Zdałeś egzamin na prawo jazdy w naszym ośrodku? Pomóż zdać go innym!

Zostaw swoją opinię i ułatw innym osobom marzącym o prawie jazdy znalezienie dobrej szkoły.

czwartek, 14 maj, 2015

supcio

środa, 6 maj, 2015

Gorąco polecam Fenix.Zdalem za 1 razem dzieki Pani Malgosi .Dostosowała godziny jazd do moich pogrzeb i bardzo umiejętnie potrafi podejść do kursanta, by szybko nauczył się jeździć w krótkim czasie.Każdemu życzę takiej instruktorki jak Pani Małgosia. I jeszcze raz ogromnie dziękuję Pani Małgosi za jej cierpliwość,wiedzę,którą starała sięj przekazać i ze mnie motywowała.Pozdrawiam

poniedziałek, 4 maj, 2015

Gorąco polecam Fenix! Kurs teoretyczny był przeprowadzony rzeczowo i w taki sposób, że już w czasie jego trwania można było sporo przyswoić - bieżące sprawdzanie wiedzy, wzajemne zadawanie pytań, wyjaśnianie wątpliwości. Jeśli chodzi o jazdy, to przede wszystkim ważna dla mnie była możliwość dopasowania godzin do swoich możliwości i zostało to w 100% zapewnione. Jazdy były dla mnie dobrym przygotowaniem do bycia kierowcą - a nie tylko nauką "pod egzamin". Szczególnie jako instruktora mogę zachwalić Panią Gosię :)

czwartek, 23 kwiecień, 2015

Ja rowniez polecam szkołę FENIX.Jestem bardzo zadowolona.Dzis zdałam egzamin i zawdzięczam to Pani Gosi.Wspaniałe ma podejscie do kursanta,wszystko idealnie objasni,wytłumaczy.Bardzo bardzo polecam.jeszcze raz dziekuje P.Gosiu

wtorek, 21 kwiecień, 2015

Na kategorię A uczył mnie Pan Darek.Super instruktor.Polecam wszystkim ten ośrodek jeszcze raz dziękuje za tyle trudu i latania za motorem !!!!

piątek, 17 kwiecień, 2015

Z czystym sercem mogę polecić szkołęFenix każdemu kursantowi,który chce się jak najlepiej przygotować, nie tylko do zdania egzaminu państwowego,ale również radzenia sobie w trudnych sytuacjach na drodze z prawem jazdy . Dziękuję za wszystkie cenne rady,za miłą,wyluzowaną atmosferę,rzeczowe podejście do nauki jazdy i pełen profesjonalizm. Ogromnie dziękuję Pani Gosi za jej cierpliwość,wiedzę,którą starała się jak najlepiej przekazać i wiarę w moje umiejętności ;D Jesteś wielka,a każda godzina spędzona z Tobą w elce zapadnie mi na długie lata w pamięci!;D

piątek, 10 kwiecień, 2015

GODNI POLECENIA Dziękuję OSK FENIX za kurs. Pani Ani z sekretariatu za uśmiech i miłą atmosferę. Panu Stasiowi i za wykłady. Na końcu Temu, który powinien być pierwszy na liście. Panie Jacku dziękuję za 30 godzin ciężkiej pracy, którą pan włożył w przygotowanie kogoś takiego jak ja. Dzięki Tobie zdałem za pierwszym razem, dzięki Tobie egzamin był formalnością. DO ZOBACZENIA NA DRODZE.

czwartek, 2 kwiecień, 2015

dziękuję za Całą naukę mi przekazaną i cierpliwość.W końcu udało się zdać za którym razem nie napiszę kto ma wiedzieć to wie.Polecam ośrodek Fenix i dziękuję Pani z sekretariatu za kawkę przed zajęciami

poniedziałek, 16 marzec, 2015

Witam serdecznie dzisiaj prawo jazdy zdane !!!!!!! szczególne podziękowania dla Stasia Surowca za cierpliwość, opanowanie,dokładność w przekazywaniu wiedzy jaką posiada na kursantów.Dziękuję za miłą atmosferę i spokój jaki panował w czasie kursu.Polecam szkołę FENIX naprawdę warto robić w tej szkole kurs prawa jazdy

czwartek, 5 marzec, 2015

Prawko zdane :) Serdeczne podziękowania dla Pani Gosi za wyrozumiałość, super atmosferę podczas nauki, bardzo dobre przygotowanie i cenne wskazówki które przydały się podczas egzaminu :). Polecam wszystkim OSK FENIX :)

