od początku do końca.Zdałam w końcu za czwartym razem.Dziękuje jeszcze raz za naukę,wsparcie i motywacje aby się nie poddawać bo wiary czasem już mi brakowało.Polecam tą szkołę.Jeszcze raz wielkie dzięki.Uwaga będę trąbić jak będę Pana widzieć.
 • Mariusz z Łagiewnik
  Zgadzam się z opinią Pani Magdy Wiewiórki o Pani instruktor Gosi.Mnie też uczyła ta Pani ja jednak zdałem teorię za drugim razem,a jazdy za pierwszym.Polecam ten ośrodek.Ta Pani przyjeżdżała punktualnie i nie skraca jazd faktycznie 60 minut.I miałem 60 minut jazd,a nie gadania tak jak jest gdzieś indziej
 • Magda Wiewiórka
  Dziękuje Pani Gosi za cierpliwość i motywacje mnie do nie poddawania się.W końcu prawo jazdy mam.Zdałam za 5 razem.Pozdrawiam i każdemu polecam ośrodek Fenix
 • Wojtek
  Ośrodek nauki jazdy FENIX mogę polecić z czystym sumieniem. Zarówno zajęcia teoretyczne jak i praktyczne przeprowadzone były naprawdę profesjonalnie.Wykłady miałem z Panem Słodkim ,a praktykę z Panią Gosią. Dzięki wykładom teoria nie jest "wykuta", ale przyswojona ze zrozumieniem. Jazdy to prawdziwa nauka trudnych manewrów i zachowania na drodze w różnych sytuacjach. W efekcie egzamin teoretyczny i praktyczny zdany za pierwszym razem! Jeszcze raz serdecznie dziękuję i pozdrawiam.
 • Mariusz
  Dziękuje bardzo Panu Mietkowi za cenne uwagi i naukę praktyczną na kursie prawa jazdy.W końcu zdane.Teoria za 2 razem,a praktyczny za 3 razem.
 • Agnieszka z łagiewnik
  ZAWSZE I WSZĘDZIE FENIX NAJLEPSZY BĘDZIE.POZDRAWIAM WSZYSTKICH Z FENIXAUCZYŁ MNIE PAN SUROWIEC STANISŁAW.NAJLEPSZY Z NAJLEPSZYCH INSTRUKTORÓW
 • Mariusz z Łagiewnik
  Prawo jazdy zdane!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!najlepsza szkoła w całej okolicy !!!!!! polecam każdemu niezdecydowanemu - wykłady prowadzone bardzo ciekawie a jazdy z Panem Jackiem to już sama przyjemność. Gdybym miał wybierać 2 raz to tylko F E N I X UL.FABRYCZNA 10 ! polecam i pozdrawiam całą ekipę FENIXA NA CZELE Z PANEM JERZYM SŁODKIM
 • Mirek Kańczuga z Łagiewnik
  Uczył mnie Pan Jacek Lisowicz.Instruktor bardzo wymagający ale się przydała taka nauka jazdy.Zdałem za pierwszym razem.Polecam wszystkim ośrodek Fenix i instruktora Pana Jacka.
 • Nina Walczak z Radzionkowa
  zdałam za pierwszym razem.Uczyła mnie Pani Ania Gugała.Pani Aniu dziękuje za naukę.Mają do Pani dzwonić moi znajomi.Pozwoliłam sobie podać numer telefonu od Pani.Polecem ośrodek Fenix gdzie pracuje Pani Ania Gugała
 • Natalia Obrębska z Chorzowa
  Mnie uczył Pan Stanisław Surowiec.Będę zawsze twierdzić,że od Pana Stanisława nie ma lepszego instruktora.Ten Pan to ma wiedzę i umie ją przekazać.Jest najlepszy Jak jazdy to tylko z Panem Stasiem.Pozdrowienia również dla Pana Jerzego.Panie Stasiu samochodem już kieruje dwa lata i bez kolizji.Mam wpojone Pana wskazówki.Myślenie,przewidywanie itd.Wcześniej takiej fajnej strony ośrodek Fenix nie miał.
