Prawo jazdy Bytom Fenix
Nie czekaj!
zdobądź prawo jazdy już dziś
  • OSK FENIX BYTOM
  • OSK FENIX BYTOM
  • OSK FENIX BYTOM
  • OSK FENIX BYTOM
Nie czekaj!
zdobądź prawo jazdy już dziś

Najbliższe otwarcie kurs prawa jazdy:

Zdałeś egzamin na prawo jazdy w naszym ośrodku? Pomóż zdać go innym!

Zostaw swoją opinię i ułatw innym osobom marzącym o prawie jazdy znalezienie dobrej szkoły.

czwartek, 8 styczeń, 2015

Polecam ośrodek FENIX jak najbardziej ! Prawko zdane za pierwszym razem. Pani Małgosia, która miała ze mną jazdy jest najlepszym instruktorem na świecie i polecam Ją z całego serca. Pan Jerzy z wykładów również bardzo dobry w tym co robił, teoria bardzo dobrze wytłumaczona. Przydatny był dowóz na zajęcia teoretyczne i później spowrotem do domu, oczywiście zajęcia praktyczne tez kończy się blisko domu. Z Panem Jackiem można było się dogadać zawsze i nie było żadnych problemów. Nawet często późnymi godzinami odpisywał mi na Facebooku. Jeżeli miałbym zdawać prawo jazdy jeszcze raz na pewno wybrałbym ten ośrodek :) SZCZERZE POLECAM !

czwartek, 1 styczeń, 2015

Szkolenie pod okiem Pana Surowca (2001) i egzamin zdany za pierwszym razem! Szkoła godna polecenia!

czwartek, 18 grudzień, 2014

Świetne przygotowanie teoretyczne przez Pana Stanisława Surowca oraz świetne szkolenie praktyczne ze strony Pani Gosi ! Dziękuję za cierpliwość i wyrozumiałość. Teorię zdawałam jakiś czas temu (i zdałam przy pierwszym podejściu) a dzisiaj pierwszy raz podchodziłam do części praktycznej i... też zdałam! Można... po takim szkoleniu możliwe jest zdawanie egzaminów za pierwszym razem!

wtorek, 9 grudzień, 2014

polecam ten ośrodek :) zajęcia teoretyczne oraz praktyczne są przeprowadzane profesjonalnie. Zajęcia praktyczne miałem z panem Stanisławem który świetnie przygotował mnie do egzaminu. Egzamin zdałem za pierwszym razem ( część teoretyczna oraz praktyczna). Gorąco polecam ten ośrodek ;)

poniedziałek, 24 listopad, 2014

Bardzo polecam, wszystko profesjonalnie prowadzone, miła atmosfera, a Pan Stanisław świetnie potrafił wyjaśnić tajniki jazdy. Wielkie podziękowania dla całego ośrodka

czwartek, 6 listopad, 2014

Super ośrodek.Bardzo polecam !!!

piątek, 31 październik, 2014

Profesjonalne przygotowanie i bardzo sympatyczna atmosfera ;) Polecam!

czwartek, 30 październik, 2014

Serdecznie polecam osk Fenix, wszystko odbywało się profesjonalnie i w bardzo miłej atmosferze. Dziękuję Pani Gosi i Panu Jackowi, nie tylko za naukę jazdy, ale i wsparcie psychiczne w momentach kryzysowych ;) Właściwi ludzie na właściwym miejscu. Teoria i praktyka zdane za pierwszym razem!

piątek, 24 październik, 2014

Bardzo polecam ośrodek Fenix.Zdałem za drugim razem.Podziękowania dla moich instruktorów

piątek, 17 październik, 2014

ZDAŁAM!!!!!!!!! Bardzo dziękuję za przygotowanie do egzaminu szczególnie Pani Gosi JEST NAJLEPSZA!!! Każdemu polecam OSK FENIX w 100% Pozdrawiam serdecznie :)

wtorek, 14 październik, 2014

Serdecznie polecam ośrodek FENIX Zapisałam się na kurs właśnie tutaj z powodu pana Jacka którego polecił mi mój tata :) I nie żałuję, zostałam świetnie przygotowana na egzamin przez pana Jacka,który był bardzo sympatyczny, cierpliwy oraz umie wszystko ze zrozumieniem przekazać kursantowi. Egzamin teoretyczny zdany za pierwszym, praktyczny za drugim razem.Pozdrowienia dla wykładowcy

poniedziałek, 6 październik, 2014

Całęj kadrze ośrodka przede wszystkim bardzo dziękuje! :) A wszytskim innym bardzo bardzo polecam! zajęcia z teori pomogly zdać mi egzamin za pierwszym razem. Co do jazd? Mimo, że byłam trudną kursantką ( zgubiłam Elkę :D) kadra całym zaangazowaniem i profesjonalnym podejściem nauczyli a przede wszytstkim zarazili uwielbieniem do jazdy :)) Podsumowując - teoria za 1 razem, praktyka za 2 Dziękuje panu Jackowi i pani Gosi :)

niedziela, 28 wrzesień, 2014

Serdecznie polecam ten ośrodek. Prawko zdałam za drugim razem :D Bardzo dziękuję p. Gosi za przygotowanie do jazd :) Pozdrawiam

niedziela, 21 wrzesień, 2014

Gorąco polecam ośrodek szkoleniowy FENIX,który wyróżnia się profesjonalizmem zarówno w nauczaniu teorii jak i praktyki. Profesjonalne podejście do kursanta oraz zaangażowanie instruktorów na najwyższym poziomie! Bardzo sympatyczna atmosfera i wzorowe przygotowanie do egzaminu państwowego, który zdałam za pierwszym razem jako jedyna z całej grupy. Jeszcze raz gorąco polecam i dziękuję za przygotowanie Panu Surowcowi z teorii i Pani Gosi z jazd.Gorąco Pozdrawiam

czwartek, 11 wrzesień, 2014

Teoria i praktyka prowadzone w bardzo miłej atmosferze. Podziwiam Panią Gosię za super cierpliwość, no i oczywiście świetne przygotowanie. Pozdrawiam i polecam w 100% :)

wtorek, 26 sierpień, 2014

Egzamin zdany. Super instruktorzy. Polecam ośrodek ,, Fenix ". Pozdrawiam ( :

wtorek, 19 sierpień, 2014

Bardzo polecam OŚK FENIX. Egzamin zdany za pierwszym. Pozdrowienia dla Pani Gosi i Pana Jacka! Świetne przygotowanie i miła atmosfera ;]

poniedziałek, 4 sierpień, 2014

Polecam wszystkim ośrodek fenix.Pozdrowienia dla Pani Ani

środa, 23 lipiec, 2014

Polecam Ośrodek FENIX. Teoria i praktyka zdana za pierwszym razem !! Pozdrowienia dla Pani Gosi i Pana Jacka :)

poniedziałek, 14 lipiec, 2014

Ośrodek FENIX pełen profesjonalizm, teoria spokojnie i łagodnie przyswajana, jazdy z Panią Gosią są w super atmosferze a przede wszystkim z nieziemską cierpliwością :))) POLECAM W 200% a wiem co mówię :))) FENIX tylko FENIX i oczywiście Pani Gosia a prawko już masz w ręce :)))))
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 »
Copyright © 2013 Ośrodek szkolenia kierowców FENIX, Prawo jazdy bytom, Projekt i wykonanie: codable.pl