środa, 4 marzec, 2015

super przyjazny ośrodek, wszyscy bardzo uprzejmi - jazdy miałam z p.Gosią bardzo miła i wesoła atmosfera a przy tym owocna nauka :)))) gorąco polecam FENIX :)

wtorek, 3 marzec, 2015

Serdecznie polecam nauki jazdy u Pana Stanisława Surowca. Nie jestem osobą która lubi udzielać się na forach ale Pan Stanisław jest naprawdę świetnym instruktorem i jeżeli może komuś pomóc tak jak mnie to zachęcam do wyboru. Życzę powodzenia!!!

wtorek, 3 marzec, 2015

Ośrodek Fenix wspaniale przygotował mnie do egzaminu praktycznego jak i teoretycznego . Przyjemna atmosfera podczas pierwszej jazdy ( wiadomo jak nikt nie jeździł wcześniej i nie wie co i jak ), super samochody Toyoty . Na jazdy polecam każdego , co prawda ja przejeździłem swoje godziny z Panem Kamińskim i Panią Gosią , ale o innych nasłuchałem się również dobrej opinii . FENIX TO SZKOŁA WYSOKIEJ KLASY ! :D .Teoria z Panem Surowcem też super

środa, 25 luty, 2015

Polecam wszystkim ten ośrodek. Mega cierpliwość na jazdach mają instruktorzy,wykłady super prowadzone.Wszystko jest okey-po mnie instruktor przyjeżdżał i dowoził mnie na teorię.

piątek, 13 luty, 2015

POLECAM NAUKĘ W TYM OŚRODKU SZKOLENIOWYM! Świetne przygotowanie teoretyczne przez Pana Stasia Surowca oraz świetne szkolenie praktyczne ze strony Pana Jacka! Dziękuję za cierpliwość i wyrozumiałość.Teoria zdana za pierwszym podejściu) a dzisiaj pierwszy raz podchodziłam do części praktycznej i... też zdałam! Można... po takim szkoleniu możliwe jest zdawanie egzaminów za pierwszym razem!

czwartek, 5 luty, 2015

Witam serdecznie szczególne podziękowania dla Pani Gosi i Pana Jacka za cierpliwość, opanowanie,dokładność w przekazywaniu wiedzy jaką posiadają na kursantów.Dziękuję za miłą atmosferę i spokój jaki panował w czasie kursu.Polecam wszystkim znajomym i nie tylko znajomym szkołę FENIX :-)

środa, 21 styczeń, 2015

Witam. Polecam szkołę nauki jazdy "FENIX". Co prawda nie zdałam egzaminu za pierwszym razem :'( ale i tak jestem zadowolona z tej szkoły, przede wszystkim za anielską cierpliwość w trakcie jazd :-). Ale również polecam tą szkołę za doskonały przekaz wiedzy i cierpliwość której tylko pozazdrościć. Świadczy to o dobrze przeszkolonym personelu, który chciałam serdecznie pozdrowić i jeszcze raz podziękować. P O L E C A M !!!!! Oczywiście wielkie podziękowania dla Pani Małgosi

czwartek, 8 styczeń, 2015

Polecam ośrodek FENIX jak najbardziej ! Prawko zdane za pierwszym razem. Pani Małgosia, która miała ze mną jazdy jest najlepszym instruktorem na świecie i polecam Ją z całego serca. Pan Jerzy z wykładów również bardzo dobry w tym co robił, teoria bardzo dobrze wytłumaczona. Przydatny był dowóz na zajęcia teoretyczne i później spowrotem do domu, oczywiście zajęcia praktyczne tez kończy się blisko domu. Z Panem Jackiem można było się dogadać zawsze i nie było żadnych problemów. Nawet często późnymi godzinami odpisywał mi na Facebooku. Jeżeli miałbym zdawać prawo jazdy jeszcze raz na pewno wybrałbym ten ośrodek :) SZCZERZE POLECAM !

czwartek, 1 styczeń, 2015

Szkolenie pod okiem Pana Surowca (2001) i egzamin zdany za pierwszym razem! Szkoła godna polecenia!

czwartek, 18 grudzień, 2014

Świetne przygotowanie teoretyczne przez Pana Stanisława Surowca oraz świetne szkolenie praktyczne ze strony Pani Gosi ! Dziękuję za cierpliwość i wyrozumiałość. Teorię zdawałam jakiś czas temu (i zdałam przy pierwszym podejściu) a dzisiaj pierwszy raz podchodziłam do części praktycznej i... też zdałam! Można... po takim szkoleniu możliwe jest zdawanie egzaminów za pierwszym razem!
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 »
Copyright © 2013 Ośrodek szkolenia kierowców FENIX, Prawo jazdy bytom, Projekt i wykonanie: codable.pl