 • Iza z Bytomia
  Mnie uczyła Pani Ania po długiej przerwie w końcu odebrałam prawo jazdy.Pani ANIU dziękuje za wszystko będę wszystkim moim znajomym podawać do Pani numer telefonu.Polecam ośrodek FENIX tam uczy Pani Ania Gugała.Przesyłam całuski
 • Ola Domagała z Łagiewnik
  Całkowicie się zgadzam z opinią Pani Ewy na temat Pani instruktor Gosi ja też jeździłam z Panem z innego ośrodka na kursie i tak samo ten Pan skracał mi jazdy i się spóźniał.Pani Gosia jeździła ze mną równo 60 minut .Polecam wszystkim ośrodek Fenix gdzie pracuje Pani Gosia.Egzamin zdałam za pierwszym razem ale brałam godziny dodatkowe u Pani Gosi
 • Ewa Chrzanowska z łagiewnik
  Jeździłam z Panią Gosią wcześniej jazdy miałam z Panem z innego ośrodka.Nie ma co komentować nawet.Z całego serca polecam Panią Gosie nie skróca jazd i przyjeżdża punktualnie.Egzamin zdany za drugim razem.Polecam podaje telefon do Pani Gosi 601999741.Dzwonić wcześniej bo ta Pani ma bardzo dużo kursantów
 • Agnieszka Stasikowska z Łagiewnik
  Mnie uczyła Pani Gosia.Dziękuje za wszystkie wskazówki.Jazda z tą Panią sama przyjemność ,bezstresowo.Zdałam za pierwszym razem.Polecam ośrodek fenix.Podaje telefon do Pani Gosi 601-999-741.Toyota Taka sama jak na egzaminie.
 • Marek wojnar z Zabrza
  Na kurs chodziłem do innego ośrodka w Zabrzu gdzie mieszkam.Na dodatkowe godziny jeździłem do Bytomia do Pana Stanisława Surowca.Pana Surowca polecił mi mój znajomy.Telefon jest podany na stronie osk fenix ale podaje 603 610 496 Najlepszy instruktor.Polecam.
 • Agnieszka Pogorzelska z Chorzowa
  Dzisiaj w końcu zdany egzamin za pierwszym razem teoria,a praktyczny za drugim razem.Uczyła mnie Pani ANIA GUGAŁA super instruktorka.Do tej Pani telefon 503 127 071 podaje wszystkim moim znajomym.Polecam wszystkim ta Pani uczy w ośrodku FENIX.Pozdrowienia dla Pana Jerzego Słodkiego.
 • Katarzyna Stasikowska
  całkowicie się zgadzam z opinią Pani Basi o Panu Jacku mnie też uczył Pan Jacek.Wiedzę ma ogromną.Jak szłam na egzamin to wszystko tak było jak mówił Pan Jacek.Egzamin zdany. POLECAM OŚRODEK FENIX UL.FABRYCZNA 10
 • Basia Król z Łagiewnik
  Polecam ośrodek Fenix,a mnie uczył Pan Jacek Lisowicz.Wymagający instruktor ale zdałam za pierwszym razem.Dziękuje Panie Jacku za cenne wskazówki
 • Ewelina z Świętochłowic
  Polecam ośrodek FENIX wszystkim moim znajomym uczy tam Pani Ania Gugała z tą Panią miałam jazdy.Super atmosfera na całym kursie .Zdałam za pierwszym razem.Polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 • Jacek z Dąbrowy Górniczej
  Dziękuje bardzo Panu Surowcowi za cenne wskazówki.W końcu cel osiągnięty i egzamin zdany.Dziękuje jeszcze raz Panie Stasiu.
 • Krzysiek z Radzionkowa
  Ośrodek godny polecenia wszystko jest tak jak pisze na internecie faktycznie na zajęcia z teorii byłem przywożony i po zajęciach odwożony do Radzionkowa.Nadmieniam,że ośrodek mieści się w Bytomiu-Łagiewnikach,a pod nosem miałem inne ośrodki ale wybrałem ten bo znajomi mi go polecali.Jazdy miałem z Panią Anią.Zdałem.Dziękuje Pani Aniu.
 • KLAUDIA z Łagiewnik
  Nie ma co się wiele rozpisywać wszystko zdane za pierwszym razem.Jazdy miałam z Panią Gosią.Jak jeszcze raz bym miała wybierać szkołę nauki jazdy to tylko F E N I X.Pozdrawiam wszystkich z Fenixa i dziękuje za cenne wskazówki
 • Daria
  Dzisiaj sukces wielki zdany egzamin w wielkim wordzie na prawo jazdy.Dużo nerwów mnie to kosztowało przyjemność to była na kursie gdzie jeżdziłam z Panią Gosią-polecam wszystkim niezdecydowanym.Natomiast egzamin to jeden wielki stres.Polecam ośrodek Fenix.Pozdrowienia dla Pana Jerzego za wykłady z teorii i wsparcie
 • Dawid Woszczyk
  Całe prawko za pierwszym razem. Gorąco polecam!!!
 • Angelika Nawrat
  SUPER OŚRODEK JEŹDZIŁAM Z PANIĄ ANIĄ.JAK BYM MIAŁA IŚĆ JESZCZE RAZ NA KURS TO TYLKO DO FENIXA.ZAJĘCIA TEŻ CIEKAWE.DZIĘKUJE BARDZO ZA WSZYSTKO PANI ANIU JESZCZE RAZ NA FORUM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 • Adam
  Jestem bardzo zadowolony wszystko zdane za 1 razem. Jazdy miałem z Panią Gosią i Panem Jackiem. Pozdrawiam i Polecam osrodek F E N I X
 • Daria
  Ogółem jeździłam z 6 instruktorami z różnych szkół, ale to właśnie Pan Stanisław Surowiec okazał się tym najwspanialszym nauczycielem. Wczoraj właśnie zdałam egzamin (za 4 podejściem) i naprawdę wiem, co mówię Z CAŁEGO SERCA POLEGAM PANA STASIA!!!
 • patrycja będkowska
  jestem bardzo zadowolona z kursu i z jazd z panią Gosią,prawo jazdy zdałam za trzecim razem.polecam ośrodek fenix
 • Radosław Cyganek
  Chciałbym bardzo serdecznie podziękować Panu Stanisławowi Surowcowi za przygotowanie mnie do 4 podejścia na egzamin , praktyczny, jak się okazało zakończony oceną pozytywną. Wyjeździłem zaledwie 4 godz. a się dowiedziałem się więcej niż dotychczas. Atmosfera podczas jazdy znakomita pełen luzik i o to chodzi :). Serdecznie Pana pozdrawiam :)
 • Grzegorz Kaczmarek
  Zdane za 1 razem ! Super ośrodek na Łagiewnikach Klimat na teorii super Instruktor p. Stasiu pokazał wszystko co mogę mieć na egzaminie i tak też było :) Przygotowali mnie Jerzy Słodki Stanisław Surowiec Lepszych nie ma :D Pozdrawiam :)
 • Tomek z Radzionkowa
  Witam serdecznie szczególne podziękowania dlaJACKA LISOWICZA i Pani GOSI za cierpliwość, opanowanie,dokładność w przekazywaniu wiedzy jaką posiadają na kursantów.Dziękuję za miłą atmosferę i spokój jaki panował w czasie kursu.Polecam szkołę F E N I X
 • Aneta z Rudy Śląskiej
  Ja bardzo chciałam polecić P. Stanisława Surowca, bardzo dobrze potrafi nauczyć, na dodatek na jazdach panuję zawsze miła atmosfera.
 • Nina z Czeladzi
  Polecam wszystkim moim znajomym ten ośrodek a a jazdy miałam z Panią Gosią i Panem Jackiem.Osoby na odpowiednim miejscu.
 • Sylwia z Bytom- Łagiewniki
  Serdecznie polecam szkołę jazdy FENIX W Bytomiu. "Normalne" podejście do kursanta. Jazdy szczególnie z PANEM J A C K I E M były bardzo dobrym przygotowaniem do egzaminu. Dodam że bezproblemowy kontakt, umawianie się, spokojna a zarazem wesoła atmosfera podczas jazd były na porządku dziennym :) Więc bardzo polecam.Zdałam za drugim razem
 • Bogdan z Chorzowa
  serdeczne podziękowanie dla Pana JACKA jak i dla Pana STANISŁAWA za profesjonalizm za cenne rady i miłą atmosferę na jazdach zdałem za pierwszym razem i polecam każdemu kto jeszcze nie ma prawo jazdy by wybrał tą szkołę bo warto.IDZCIE DO FENIXA Serdecznie pozdrawiam.
 • Radek z Radzionkowa
  Jazdy miałem z Panem Stanisławem Surowcem nic dodać ani ująć.jestem bardzo zadowolony.Zdałem za pierwszym razem egzamin praktyczny teorię za drugim ale na tych nowych zasadach
 • Agnieszka z Chorzowa
  Dziękuje bardzo:) zdane za 1 PIERWSZYM razem nie mając pojęcia o aucie wszytko Pani G O S I A mnie nauczyła, teoria szybko i na temat po prostu FENIX !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! POLECAM! :)
 • Beata z Bytomia
  Witam serdecznie szczególne podziękowania dla Jacka Lisowicza za cierpliwość, opanowanie,dokładność w przekazywaniu wiedzy jaką posiada na kursantów.Dziękuję za miłą atmosferę i spokój jaki panował w czasie kursu.Polecam szkołę FENIX
 • Agnieszka z Lagiewnik
  Witam i z calego serca polecam osrodek fenix. Nowe testy pierwszy raz oblalam udalo sie za drugim razem. Natomiast jazdy zdalam za pierwszym razem i to zawdzieczam pani Malgosi, ktora bardziej wierzyla we mnie niz ja sama. Jeszcze raz dziekuje i pozdrawiam.
 • Edyta z Bytomia
  Szkoła godna polecenia.Na wykłady faktycznie byłam dowożona a jazdy potem odbywały się z pod domu.Uczyła mnie Pani Gosia .Pozdrawiam wszystkich
 • Katarzyna z Łagiewnik
  Polecam wszystkim ten ośrodek uczył mnie Pan Jacek i Pani Gosia.Zdałam za 2 razem.Za 1razem oblałam te testy.Pozdrowienia dla całego zespołu Fenixa
 • Zuzanna
  Tak jak zawsze byłam przekonana, że nigdy nie nauczę się prowadzić samochodu dziś zdałam egzamin do tak zwanych " 3 razy sztuka" . Jazdy z panią Gosią oraz panem Jackiem były przyjemnością, a co najważniejsze motywowały do ciężkiej pracy. Za co im bardzo serdecznie dziękuje:)
 • Katarzyna
  polecam ośrodek szkoleniowy Fenix, jeździłam z Panią Małgosią, wszystkim polecam świetna babka :)
 • Roksana z Świętochłowic
  POLECAM WSZYSTKIM PANIĄ INSTRUKTOR MAŁGORZATA BORYCA-LISOWICZ.WCZEŚNIEJ Z KIEROWANIEM SAMOCHODEM NIC NIE MIAŁAM WSPÓLNEGO.TA PANI NAUCZYŁA MNIE WSZYSTKIEGO OD PODSTAW.ZDAŁAM ZA PIERWSZYM RAZEM.I POZDRAWIAM PANA JERZEGO Z WYKŁADÓW.
 • EWA OSTOJSKA
  mnie uczyła pani Gosia.Zdałam za drugim razem.Na kurs chodziłam do innego ośrodka.Pani Gosia przez parę godzin nauczyła i pokazała mi więcej niż w tamtym ośrodku przez 30 godzin.
 • Mariola z Dobieszowic
  Jazdy miałam z Panem Henrykiem Skrzypulcem.Fajne jaja były na tej nauce jazdy.Tej przygody to nie zapomnę.Panie Heńku pozdrowienia Panu śle.Pa
 • Marzena z Wojkowic
  Jeździłam z Panem Mietkiem Milewskim uczył mnie na kategorię A i B.Instruktor godny polecenia.Nic nie pomaga trzeba zęby zaciskać i samemu dawać radę.Przy takiej nauce-egzamin na auto i na motor zdany za pierwszym razem.
 • Marzena Domagała
  Całkowicie się zgadzam z wcześniejszą wypowiedzią o Pani Gosi super instruktorka.Też polecam.Zdałam za pierwszym razem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 • Dagmara z Świętochłowic
  Jazdy miałam z Panią Gosią.Naprawdę ta Pani ma podejście do swojej pracy znakomite.Robi po prostu coś co bardzo lubi.Nauka bez stresu tą Panią poleciłam moim trzem koleżankom.Oczywiście wszystkie były bardzo zadowolone.Polecam
 • Paweł Chwastek
  Ośrodek Godny Polecenia teoria u Pana słodkiego bez nudów usnąć się nie da,a na marginesie telewizor za głośny miał dźwięk z tymi wykładami.Z jazd jestem bardzo zadowolony miałem jazdy pierw z Panem Jackiem,a potem z Panią Gosią.Pozdrowienia dla całego fenixa
 • Marta z Chorzowa
  Jeszcze raz wielkie dzięki dla Pana instruktora Stanisława Surowca jest Pan Wielki dzięki Panu wiedzy,którą był Pan wstanie tak profesjonalnie mi ją przekazać zdałam za pierwszym razem.Dziękuje jeszcze raz i pozdrowienia również śle dla Pana Słodkiego.
 • Beata z Łagiewnik
  Polecam wszystkim ten ośrodek moim znajomym.Mnie uczyła Pani Małgosia.Nauka u tej Pani przebiega całkowicie bezstresowo.Warto zapisać się w ośrodku Fenix
 • Sabina z Piekary Śląskie
  Miło spędzony cały kurs prawa jazdy na motor.Mnie uczył instruktor Milewski.Polecam
 • Karolina z Tarnowskie Góry
  NA JAZDY CHODZIŁAM Z SAMĄ PRZYJEMNOŚCIĄ.UCZYŁA MNIE PANI MAŁGOSIA.DZIĘKUJE ZA CIERPLIWOŚĆ I CAŁE SERCE WŁOŻONE W MOJĄ NAUKĘ.WSZYSTKIM ZNAJOMYCH PANIĄ POLECAM Z CAŁEGO SERCA.POZDRAWIAM
 • Dagmara z Radzionkowa
  POLECAM WSZYSTKIM OSK FENIX ,a szczególnie Pana Stanisława SUROWCA jazdy z tym Panem to przyjemność.Warto naprawdę bez stresu.ZDAŁAM ZA PIERWSZYM RAZEM.MA PAN ODE MNIE WIELKIEGO BUZIAKA.POZDRAWIAM
 • Ania z Bytomia
  Zgadzam się całkowicie z opinią o Pani Ani.też mnie dawniej uczyła.Ale teraz widzę,że Fenix ma nową stronę i dodaje opinie tam nie było takiej opcji.Pozdrowienia dla Ani od Ani z przedszkola.
 • AGNIESZKA ZDRZAŁKA
  POLECAM WSZYSTKIM OŚRODEK FENIX MNIE UCZYŁA PANI ANIA.SUPER INSTRUKTOR.ZDAŁAM ZA DRUGIM RAZEM NA PIERWSZYM EGZAMINIE NERWY MNIE PRZEROSŁY.POLECAM WSZYSTKIM PANIĄ ANIE.
 • mietek p
  Polecam bardzo osrodek szkolenia kierowców FENIX za profesjonalizm za elastyczność godzin pracy za bez błędne przygotowanie do egzaminów na prawo jazdy za uprzejmość instruktorów nauki jazdy za cierpliwość i wyrozumiałość za dobrze przygotowane i prowadzone wykłady TAAAK trzymać !!
 • wojtek koperwas
  Ja jeździłem z Panem STANISŁAWEM SUROWCEM tego Pana mogę wszystkim polecić.Pracuje w ośrodku FENIX.
 • WOJTEK NOCOŃ
  Polecam wszystkim Panią Anie
 • KLAUDIA DANIELCZYL
  POLECAM WSZYSTKIM SUPER OŚRODEK F E N I X JA DO TEGO OŚRODKA TRAFIŁAM Z POLECENIA JAZDY MIAŁAM Z PANIĄ GOSIĄ i ANIĄ .POLECAM WSZYSTKIM TEN OŚRODEK ZOBACZCIE NA UKOCHANYM FACEBOOKU.ZA KURS PŁACIŁAM ZE WSZYSTKIM 1350 ZŁ.U NICH JAKOŚĆ JEST NA BARDZO WYSOKIM POZIOMIE.POZDROWIENIA DLA UROCZEGO PANA SŁODKIEGO
 • Tomek
  Dzięki Panie Jacku za przygotowanie do egzaminu.Zdałem za pierwszym razem . Wszystkim gorąco polecam ośrodek FENIX
 • Daria Bil
  SERDECZNE PODZIĘKOWANIA DLA UROCZEJ MAŁGOSI ZA WYTRWAŁOŚĆ I UPÓR JAKI WKŁADAŁA W MOJA NAUKĘ JAZDY .BYŁO WARTO PRAWO JAZDY ZDANE ZA 2 RAZEM 5 MARCA A DZIŚ JUŻ JADĘ PO ODBIÓR DO URZĘDU NORMALNIE BŁYSKAWICA .PODZIĘKOWANIA TEŻ DLA PANA JACKA . POLECAM WSZYSTKIM TEN OŚRODEK SUPER ATMOSFERA I PROFESJONALIZM. POZDRAWIAM DARIA.
 • Ewa
  Jeździłam z Panią Małgosią i Panem Jackiem- własciwe osoby na właściwym miejscu - znają się na tym co robią...i niech tak zostanie- niech dalej robią to co lubią .
 • Ania
  Zdalam prawko za pierwszym razem, wszystko dzieki pani Malgosi, bardzo fajnie wszystko tlumaczy, jest mila i bardzo cierpliwa. Rowniez pan Słodki to super wykładowca :) polecam ten ośrodek!
 • Klaudia
  POLECAM OŚRODEK FENIX!!!
 • Iwona
  Pan Jacek to świetny instruktor prawo jazdy zdałam za pierwszym razem. Mają tam profesjonalne podejście. Dziękuję bardzo.
 • Jakub
  Dziękuję panu Jackowi za świetne przygotowanie do egzaminu. Zdałem za pierwszym razem. Polecam.
 • Ewielina
  Polecam instruktora pana Jacka Lisowicza osoba komunikatywna :) Doskonałe przygotowanie od strony merytorycznej i praktycznej.
 • DAMIAN
  polecam ośerodek szkolenia pozdrawiam Pana Jacka i instruktorów zdałem za pierwszym podejściem
 • jolanta LIPPIK
  POLECAM JAKO OŚERODEK SZKOLENIA NA PRAWO JAZDY WSPANIAŁA ATMOSFERA I KADRA INSTRUKTORÓW I JEŻDZE JUŻ RÓWNIERZ 2 LATA
 • Magda Całka
  Pozdrawiam Jacka i Gosię, dzięki ich cierpliwości, wiedzy i wsparciu udało mi się pokonać strach i zdać prawko, jeżdżę już ponad dwa lata - bezwypadkowo!!!
 • MIchał.G

  uczyłem się jeździć samochodem z P. Małgosią na prawdę świetna instruktorka potrafi wszystko świetnie wytłumaczyć oraz na uczuć .pozdrawiam i dziękuje za pomoc w uzyskaniu prawka

 • Adam
  Świetny ośrodek miałem przyjemność uczyć się jeździć u p.Jacka luźna atmosferka w aucie, mocna elastyczność w ustalaniu godzin jazdy. Swoje prawko zawdzięczam głownie p.Jackowi naprawdę bardzo dokładnie wszystko tłumaczy, nawet po kilka razy gdy zachodzi taka potrzeba.... Jestem bardzo zadowolony. Prywatnie też świetny facet... Pzdr.
 • JACEK
  BARDZO DOBRA SZKOŁA JAZDY. PROWADZENIE WYKŁADÓW PRZEZ PANA SŁODKIEGO TO COŚ NIESAMOWITEGO. PAN SŁODKI MÓGŁBY WYKŁADAĆ NA amerykańskim Instytucie Technologicznym w Massachusetts (Massachusetts Institute of Technology, znany także jako MIT)JAZDY MIAŁEM Z PANIĄ MAŁGOSIĄ. JESTEM BARDZO ZADOWOLONY ZDAŁEM ZA DRUGIM RAZEM.
 • ROKSANA
  POLECAM WSZYSTKIM TĄ SZKOŁĘ FENIX ISTNIEJE 23 LATA. JA MAM TYLKO 18 LAT. ZDAŁAM ZA 1 RAZEM.SUPER ZOSTAŁAM PRZYGOTOWANA I Z TEORII I PRAKTYKI.JAZDY MIAŁAM NA TAKIEJ SAMEJ TOYOCIE JAKA JEST W WORDZIE 6 BIEGOWA.WSTECZNY DAJE SIĘ TAK JAK 1 BIEG.JEŹDZIŁAM Z PANIĄ MAŁGOSIĄ I PANEM JACKIEM
 • KAROLINA
  ZAPISAŁAM SIĘ DO FENIXA FABRYCZNA 10 BO CHCIAŁAM MIEĆ JAZDY Z PANEM SUROWCEM-ZDANE OCZYWIŚCIE ZA PIERWSZYM RAZEM.POLECAM WSZYSTKIM PANA STASIA.DZIĘKUJE JESZCZE RAZ ZA CENNE UWAGI.
 • polik
  popieram opinie o panu Stasiu dusza człowik wykonuje zawód z powołania podobnie jak pan Słodki.
 • Hanka
  Dzięki wykupieniu dodatkowych godzin z panią Małgorzatą udało mi się zdać prawo jazdy! POLECAM OSK FENIX
 • Michał
  Pan Jacek to rewelacyjny instruktor, dzięki niemu zdałem prawo jazdy za pierwszym podejściem, polecam! najlepsza szkoła w Bytomiu
 • Danuta
  Egzamin zdany za „1″ podejściem. Można :) ,Polecam
 • Małgorzata
  Właśnie wróciłam z egzaminu w W.O.R.D. ZDANE! za pierwszym razem i to bezbłędnie! DZIĘKUJE PANU JACKOWI ZA POMOC
 • Ewelina K.
  Dziś zdałam egzamin na prawo jazdy kategorii B. Wszystko jest zasługą bardzo dobrego przygotowania przez instruktora:) Polecam każdemu, kto stracił wiarę w to, że może zdać. Sukces gwarantowany!
Dodaj opinię

Zapisz się na kurs

Copyright © 2013 Ośrodek szkolenia kierowców FENIX, Prawo jazdy bytom, Projekt i wykonanie: codable.pl